ZenGest doTERRA

ZenGest autorstwa dōTERRA

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób cierpi na dolegliwości jelitowe, co może mieć ogromny wpływ na samopoczucie. Jeśli cierpisz na ból żołądka, dolegliwości jelitowe lub wzdęcia, nie lekceważ tego. Nasz układ pokarmowy jest ważną częścią naszego ciała. Jest to grupa narządów, które współpracują ze sobą, aby przyswoić składniki odżywcze, witaminy, minerały i wodę oraz zamienić pożywienie w energię. Trawienie również wydala odpady w naszym systemie. Dlatego musimy zadbać o zdrowy układ trawienny. Firma dōTERRA opracowała w tym celu olej ZenGest, olej zapewniający zdrowe trawienie.

ZenGest to połączenie kilku olejków eterycznych dōTERRA. W tej mieszance znajdziesz Ginger, Peppermint, Kminek, Fennel, Coriander, Taragon i Anyż. Ta kombinacja została wybrana ze względu na silny wpływ, jaki każdy składnik ma na zdrowe trawienie. ZenGest może być używany jako wsparcie, ale także jako bezpośrednia ulga w przypadku reklamacji.

Aplikować doTERRA ZenGest

Z ZenGest znamy nie tylko olej, ale także w postaci Softgel, DigestTabs oraz w formie Touch. Olejek ma zapach lukrecji i można go umieścić w dyfuzorze. Olejek można również zażywać w celu natychmiastowej ulgi lub rozsmarowywać na skórze. ZenGest to olejek, który powinnaś mieć zawsze przy sobie. Jeśli zażyjesz olej po dużym posiłku, popijając szklanką wody, wspomaga trawienie.

Odżywianie i Trawienie

Olejek ZenGest ma nie tylko wpływ na nasze ciało fizyczne, mieszanka ma również potężny wpływ na nasz system emocjonalny. W ten sposób ma jakość wspierającą osoby, które nie są zainteresowane życiem i światem fizycznym. Osoby te często biorą na siebie zbyt wiele, robiąc zbyt wiele na raz. To przeciążenie informacjami i bodźcami może również powodować słabe „trawienie” emocjonalne. Umysł dostaje za dużo „pożywienia” i nie może przetworzyć go na potrzebną nam energię. ZenGest może to wspierać, pomagając umysłowi przetwarzać bodźce i informacje.

Aplikuj olejek ZenGest samodzielnie

  1. W przypadku dyskomfortu przed miesiączką: Wymieszaj 3 krople ZenGest, Whisper i Majeranek i rozprowadź na brzuchu. Spróbuj również nałożyć go przed pójściem spać.
  2. Wsparcie jelita grubego: 3 krople ZenGest, 2 krople Lavender i nałóż 2 krople Melaleuca.
  3. Sporadyczne nudności: Olejek rozcieńczyć olejem kokosowym i wmasować w uszy. Następnie pij dużo wody.
  4. Wsparcie jamy: Nałóż 1-2 krople rozcieńczonego ZenGest na czoło i bok nosa. Zapewnia to otwarte drogi oddechowe.
  5. Dolna część pleców: Posmarowanie olejkiem dolnej części brzucha i dolnej części pleców może zapewnić efekt chłodzący i relaksujący.
  6. Trawienie: Nałóż 1-2 krople na brzuch, nadgarstki i/lub wypij 1-2 krople w wodzie dla zdrowego trawienia.
  7. detoks: Zażywaj 2-3 krople ZenGest 2-3 razy dziennie popijając wodą.
  8. Żołądek: 1-2 krople ZenGest, Oregano en Lemongrass w czapeczce wegetariańskiej 3-4 razy dziennie wspomaga zdrowie żołądka.
Koszyk