Powietrze z doTERRA

Powietrze z dōTERRA

Najważniejszą rzeczą, którą musimy sobie uświadomić, jest to, że musimy pozwolić sobie na jak najlepsze wykorzystanie życia. Niektórzy nie zdają sobie sprawy, że nie oddychają prawidłowo. Oddychamy płytko, gdy jesteśmy zestresowani lub niespokojni i niestety zdarza się to na co dzień. dōTERRA Air pomaga nam promować nasz oddech, jednocześnie rozwiązując stres i niepokój.

Air blend to niezwykła kompozycja olejków eterycznych. To jeden z tych olejków, które naprawdę chcesz mieć przy sobie przez cały czas, aby promować zdrowe oddychanie. Na poziomie emocjonalnym, dzięki kompozycji silnych olejków eterycznych, ta mieszanka zapewnia otrzymywanie i dawanie miłości oraz wspiera otwartą postawę. Olejki, które znajdziesz w tej mieszance to: Liść Laurowy, Peppermint, Eucalyptusmelaleuca, Lemon, Cardamom, Ravintsara i Ravensara.

Stosowanie powietrza

Ta mieszanka może być dobrze wymieszana z Spearmint, Wild Orange, Bergamot en Lime w dyfuzorze. Powietrze jest idealne dla zdrowych dróg oddechowych, otwartego umysłu i równowagi w sercu. Możesz nałożyć kilka kropel na klatkę piersiową, plecy lub spód stóp. Dyfuzor pozwala na spokojny sen. Jeśli spędzasz dużo czasu na świeżym powietrzu, Air może złagodzić sezonowy dyskomfort.

Oddychaj i kochaj

Aby w pełni cieszyć się życiem, ważne jest, abyśmy mogli prawidłowo oddychać. Ponieważ w naszym społeczeństwie jest dużo stresu i niepokoju, oddychamy bardzo płytko. Dobrze, gdy zdamy sobie z tego sprawę, zrobić sobie przerwę, odetchnąć i zadać sobie pytanie, czego się boimy. Aby wesprzeć ten oddech i przywrócić równowagę naszemu sercu, używamy powietrza jako aromaterapii. Możemy go użyć, aby przekształcić nasze uczucia smutku i żalu w miłość i moc pełnego otwarcia i przyjęcia życia.

Zastosuj powietrze samodzielnie

  1. Gardło: Wymieszaj 2 krople powietrza, 4 krople Lavender i 2 kropli Basil w wałku z niewielką ilością oleju bazowego i nałóż na szyję (na skórę). Stosowanie Krople do układu oddechowego.
  2. Dyskomforty sezonowe: Olejek nakładaj pod nos i na podeszwy stóp tak często, jak to konieczne.
  3. Wsparcie zimowe: Umieść 2-3 krople w gorącej wodzie w filiżance i wdychaj. Nakładaj na klatkę piersiową i plecy.
  4. Zdrowe oddychanie: Upuść 1 kroplę do ręki, potrzyj ręce i wdychaj lub użyj w dyfuzorze. Nałożyć na klatkę piersiową, szyję i grzbiet nosa. drink Lemon olej w szklance ciepłej wody w ciągu dnia.
  5. Przed sportem: Zastosuj Air na klatkę piersiową i pod stopami przed ćwiczeniami.
  6. Kij parowy: Ten sztyft daje lekko chłodzący efekt. Rozprowadź na klatce piersiowej, plecach i stopach. Ten sztyft ma wszystkie zalety olejku, ale jest łatwiejszy w aplikacji.
  7. Dobranoc: Rozpylić 2-3 krople w dyfuzorze. Użyj kilku kropli w miejscu, w którym znajdują się palce na stopie. Wspomaga to zdrowe oddychanie podczas snu.
  8. Odpuscic sobie: Uwolnij uwięzioną energię żalu i smutku. Wdychaj olej i powiedz: Dobrze jest odpuścić smutek (wydech). Pozwalam sobie na miłość (oddycham).

https://www.youtube.com/watch?v=ntfRGy7oSTQ

Koszyk