doTERRA Kolekcja dla dzieci

Kolekcja dōTERRA dla dzieci

Ten zestaw olejków eterycznych dostępny jest specjalnie dla dzieci od czerwca tego roku. Te sześć mieszanek doTERRA są stworzone specjalnie z myślą o potrzebach emocjonalnych i codziennych dolegliwościach dzieci; ten doTERRA Kolekcja dla dzieci. Zachęcający zestaw dla dzieci dzięki zabawnej torbie, kolorowym czapkom i kartom inspiracji. Pozwól swoim dzieciom dorastać z olejkami eterycznymi z doTERRA i naucz je samodzielnie nakładać olejki na uczucia i codzienne dolegliwości. 

De doTERRA Kolekcja dla dzieci składa się z 6 kombinacji olejków rozcieńczonych frakcjonowanym olejem kokosowym, dzięki czemu olejek jest odpowiedni dla dzieci w każdym wieku. Każdy 10 ml roll-on ma własną kolorową gumową nakrętkę z kółkiem na klucze, która utrzymuje butelki oddzielnie i ułatwia przenoszenie. Wałki ułatwiają aplikację olejków na brzuch, głowę, dłonie i serce. Zapachy mieszanek są atrakcyjne dla dzieci i odpowiadają potrzebom emocjonalnym i najczęstszym dolegliwościom zdrowotnym dzieci. Chociaż ten zestaw został zaprojektowany specjalnie dla dzieci, my w AromaPro również kochamy te sześć nowych olejków od doTERRA.

Mieszanka skupiająca myśliciela™

Myśliciel kolekcji dla dzieci

Thinker™ może być używany, aby pomóc dzieciom zachować spokój. Ta mieszanka pomaga przy nerwowym uczuciu. Podczas odrabiania pracy domowej lub testu, roll-on promuje czujność i skupienie. Ta mieszanka dla dzieci pachnie pikantnie i lekko słodko, a po nałożeniu na szyję i nadgarstki działa silnie. Ten wyjątkowy aromat wspomaga klarowność w chwilach zamieszania i może być pomocną dłonią podczas egzaminu.

Ta mieszanka składa się z olejków Vetiver, Peppermint, Rosemary i Clementine.  

Mieszanka Odwagi Brave™

Kolekcja dziecięca Brave

Dzieci napotykają wiele nowych sytuacji, w których odrobina odwagi może zdziałać cuda. Na przykład wydarzenia sportowe, występy muzyczne, testy, przemówienia lub pierwszy dzień w nowej szkole mogą wywołać duże napięcie. Ta mieszanka olejków z kolekcji dla dzieci podnosi na duchu i dodaje dziecku pewności siebie i odwagi. Niepokój i stres są pod kontrolą, a wątpliwości i zmartwienia zostają zredukowane. Nałóż tę mieszankę na serce, podeszwy stóp i grzbiety dłoni, aby promować odwagę i pozytywność oraz osiągnąć to, czego chcesz.

Ta mieszanka składa się z olejków Wild Orange, Kwiat Osmantusa, Cinnamon Kora i drewno Amyris.

Mieszanka ochronna Stronger™

Kolekcja dla dzieci Silniejsza

Dzieci często mają kontakt ze światem zewnętrznym. Ta mieszanka to połączenie olejków, które wzmacniają organizm, aby promować ciężko pracujący układ odpornościowy. Mieszanka ta również uspokaja emocje i działa kojąco na skórę. Aby doświadczyć dobrego samopoczucia i witalności, kiedy są najbardziej potrzebne, ten roll-on można nakładać bezpośrednio na miejsce, wzdłuż kręgosłupa, na szyję i pod stopy. Gładki i podnoszący na duchu aromat Stronger™ działa orzeźwiająco na zmysły.

Ta mieszanka składa się z olejków Cedarwood, Litwa, Frankincense en Rose.

Mieszanka uspokajająca Calmer™

Kolekcja Dziecięca Spokojniejsza

Twoje dziecko źle śpi, czy łatwo się napina? Ta mieszanka z kolekcji dla dzieci została stworzona specjalnie dla tych, którzy mają złe śpiące wśród nas. Olejek wspomaga spokojny sen i stymuluje odprężenie. Z tym olejkiem pora snu staje się przyjemnym i spokojnym przeżyciem dla dziecka i rodzica. Ten olejek zawiera unikalne olejki eteryczne z drewna Cananga i Buddha. Oba olejki promują uczucie odprężenia, jednocześnie redukując uczucie zdenerwowania. Aby uzyskać jak najlepszy efekt tego roll-onu, nałóż olejek na kark, nadgarstek i pod stopy. Wdech z nadgarstków pomaga wyciszyć i zrelaksować umysł i ciało.

Ta mieszanka składa się z olejków Lawendy, Cananga, Drzewa Buddy i Roman Chamomile.

Mieszanka łagodząca Rescuer™

Ratownik kolekcji dla dzieci

Dzieci wciąż rosną i po tak pracowitym dniu pełnym zajęć potrzebują olejku, który pozwoli odpocząć zmęczonym nogom. Olejek ten można również stosować do rąk, ramion i barków, co zapewnia odprężenie i rozluźnienie mięśni. Ten olej zawiera Zanthoxylum, olejek eteryczny unikalny dla tej mieszanki. Olejek ten znany jest z działania uspokajającego i kojącego. Rescuer™ ma świeży, ale uspokajający zapach, który sprzyja odprężeniu i łagodzi emocje.

Ta mieszanka składa się z olejków Copaiba, Lavender, Spearmint i Zanthoxylum.

Mieszanka uziemiająca Steady™

Kolekcja dziecięca stabilna

Nasz świat jest pełen bodźców, a nasze dzieci wciąż są bardzo otwarte na wszystkie te wrażenia. Aby pomóc dzieciom sobie z tym poradzić, doTERRA opracował Mieszankę Uziemienia. Steady™ pomaga zrównoważyć nastrój i ukoić uczucia u nadmiernie pobudzonych dzieci. Ten olejek może być dobrze stosowany u dzieci bardzo wrażliwych. Roll Steady™ na karku lub na nadgarstkach i głęboko wdychaj zapach. To przywraca równowagę umysłu. Ta mieszanka działa również uspokajająco na skórę.

Mieszanka ta składa się z olejków Amarys, Balsam Jodły, Coriander i Magnolia.

Koszyk