dr. Wycieczka na wzgórze?

doTERRAdr. Hill Spring Tour Amsterdam RAI

dr. Wycieczka na wzgórze?
dr. Wzgórze

dr. David K. Hill (dyrektor założycielski, dyrektor medyczny i prezes dōTERRA) jest znany ze swojej wiedzy na temat olejków eterycznych i współpracy z lekarzami, naukowcami i szpitalami na całym świecie. Dzięki tej współpracy ma na celu zintegrowanie stosowania i stosowania olejków eterycznych z nowoczesnymi praktykami zdrowotnymi. 21 lutego 2019 r. dr. Gość Hill w teatrze RAI w Amsterdamie.

Podczas tej trzygodzinnej konferencji dr. Hill o firmie dōTERRA i jej partnerstwie z prywatnymi gospodarstwami i gorzelniami. Mówił także o różnicy między 100% naturalnymi olejkami dōTERRA a „olejkami eterycznymi” innych marek. Monir Daniëls (AromaPro) i Jason Lever (Kierownik ds. Rozwoju Rynku w krajach Beneluksu i Europy Północnej) otwierają wieczór i owacjami na stojąco 900 widzów dr. Hill witał na podium.

dr. Hill i jego rodzina

Po słowach powitania i wyrazach uznania dla ogromnej frekwencji, dr. Hill o swojej rodzinie. Podróżuje po całym świecie, aby przemawiać w różnych krajach. Odwiedza też budowę różnych szpitali i szkół oraz szuka pochodzenia olejków eterycznych. W rezultacie jest poza domem około 300 dni w roku i bardzo rzadko widuje się z rodziną. Niemniej jednak jego rodzina jest dla niego bardzo ważna, prowadzona przez żonę, która ze względu na stan kręgosłupa zawsze daje mu pierwszeństwo AromaTouch leczenie. Olejki eteryczne odgrywają również ważną rolę dla jego dzieci i wnuków.

W dōTERRA dr. David Hill za współpracę z wieloma innymi pracownikami służby zdrowia i naukowcami, a także za współpracę z innymi dyrektorami dōTERRA. Dla niego wszyscy ludzie, z którymi pracuje, są częścią rodziny dōTERRA, a ta rodzina jest rozsiana po całym świecie, w 43 różnych krajach.

dr. Wzgórze: „dōTERRA jest inna”

Stosowanie olejków eterycznych jest tabu w wielu społecznościach; jeśli użyjesz olejków eterycznych i pachniesz „niezwykle”, wkrótce zostaniesz nazwany szalonym. W 2008 roku dōTERRA postanowiła to zmienić. Olejki eteryczne, które były sprzedawane do tego czasu,nie zostały zaakceptowane dlatego firma dōTERRA chciała czegoś nowego. W rezultacie grupa założyła dōTERRA z misją dzielenia się ze światem terapeutycznie skutecznymi olejkami eterycznymi i udało się. Dzięki różnym partnerstwom z prywatnymi farmami, destylarniami, lekarzami, szpitalami i naukowcami, dōTERRA obejmuje już znaczną część świata.

Cudowne historie

dr. Hill mówi, że dzięki olejkom teraz często przechodzi przez życie bez bólu i dużo cudowne historie słyszane z całego świata. Opowiada z nami historię Heather, matki trzyletniej dziewczynki z guzowatą twardąrose (TSC), choroba genetyczna, która powoduje wzrost łagodnych guzów na całym ciele. W pisemnym liście mówi, że… Frankincense olejek eteryczny na skórze jej trzyletniej córki przez około rok. Odkąd to zrobiła, guzy się skurczyły, a zaczerwienienie skóry zniknęło.

Cudowne lekarstwo

Kolejny przykład tego, co dr. Hill przedstawia historię kobiety, która miała poważny wypadek motocyklowy. Zdjęcia, które pokazuje, pokazują kobietę z ogromną raną na policzku. Rana według lekarzy miała się zagoić, ale zostałaby duża blizna. Kobieta, która zna dōTERRA, ma rozcieńczenie… od pierwszego dnia Frankincense olejek eteryczny rozpylany na nim. Różnica między pierwszym zdjęciem a zdjęciem jej policzka po dziesięciu dniach jest niewiarygodna. Na policzku nie widać nic z dużej rany i nie ma blizny.

Charakterystyczne oczywiście

dōTERRA wyróżnia się na tle innych producentów dzięki 100% naturalnemu olejowi, który dōTERRA może zagwarantować. Olejki eteryczne dōTERRA to wysoce lotne, aromatyczne związki, które są naturalnie wytwarzane przez rośliny. Oleje innych niewymienionych marek są częściowo sztucznie produkowane w fabryce. Mimo że te olejki są czasami sprzedawane jako w 100% naturalne, nie zbliżają się nawet do czystości olejków dōTERRA. Dlatego dōTERRA ma nawet własną pieczęć aprobaty na to CPTG: Certified Pure Therapeutic Grade, poczęty w gabinecie dr. Wzgórze. CPTG gwarantuje czystość i skuteczność terapeutyczną każdego olejku.

Po oddestylowaniu związków aromatycznych z materiału roślinnego dōTERRA dokładnie testuje każdą partię, aby upewnić się, że spełnia standardy CPTG. Dzięki temu oleje nie zawierają dodanych wypełniaczy, syntetycznych składników ani szkodliwych zanieczyszczeń. Ponieważ dōTERRA korzysta z własnych obiektów i zaufanych zewnętrznych laboratoriów, olejki eteryczne przechodzą proces CPTG. W ten sposób dōTERRA zapewnia klientom zawsze olej najwyższej jakości. Na przykład każda butelka ma na dole unikalny kod identyfikacyjny, który można wprowadzić na stronie internetowej www.sourcetoyou.com/nl/quality-reports-gcms. W ten sposób my, użytkownicy, możemy sami przeglądać testy laboratoryjne.

Stosowanie olejków eterycznych dōTERRA jest często nadal ukierunkowane na ostre problemy (rany, stany zapalne, napięcie). Czysty naturalny olej jest dobrym lekarstwem na stany zapalne, podstawową przyczynę wszystkich chorób. Olejki zapewniają również spokój i wspierają emocje. dr. Hill chciałby zobaczyć w przyszłości, że oleje są stosowane profilaktycznie w głównym nurcie dla codziennego zdrowia.

"W tym, co robimy, jest sztuka

dr. Hill przekonał jeszcze więcej osób do korzyści płynących z olejków eterycznych dōTERRA dzięki temu pełnowymiarowemu programowi, ponieważ ja również stałam się jeszcze bardziej entuzjastyczna i chcę dowiedzieć się o nich więcej. Olejki dōTERRA to dzieło sztuki z naturalnie uwalnianych soków, które mogą zmienić świat w opiece zdrowotnej.

Jesteś zainspirowany i chcesz zacząć z olejkami?

Koszyk