Lavender van doTERRA

Lavender van doTERRA

Czujesz słońce na swojej skórze, słyszysz szum czarnego morza w tle, a kiedy się rozglądasz, widzisz najbardziej przytłaczający odcień fioletu, jaki kiedykolwiek widziałeś. Wyobrażasz sobie siebie na środku pola lawendy we wschodniej Bułgarii. dōTERRA wybrał tę słoneczną i suchą strefę klimatyczną Morza Czarnego jako centrum produkcji jednego ze swoich najcenniejszych olejków; Lavender.

 

Lawenda od wieków jest lekarstwem na różne dolegliwości. Ziołowe kobiety często przepisują kurację lawendą, aby naprawić skórę lub złagodzić obawy. Kobiety używały również lawendy jako dodatku we włosach lub na szyi. Podczas I i II wojny światowej żołnierze nosili ze sobą lawendę do dezynfekcji ran, uśmierzania lęków i niesienia pomocy cierpiącym. Firma dōTERRA była w stanie zamienić tę piękną fioletową roślinę w naturalny olej, którego można często używać na co dzień.

Aplikuję Lavender

Jak każdy inny olejek eteryczny, Lavender van doTERRA wiele możliwości zastosowania. Istnieją jednak cztery obszary, w których Lavender ma duży wpływ na. Po nałożeniu na skórę wspiera zdrową skórę. Olejek aplikowany w sposób aromatyczny zmniejsza uczucie niepokoju i niepokoju, a także zapewnia ogólny spokój ducha. Rozluźnia również mięśnie, gdy w ciele występuje duże napięcie.

Otwarta komunikacja i spokój

Czy masz problem z wyrażaniem swoich myśli i uczuć? Czy czujesz, że nikt Cię nie słucha i czy powoduje to wewnętrzne frustracje? The Lavender Olejek dōTERRA działa nie tylko uspokajająco i kojąco, ale również działa na głębszą warstwę. Lavender otwiera kanały komunikacji, zmniejszając strach przed przemawianiem przed dużymi grupami.

Na przykład, jeśli boisz się, że zostaniesz odrzucony, połóż 1 kroplę lawendy na swoim sercu. W ten sposób możesz dać odpocząć swojemu sercu i stanąć pewniej w swoich butach. Czy czujesz, że nikt cię nie widzi ani nie słyszy? Lub duszno czy napięta? Po prostu powąchaj Lavender już działa uspokajająco. tak samo? Lavender pomóż również, jeśli ukrywasz swoje emocje.

Lawenda jest znana jako Matka olejków to zasługuje na swoją nazwę. Jeśli się spotkałeś Lavender najprawdopodobniej będzie to olej, którego używasz najczęściej. Olejek lawendowy to muszę mieć olejek dla dzieci. Najlepszy efekt daje po rozcieńczeniu.

Lavender zastosuj się

  1. Pora snu: Nałóż kilka kropel na poduszkę lub pod stopy, aby dobrze się wyspać. Działa również kojąco w dyfuzorze na stoliku nocnym.
  2. Skóra: Olejek rozcieńczyć olejem bazowym i nałożyć na skórę. Dzięki rozcieńczeniu olej dłużej pozostaje tam, gdzie jest potrzebny.
  3. Odświeżanie powietrza: Dodaj kilka kropli do butelki z wodą z rozpylaczem, aby odświeżyć powietrze, szafy, materace i ubrania.
  4. Łagodzący: Umieść 2-3 krople pod językiem lub w dyfuzorze, aby złagodzić nerwowość.
  5. Rozluźnij mięśnie: Aby uzyskać mieszankę rozluźniającą mięśnie, możesz użyć majeranku, Basil, Rosemary of Siberian Fir łączyć. Wymieszaj te oleje z olejem bazowym do masażu.
  6. Wsparcie w mówieniu: Wetrzyj 2-3 krople w skórę gardła, aby mówić pewnie. Pomaga także dzieciom, które uczą się mówić.
  7. Palce i paznokcie: rozmaz Lavender na palcach 3-4 razy dziennie. Opcjonalnie dodaj Melaleuca do Lavender olej.
  8. Głowa: Mieszać Lavender, Frankincense en Peppermint z frakcjonowanym olejem kokosowym i rozprowadź na skroniach.
  9. Łagodzi napięcie: 2 krople Lavender, 5 krople Clary Sage i 3 gąsienice Cypress z 1 łyżeczką oleju kokosowego. Wymieszaj i nałóż na ramiona i szyję.
  10. Łagodzi nerwowość i pobudzenie: 3 krople Lavender, 2 krople Wild Orange i 1 kropla Bergamot z 1 łyżeczką frakcjonowanego oleju kokosowego. Nałóż na przedramiona, aby uzyskać spokój i nową energię.

Koszyk