Peppermint doTERRA

Peppermint z dōTERRA

Świeży zapach otacza Cię, gdy stoisz na środku pola pełnego zielonych liści. Zielone płatki kryją małe, jasnoróżowe kwiaty, które otwierają się na słońce, które można wyczuć na skórze. Zraszacze zapewniają, że to pole monet w Ameryce pozostaje dobrze wilgotne. To pole pełne roślin mięty jest centrum produkcji Peppermint dōTERRA . olej; jeden z dōTERRAs najbardziej poszukiwany olej.

Suszone liście mięty pieprzowej datowane na około 1000 rpne znaleziono w starożytnych egipskich piramidach. Od niepamiętnych czasów wierzono, że mięta pieprzowa ma różnorodne zastosowania. Dziś mięta pieprzowa jest używana w kosmetyce, żywności i opiece zdrowotnej.

Aplikuję Peppermint

Ten poszukiwany olejek dōTERRA działa na nasze ciała, emocje i umysły. Przyczynia się do zdrowego trawienia, wpływa bezpośrednio na nastrój i działa odstraszająco na owady. Dodając kroplę do wody lub koktajlu, nadajesz mu orzeźwiającego akcentu. Oddech Peppermint dōTERRA, gdy jesteś zmęczony, zdenerwowany lub spięty. Potrzyj kroplę Peppermint na skroniach dla kojącego efektu na głowie. Ze względu na liczne możliwości zastosowania, Peppermint jeden z najlepiej sprzedających się olejków dōTERRA.

Optymistyczne serce

Peppermint to olej optymistycznego serca. The Peppermint Olejek dōTERRA może pomóc zmienić negatywne i pesymistyczne uczucia w pozytywne. Poprzez Peppermint Stosując olej możemy wesprzeć optymistyczne serce i zagwarantować ukojenie. Poprzez Peppermint możemy poczuć moc stawienia czoła „emocjonalnemu bólowi”.

Wszystkie negatywne emocje, które napotykamy, pomagają nam się rozwijać. Negatywne emocje wpływają na nasze jelita i ponieważ Peppermint ma wspierający wpływ na oba, może być dobrze stosowany przy negatywnych myślach i emocjach.

Peppermint zastosuj się

  1. Wspiera zdrowe oddychanie: Umieść kroplę Peppermint w dłoniach, przykryj nos i weź wdech. Peppermint dōTERRA w dyfuzorze pomaga w prawidłowym oddychaniu podczas treningu.
  2. Świeży oddech: Upuść 1 kroplę Peppermint olej w ustach dla świeżego oddechu.
  3. Trawienie: Peppermint wspomaga zdrowe trawienie. Rozcieńczyć olejem bazowym i nałożyć 1-2 krople Peppermint olej na brzuchu. Możesz również wziąć kilka kropli wody lub kapsułkę warzywną, aby ukoić żołądek. Peppermint jest jednym ze składników mieszanki ZenGest.
  4. Szkodniki: Peppermint to naturalny środek przeciwko szkodnikom, takim jak mrówki, karaluchy i komary.
  5. płyn do płukania ust: Jedna kropla w szklance wody tworzy płyn do płukania ust.
  6. Pasta do zębów: Jeśli robisz własną pastę do zębów, możesz Peppermint dodaj dla świeżego oddechu.
  7. przyprawa:Dodaj Peppermint Dodaj deser lub smoothie, aby uzyskać miętowy smak.
  8. Wsparcie mięśni: Rozcieńczyć Peppermint z olejkiem bazowym i masażem wspierającym mięśnie.
  9. Skupienie i czujność: Wymieszaj równe porcje Wild Orange en Peppermint olej w dłoniach dla czujności. Stosowanie Peppermint aromatyczny w samochodzie na długich trasach. Połączenie następujących olejów z Peppermint możesz użyć do skupienia i czujności: Lemon, Rosemary, Bergamot en Cypress.
  10. Uspokajanie: Czy równe porcje Peppermint, Frankincense en Lavender w sprayu z wodą i sprayem na ciało dla efektu chłodzenia i odświeżenia.

Koszyk