Pakiet Witalność na całe życie

Badanie kliniczne dōTERRA Lifelong Vitality Pack

Zaprojektowany jako podstawa Twoich codziennych potrzeb żywieniowych, doTERRA Lifelong Vitality Pack jest produktem, o którym każdy powinien wiedzieć. Naukowcy firmy doTERRA opublikowali niedawno wyniki badań klinicznych nad pakietem doTERRA Lifelong Vitality Pack, sprawdzając jego potencjalne działanie zdrowotne.

W badaniu klinicznym wzięło udział 16 osób, które przyjmowały suplementy doTERRA Lifelong Vitality Pack zgodnie z zaleceniami przez dwa miesiące i kontynuowały swoją normalną dietę i ćwiczenia. Od każdego uczestnika pobrano próbkę krwi i przeprowadzono ankietę zarówno przed, jak i po dwumiesięcznej suplementacji.

Następujące markery wykazały statystycznie istotną poprawę po suplementacji: lipidy krwi, insulina na czczo, biomarkery sercowo-naczyniowe, EPA i stosunek AA/EPA. Te biomarkery zdrowotne wykazały, że suplementy doTERRA Lifelong Vitality Pack miały pozytywny wpływ na biochemiczne wskaźniki zdrowia układu sercowo-naczyniowego, status przeciwutleniaczy, poziom stanów zapalnych i regulację poziomu glukozy we krwi.

Co więcej, wszystkie wyniki badania uległy poprawie po zastosowaniu suplementacji. Badani zgłaszali większą jasność umysłu, energię, motywację, kontrolę, równowagę, szczęście i różne subiektywne wskaźniki poprawy zdrowia po przyjmowaniu doTERRA Lifelong Vitality Pack przez dwa miesiące.

Wyniki te stanowią naukowe potwierdzenie tego, co regularni użytkownicy doTERRA Lifelong Vitality Pack już wiedzą. Włączenie tych suplementów do codziennej diety może wspierać zdrowie w następujących kategoriach: zdrowie sercowo-naczyniowe, zdrowie metaboliczne, stan zapalny, stan antyoksydacyjny, poziom energii, odporność i nastrój.*.

 

Powyższe stwierdzenia nie zostały ocenione przez Food and Drug Administration. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom.