Deep Blue od dōTERRA

Czy jesteś sportowcem? Czy cierpisz z powodu napięcia spowodowanego intensywnym życiem? Wtedy ta mieszanka jest olejkiem, który musisz mieć w domu. Deep Blue od dōTERRA to kompozycja różnych olejków, które w tym połączeniu tworzą kojącą mieszankę. Idealny do masażu po długim dniu lub intensywnym treningu. Deep Blue ma działanie chłodzące, dodaje sił i może wspierać zdrowe mięśnie i stawy.

Ta mieszanka od dōTERRA zawiera dobrze znane olejki, które są używane ze względu na ich kojące właściwości. Olejki, które znajdziesz w tej mieszance to: Wintergreen, PeppermintYlang Ylang, Kamfora, Helichrysum, Niebieski Rumianek, Niebieski Tansy i Osmanthus.

Efekt Deep Blue

W ostatnim badaniu firma dōTERRA zbadała wpływ Deep Blue na ludzkie komórki skóry. Dodając pewne czynniki do hodowanych komórek skóry, badacze wywołali odpowiedź komórkową naśladującą odpowiedź zapalną u żywego człowieka. Niektóre z komórek zapalnych skóry zostały wystawione na działanie oleju, a inne pozostawiono w spokoju.

Po ekspozycji na olej, komórki były zbierane i otwierane. Wyniki wskazują, że szlaki sygnałowe związane z zapaleniem, modulacją immunologiczną i gojeniem ran są zaburzone w komórkach, które były wystawione na działanie Deep Blue. To pomaga wyjaśnić, dlaczego ta mieszanka jest kojąca po ciężkich ćwiczeniach.

Wsparcie emocjonalne

Olejek ten może być również stosowany do wspierania osób, które unikają emocji leżących u podstaw dyskomfortu fizycznego. Deep Blue daje Ci moc uzdrawiania “emocjonalnych ran”, tworząc przestrzeń dla transformacji i uzdrowienia. Ta kojąca kompozycja może wspierać umysł, aby pozostał spokojny pomimo emocjonalnych lub fizycznych wyzwań. To pozwala zachować jasność umysłu w obliczu niebezpieczeństwa lub dyskomfortu.

Zasadniczo, Deep Blue pomaga Ci zaakceptować i tolerować rzeczy i sytuacje. Dyskomfort nie zawsze jest okrutny czy zły, ale jest nauczycielem. Zamiast opierać się sytuacji, ważne jest, aby przyjąć lekcje, których życie próbuje cię nauczyć. Poprzez zapewnienie przestrzeni i zrozumienia dla sprawy, ta mieszanka zachęca do podjęcia lekcji życia.

Zastosuj Deep Blue samodzielnie

 1. Mięśnie, plecy i stawy: Użyj 1-2 kropli olejku do masażu bolącego miejsca.
 2. Krążenie krwi: Użyj 1-2 kropli Deep Blue i 1-2 kropli AromaTouch, aby pobudzić krążenie krwi w nogach.
 3. Stawy: Stosować 1-2 krople do masażu w miejscu aplikacji. Nakładać na ramiona, kolana, łokcie i inne miejsca, aby uzyskać kojący efekt. Stosuj również codziennie Deep Blue Polyphenol Complex. Czytaj więcej tutaj.
 4. Mięśnie: Użyj 1-2 kropli Deep Blue & PastTense dla dodatkowego wsparcia przed i po ćwiczeniach.
 5. Dorastające dzieci: Kiedy dzieci dorastają i odczuwają bóle wzrostowe, użyj Deep Blue Rub do masażu obolałych miejsc.
 6. Letting Go: Wdychanie 1 kropli Deep Blue, Eukaliptusa i Cyprysu pomaga uwolnić się od “emocjonalnego bólu”.
 7. Moc: Zmieszaj 1 kroplę tej mieszanki z olejkiem Breathe i wdychaj przed ćwiczeniami.

Inne produkty

Z tej mieszanki powstaje kilka produktów, które wspomagają intensywne życie.

 • Rub 4oz & 1 litr pompy: Ten krem jest używany tak samo jak olej. Odrobina pomaga bardzo.
 • Polyphenol Complex®: Jest to związek ziołowy, który działa na system od wewnątrz organizmu. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi na opakowaniu. Może być przyjmowany codziennie.
 • Roller 10 ml: Roller ułatwia aplikację olejku, ponieważ można go nakładać bezpośrednio na miejsce.
 • Touch Soothing Blend: To jest również wałek. W tym wałku olej jest rozcieńczany, dzięki czemu dłużej pozostaje na powierzchni i dłużej daje swoją siłę.

Przewiń do góry