dōTERRA Kids Collection

Od czerwca tego roku ten zestaw olejków eterycznych jest dostępny specjalnie dla dzieci. Te sześć mieszanek firmy doTERRA zostało stworzonych specjalnie z myślą o potrzebach emocjonalnych i codziennych dolegliwościach dzieci; Kolekcja doTERRA Kids. Zestaw zachęcający do użycia przez dzieci ze względu na uroczą torebeczkę, kolorowe czapeczki i karty inspiracji. Pozwól swoim dzieciom dorastać z olejkami eterycznymi doTERRA i naucz je samodzielnie stosować olejki na uczucia i codzienne dolegliwości.

Kolekcja doTERRA Kids składa się z 6 kombinacji olejków rozcieńczonych frakcjonowanym olejem kokosowym, dzięki czemu olejki mogą być stosowane przez dzieci w każdym wieku. Każdy roll-on o pojemności 10 ml ma swoją własną kolorową gumową nasadkę z breloczkiem, dzięki czemu buteleczki są od siebie oddzielone i łatwe do przenoszenia. Rolki ułatwiają stosowanie olejków na brzuchu, głowie, dłoniach i sercu. Zapachy mieszanek są atrakcyjne dla dzieci i odpowiadają potrzebom emocjonalnym oraz najczęstszym problemom zdrowotnym dzieci. Chociaż ten zestaw jest przeznaczony specjalnie dla dzieci, my w AromaPro jesteśmy również zakochani w tych sześciu nowych olejkach firmy doTERRA.

Thinker™ Focus Blend

Kids Collection Thinker

Thinker™ może być używany, aby pomóc dzieciom pozostać wiernym sobie. Ta mieszanka pomaga przy nerwowości. Podczas odrabiania lekcji lub rozwiązywania testów, roll-on wspomaga czujność i koncentrację. Ta mieszanka dla dzieci pachnie pikantnie i trochę słodko i ma potężny efekt, gdy roztarty na szyi i nadgarstkach. Ten wyjątkowy aromat pomaga zachować jasność umysłu w chwilach zagubienia i może być pomocną dłonią podczas egzaminu.

Mieszanka ta składa się z olejków wetiweru, mięty pieprzowej, rozmarynu i klementynki.

Brave™ Courage Blend

Kids Collection Brave

Dzieci stykają się z ogromną ilością nowych sytuacji, w których odrobina odwagi może zdziałać cuda. Na przykład, wydarzenia sportowe, występy muzyczne, testy, przemówienia lub pierwszy dzień w nowej szkole mogą przynieść wiele emocji. Ta mieszanka olejków z Kolekcji Kids podnosi na duchu i dodaje dziecku pewności siebie i odwagi. Uczucia niepokoju i stresu są utrzymywane pod kontrolą, a wątpliwości i obawy są redukowane. Nałóż tę mieszankę na serce, spody stóp i grzbiety dłoni, aby promować odwagę i pozytywność oraz osiągnąć to, czego pragniesz.

Ta mieszanka składa się z olejków z dzikiej pomarańczy, kwiatu Osmanthus, kory cynamonu i drewna Amyris.

Stronger™ Mieszanka ochronna

Kids Collection Stronger

Dzieci są w stałym kontakcie ze światem zewnętrznym. Ta mieszanka jest kombinacją olejków, które wzmacniają ciało, aby wspierać ciężko pracujący system odpornościowy. Mieszanka ta również uspokaja emocje i jest kojąca dla skóry. Aby doświadczyć uczucia dobrego samopoczucia i witalności, kiedy są one najbardziej potrzebne, ten roll-on może być stosowany bezpośrednio w miejscu aplikacji, wzdłuż kręgosłupa, na szyi i pod stopami. Delikatny i podnoszący na duchu aromat Stronger™ jest orzeźwiający dla zmysłów.

Mieszanka ta składa się z olejków: Cedarwood, Litsea, Frankincense i Rose.

Calmer™ Restful Blend

Kids Collection Calmer

Czy Twoje dziecko źle sypia lub łatwo się stresuje? Ta mieszanka z kolekcji Kids Collection została opracowana specjalnie z myślą o naszych słabo śpiących pociechach. Olejek wspomaga dobry sen i stymuluje relaks. Pora snu staje się zabawą i spokojnym doświadczeniem dla dziecka i rodzica dzięki temu olejkowi. Olejek ten zawiera unikalne olejki eteryczne Cananga i Buddha Wood. Oba olejki sprzyjają poczuciu odprężenia, jednocześnie zmniejszając uczucie zdenerwowania. Aby uzyskać najlepszy efekt tego roll-on’u, nałóż olejek na kark, nadgarstki i pod stopy. Wdychanie z nadgarstków pomaga uspokoić i zrelaksować umysł i ciało.

Mieszanka ta składa się z olejków: Lawendy, Canangi, Buddy Wood i Rumianku Rzymskiego.

Rescuer™ Mieszanka łagodząca

Kids Collection Rescuer

Dzieci wciąż rosną i po tak intensywnym dniu pełnym zajęć potrzebują olejku, który da odpocząć zmęczonym nogom. Olejek ten może być również stosowany na dłonie, ramiona i barki, zapewniając uczucie odprężenia, które pozwala mięśniom się zrelaksować. Olejek ten zawiera Zanthoxylum, olejek eteryczny unikalny dla tej mieszanki. Olejek ten znany jest z działania uspokajającego i łagodzącego. Rescuer™ ma świeży, ale uspokajający zapach, który sprzyja relaksowi i łagodzi emocje.

Mieszanka ta składa się z olejków Copaiba, Lavender, Spearmint i Zanthoxylum.

Steady™ Mieszanka uziemiająca

Kids Collection Steady

Nasz świat jest pełen bodźców, a nasze dzieci są jeszcze bardzo otwarte na te wszystkie wrażenia. Aby pomóc dzieciom w tym procesie, firma doTERRA opracowała mieszankę uziemiającą. Steady™ pomaga zrównoważyć nastrój i uspokoić uczucia u nadmiernie pobudzonych dzieci. Olejek ten może być stosowany u dzieci, które są bardzo wrażliwe. Roll Steady™ na karku lub na nadgarstkach i wykonaj głęboki wdech. To przywróci stan umysłu do równowagi. Mieszanka ta ma również działanie uspokajające na skórę.

Mieszanka ta składa się z olejków: Amarysa, Jodła Balsamiczna, Kolendra i Magnolia.