Powietrze z dōTERRA

Najważniejszą rzeczą, jaką musimy sobie uświadomić, jest to, że musimy pozwolić sobie na czerpanie z życia wszystkiego, co najlepsze. Niektórzy nie są świadomi, że nie oddychają prawidłowo. Nasz oddech jest spłycony, gdy jesteśmy zestresowani lub niespokojni, a niestety zdarza się to codziennie. Powietrze od dōTERRA pomaga nam poprawić oddychanie, a przy okazji radzić sobie ze stresem i niepokojem.

Air blend to niezwykła kompozycja olejków eterycznych. Jest to jeden z olejków, które właściwie chcesz mieć zawsze przy sobie, aby promować zdrowe oddychanie. Ta mieszanka, z jej kompozycją silnych olejków eterycznych, zapewnia otrzymywanie i dawanie miłości na poziomie emocjonalnym i wspiera otwartą postawę. Olejki znajdujące się w tej mieszance to: Liść Laurowy, Mięta Pieprzowa, Eukaliptus, Melaleuca, Cytryna, Kardamon, Ravintsara i Ravensara.

Zastosowanie powietrza

Ta mieszanka miesza się dobrze z Spearmint, Dzika Pomarańcza, Bergamotka i Lime w dyfuzor. Powietrze jest idealne dla zdrowych dróg oddechowych, otwartego umysłu i równowagi w sercu. Możesz zastosować kilka kropel na klatkę piersiową, plecy lub spód stóp. Dla dobrego snu można użyć dyfuzora. Jeśli spędzasz dużo czasu na świeżym powietrzu, powietrze może złagodzić sezonowe dolegliwości.

Oddychanie i Kochanie

Aby móc w pełni cieszyć się życiem, ważne jest, abyśmy mogli prawidłowo oddychać. Ponieważ w naszym społeczeństwie jest dużo stresu i niepokoju, oddychamy bardzo płytko. Dobrze jest, gdy zdamy sobie z tego sprawę, zrobić sobie przerwę, odetchnąć i zadać sobie pytanie, czego się boimy. Aby wspomóc ten proces oddychania i przywrócić równowagę naszym sercom, używamy powietrza jako aromaterapii. Możemy to wykorzystać, aby przekształcić nasze uczucia smutku i żalu w miłość i siłę, aby otworzyć się w pełni i objąć życie.

Samodzielna aplikacja pneumatyczna

  1. Gardło: Zmieszać 2 krople Air, 4 krople Lavender i 2 krople Basil w wałku z odrobiną oleju bazowego i nałożyć na szyję (na skórę). Stosować krople oddechowe Air.
  2. Sezonowy dyskomfort: Nakładaj olejek pod nosem i na podeszwy stóp tak często, jak jest to potrzebne.
  3. Wsparcie w okresiezimowym: 2-3 krople wlać do filiżanki z gorącą wodą i wdychać. Nałożyć na klatkę piersiową i plecy.
  4. Zdrowy oddech: 1 kropla na dłoń, potrzyj dłonie i wdychaj lub użyj w dyfuzorze. Stosować na klatkę piersiową, szyję i grzbiet nosa. Pij olejek cytrynowy w szklance ciepłej wody w ciągu dnia.
  5. Przed sportem: Przed ćwiczeniami nanieść powietrze na klatkę piersiową i pod stopy.
  6. Vapor Stick: Ten sztyft daje lekki efekt chłodzenia. Nakładać na klatkę piersiową, plecy i stopy. Ten sztyft ma wszystkie zalety olejku, ale jest łatwiejszy w aplikacji.
  7. Dobry sen: Rozpylić 2-3 krople w dyfuzorze. Użyj kilku kropli na miejsce, w którym palce są połączone ze stopą. Wspomaga to zdrowe oddychanie podczas snu.
  8. Letting Go: Uwolnij uwięzioną energię smutku i żałoby. Wdychaj olejek i powiedz: Dobrze jest uwolnić się od smutku (wydech). Pozwalam sobie na miłość (wdech).

Przewiń do góry

WHAT’RE YOU

WAITING FOR?

10% OFF
Enter your email to unlock this deal