doTERRA-Aroma-Touch-Massage-Technique-logo

dōTERRA AromaTouch Technique

Technika AromaTouch zapewnia odbiorcy unikalne doświadczenie z olejkami eterycznymi, a także wspiera dobre samopoczucie.

Technika AromaTouch jest bardzo przyjemna. Delikatny, rytmiczny dotyk współgra z aromatem najwyższej jakości terapeutycznych olejków eterycznych, które wnikają głęboko w tkankę i zapewniają ukierunkowane wsparcie tam, gdzie jest to potrzebne. Umysł i dusza mogą się cieszyć, a ciało może się całkowicie zrelaksować.

Czy wiesz, że udział w szkoleniu certyfikacyjnym AromaTouch jest nie tylko najprzyjemniejszym, ale również najbezpieczniejszym i najbardziej ekonomicznym sposobem na rozpoczęcie pracy z olejkami eterycznymi doTERRA?

Hurra, możemy to zrobić ponownie!
Weź udział w szkoleniu certyfikującym z Techniki AromaTouch!
Dostosowaliśmy szkolenie i teraz uczymy teorii online. Uczysz się praktyki w małej grupie na miejscu.
Zapraszamy również do kontaktu z nami w celu znalezienia indywidualnego rozwiązania, które będzie odpowiadało Państwa potrzebom.
❤️ U nas każdy jest zawsze mile widziany ❤️
Kliknij na jeden z dni szkoleniowych, aby uzyskać więcej informacji:

Czy jeden z tych dni nie jest wygodny i nie chcesz czekać i poznać Technikę AromaTouch już teraz? Następnie zarejestruj się za darmo poniżej i obejrzyj wstępne seminarium internetowe na temat AromaTouch.

Proste i intuicyjne

Prawdziwe piękno techniki AromaTouch tkwi w jej prostocie. W rezultacie, każdy może nauczyć się tej techniki w ciągu jednego dnia szkolenia i stosować ją w dowolnym miejscu.

Głównym celem techniki jest zastosowanie olejków i zaoferowanie odbiorcy doświadczenia z olejkami eterycznymi, ale Technika AromaTouch polega również na połączeniu się z drugą osobą na poziomie emocjonalnym. Połączenia powstałe dzięki tej technice budują poczucie zaufania i pomagają się zrelaksować.

Dr. David Hill twórca AromaTouch

Dr. David Hill jest wiodącym ekspertem w dziedzinie medycyny alternatywnej i stosowania olejków eterycznych. Technika ta łączy w sobie metody lecznicze Wschodu z nowoczesną aromaterapią.

Olejki są nakładane na drogi meridianowe i trzewne punkty kontaktowe ciała. Jednocześnie technika AromaTouch jest prosta i intuicyjna, a dzięki zastosowaniu czystych i w 100% naturalnych olejków eterycznych klasy terapeutycznej dostarcza odbiorcy niezapomnianych wrażeń.

Twój trener doTERRA AromaTouch

Tanja Daniels z AromaPro jest Błękitnym Diamentem doTERRA i doświadczonym trenerem masażu w zakresie energetycznego masażu leczniczego, masażu meridianów, aromaterapii, równoważenia czakr, Omega Health Coach, NLP, konstelacji rodzinnej i odżywiania.

Podczas techniki AromaTouch pracujemy wyłącznie z olejkami CPTG firmy dōTERRA.

Proces składa się z 4 etapów: w każdym z nich stosuje się 2 oleje na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego.
Sesja AromaTouch trwa od 45 minut do 1,5 godziny.
Za pomocą jednego zestawu AromaTouch można wykonać wiele zabiegów.

Czego mogę się spodziewać po jednodniowym szkoleniu doTERRA AromaTouch?

Po szkoleniu otrzymasz certyfikat firmy dōTERRA i będziesz mógł od razu stosować technikę AromaTouch, aby pomagać innym ludziom, ewentualnie jako dodatek do innych swoich usług.

Aby wziąć udział w kursie dziennym nie jest wymagane wcześniejsze wykształcenie. Z lub bez doświadczenia w dziedzinie masażu lub aromaterapii możesz nauczyć się techniki AromaTouch.

Oczywiście trening dzienny jest również idealny dla terapeutów, którzy szukają specjalnego dodatku do swoich usług, ale także dla sportowców, trenerów, fizjoterapeutów oraz do użytku prywatnego.

Oferujemy Ci BEZPŁATNE godzinne Webinarium wprowadzające do AromaTouch. Tutaj dowiesz się więcej o olejkach i zobaczysz, jak podawać Technikę. Poznasz również Technikę Ręki AromaTouch! To webinarium jest optymalne jako przygotowanie do szkolenia certyfikacyjnego. Kliknij poniżej i zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Co dostanę podczas szkolenia w ciągu dnia?

Po wysłaniu rejestracji automatycznie otrzymasz maila w celu weryfikacji. Jeśli nie otrzymałeś e-maila, skontaktuj się z nami jak najszybciej.
W późniejszym czasie otrzymasz e-mail z dodatkowymi informacjami na temat tego dnia.

Kartenset-1

Czy chcesz otrzymać certyfikat AromaTouch?

Zapisz się tutaj, aby być na bieżąco informowanym o wznowieniu szkoleń AromaTouch!
Jak tylko dane z 2022 roku będą dostępne, zostaną one tutaj wyświetlone. Możesz również zarejestrować się na webinarium i wtedy również zostaniesz o tym poinformowany.