Dr. Wzgórze – Amsterdam RAI Springtour 2019

Dr. Wycieczka do Hill Spring
Dr. Wzgórze

Dr. David K. Hill (założyciel, dyrektor ds. medycznych i prezes firmy dōTERRA) jest znany ze swojej wiedzy na temat olejków eterycznych oraz współpracy z lekarzami, naukowcami i szpitalami na całym świecie. Dzięki tej współpracy stara się zintegrować użycie i zastosowanie olejków eterycznych w nowoczesnych praktykach zdrowotnych. W dniu 21 lutego 2019 r. dr. Hill gościł w teatrze RAI w Amsterdamie.

Podczas tej trzygodzinnej konferencji dr. Wzgórze o firmie dōTERRA i jej partnerstwie z prywatnymi farmami i destylarniami. Mówił również o różnicy między 100% naturalnymi olejkami firmy dōTERRA a “olejkami eterycznymi” innych marek. Monir Daniëls (AromaPro) i Jason Lever (Market Developing Manager Benelux i Europa Północna) otwierają wieczór i przy owacji na stojąco 900 widzów witają dr G. van der Lindena. Hill powitał na scenie.

Dr. Hill i jego rodzina

Po powitaniu i wyrażeniu uznania dla ogromnej frekwencji, dr. Hill o swojej rodzinie. Podróżuje po całym świecie, aby przemawiać w różnych krajach. Odwiedza również budowy różnych szpitali i szkół oraz poszukuje pochodzenia olejków eterycznych. W rezultacie przebywa on poza domem około 300 dni w roku i bardzo rzadko widuje się z rodziną. Niemniej jednak rodzina jest dla niego bardzo ważna, na czele z żoną, która ze względu na jego schorzenia kręgosłupa, zawsze po powrocie do domu poddaje go zabiegom AromaTouch. Również dla jego dzieci i wnuków olejki eteryczne odgrywają ważną rolę.

W firmie dōTERRA, Dr. David Hill współpracował z wieloma innymi profesjonalnymi lekarzami i naukowcami, jak również z innymi członkami zarządu firmy dōTERRA. Dla niego wszyscy ludzie, z którymi pracuje są częścią rodziny dōTERRA, a ta rodzina jest rozsiana po całym świecie, w 43 różnych krajach.

Dr. Hill: “dōTERRA jest inna”.

Używanie olejków eterycznych jest tabu w wielu społecznościach; jeśli używasz olejków eterycznych i pachniesz “wyraźnie”, szybko jesteś uznawany za wariata. W 2008 roku firma dōTERRA chciała to zmienić. Olejki eteryczne, które były sprzedawane do tej porynie przyjęły się, więc dōTERRA chciała czegoś nowego. W rezultacie grupa założyła firmę dōTERRA z misją dzielenia się terapeutycznymi olejkami eterycznymi z całym światem i udało im się. Dzięki różnym formom współpracy z prywatnymi gospodarstwami rolnymi, destylarniami, lekarzami, szpitalami i naukowcami, dōTERRA obejmuje już dużą część świata.

Cudowne historie

Dr. Hill mówi, że dzięki olejkom idzie teraz przez życie w większości bez bólu i słyszy wiele cudownych historii z całego świata. Dzieli się z nami historią Heather, matki trzyletniej dziewczynki ze stwardnieniem guzowatym (TSC), chorobą genetyczną, która powoduje, że łagodne guzy rosną w całym ciele. W liście pisemnym mówi nam, że używa Frankincense olejek eteryczny przez około rok na skórze jej trzyletniej córki. Odkąd to robi, guzy się zmniejszyły, a zaczerwienienie skóry zniknęło.

Panaceum

Inny przykład, że dr. Hill gives to historia kobiety, która uległa gwałtownemu wypadkowi motocyklowemu. Na zdjęciach, które pokazuje, widać kobietę z ogromną raną na policzku. Rana, według lekarzy, zagoi się, ale pozostanie po niej duża blizna. Kobieta, zaznajomiona z dōTERRA, od pierwszego dnia spryskiwała go rozcieńczonym olejkiem eterycznym z Frankincense . Różnica między pierwszym zdjęciem a zdjęciem jej policzka po dziesięciu dniach jest niewiarygodna. Na jej policzku nie ma śladu po wielkiej ranie, nie ma też blizny.

Wyróżniające się naturalnie

dōTERRA odróżnia się od innych producentów w 100% naturalnym olejkiem, który dōTERRA może zagwarantować. Olejki eteryczne DōTERRA są wysoce lotnymi, aromatycznymi związkami wytwarzanymi naturalnie przez rośliny. Oleje innych marek, nie wymienione, są częściowo produkowane sztucznie w fabryce. Nawet jeśli te olejki są czasami sprzedawane jako w 100% naturalne, nie zbliżają się one nawet do czystości olejków dōTERRA. Dlatego też dōTERRA ma nawet swój własny znak rozpoznawczy, CPTG: Certified Pure Therapeutic Grade, ukuty w gabinecie dr. Wzgórze. CPTG gwarantuje czystość i skuteczność terapeutyczną każdego olejku.

Po wydestylowaniu związków aromatycznych z materiału roślinnego, dōTERRA dokładnie testuje każdą partię, aby upewnić się, że spełnia ona standardy CPTG. Dzięki temu oleje nie zawierają żadnych dodatkowych wypełniaczy, syntetycznych składników ani szkodliwych zanieczyszczeń. Ponieważ dōTERRA korzysta z własnych urządzeń i zaufanych laboratoriów zewnętrznych, olejki eteryczne przechodzą proces CPTG. W ten sposób dōTERRA zapewnia, że klienci otrzymują olejek najwyższej jakości, za każdym razem. Dzięki temu każda butelka na dnie posiada unikalny kod identyfikacyjny, który można wpisać na stronie internetowej www.sourcetoyou.com/nl/quality-reports-gcms. W ten sposób my, jako użytkownicy, możemy sami obejrzeć wyniki badań laboratoryjnych.

Zastosowanie olejków eterycznych firmy dōTERRA jest często jeszcze skoncentrowane na ostrych problemach (rany, stany zapalne, napięcia). Czysty naturalny olej jest dobrym lekarstwem na stany zapalne, które są przyczyną wszystkich chorób. Olejki zapewniają również wyciszenie i wspomagają emocje. Dr. Hill chciałby, aby w przyszłości olejki były stosowane profilaktycznie w głównym nurcie codziennego zdrowia.

To, co robimy, jest sztuką”.

Dr. Dzięki temu pełnometrażowemu programowi Hill przekonał jeszcze więcej osób o tym, jak działają olejki eteryczne dōTERRA, ponieważ ja również zostałem jeszcze bardziej zachwycony i chcę dowiedzieć się o nich jeszcze więcej. Olejki dōTERRA są dziełem sztuki z dostarczonych przez naturę soków, które mogą zmienić świat w opiece zdrowotnej.

Zainspirowałeś się i chcesz zacząć przygodę z olejkami?