Czekasz na znak?

DIT IS IT

Przepisz swoją przyszłość.
Zmień swoje życie i pomóż innym zrobić to samo.

NATURALNE ZDROWIE

DOCHÓD POZOSTAŁOŚCI

MENTORSTWO

ZAUTOMATYZOWANY SYSTEM

POZYTYWNY WPŁYW

NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI

TO JEST TWOJE ZAPROSZENIE

dołączyć do nas

Ben je er klaar voor om Emotionele, Fysieke en Financiële Vrijheid te creëren??

Wyobraź sobie, że kładziesz się spać w nocy, wiedząc, że Twoja praca będzie miała pozytywny wpływ na setki ludzi.

Wiedząc, że jutro Twoja skrzynka odbiorcza będzie wypełniona wdzięcznymi wiadomościami od osób, którym pomogłeś prowadzić szczęśliwsze, zdrowsze życie.

Wiedząc, że budzisz się z elastycznym harmonogramem, skoncentrowanym biznesem, sercem pełnym radości i zrównoważonym dochodem, który wspiera Cię w spełnianiu marzeń.

W ciągu zaledwie kilku miesięcy wszystko się zmieniło – Twoje zdrowie, poziom stresu, sposób myślenia, związek, poczucie przynależności, konto bankowe, Rozkład dnia…

Wszystko zaczęło płynąć, gdy zdecydowałeś się na pełnewierzyć w siebie serdecznie – urodzony pomocnik, empzjadł i ambitny agent zmian, który nie chciał iść na kompromis w kwestii zdrowia, wolności i spełnienie.

W głębi duszy zawsze wiedziałaś, że szansa na… być wolnym i żyć własnym życiem według własnych zasad i podążać za swoją pasją.

A kiedy poczułeś, że to twoje powołanie, że to twoja szansa na wzięcie życia, zdrowia i finansów w swoje ręce, od razu wskoczyłeś na to… i to wszystko zmieniło.

To nie są puste obietnice.

 

TO JEST NASZE ŻYCIE I CHCEMY, ŻEBY TEŻ TEGO DOŚWIADCZYŁO

Mamy swobodę tworzenia własnego harmonogramu, spędzania czasu z dziećmi, podróżowania z rodziną do inspirujących miejsc, pracy z dowolnego miejsca, czasu na hobby i zarabiania obfitych dochodów, mając jednocześnie pozytywny wpływ robiąc to, co kochamy .

Wiesz, co jest w tym najlepsze? Możemy podzielić się tym z Tobą i każdym, kto jest gotowy i czuje wezwanie, aby do nas dołączyć.

ZACZĘŁO SIĘ DLA NAS 7 LAT TEMU

Tanja zrezygnowała z pracy w korporacji jako międzynarodowy konsultant ds. zdrowia i właśnie założyła własną firmę, pracując z dziećmi i dorosłymi, aby odkrywać ich kreatywne możliwości. Monir miał własną firmę internetową od 15 lat. Jako rodzice trójki dzieci byliśmy już otwarci na poznawanie naturalnej opieki zdrowotnej. Tanja od lat cierpiała na liczne alergie, astmę i egzemę, a Monir miał własną podróż, prowadząc swoją firmę, mając ADHD. Kiedy Tanja została wprowadzona do olejku lawendowego, była zdumiona, jak szybko jej ciało wróciło do równowagi iw ciągu zaledwie kilku tygodni jej wyprysk zniknął, a większość alergii pod kontrolą. Razem zaczęliśmy dowiadywać się więcej o mocy olejków eterycznych oraz o tym, jak wykorzystywać fitoskładniki do wspomagania zdolności poznawczych, regeneracji jelit, detoksykacji, jakości snu i radzenia sobie ze stresem. Dowiedzieliśmy się, że nie wszystkie olejki są sobie równe i była tylko jedna firma, którą uznaliśmy za właściwy wybór: doTERRA. Jedyna firma, która jest zgodna z naszymi wysokimi standardami jakości i naszymi wartościami autentyczności, czystości i uczciwości, od budowy przez cały łańcuch dostaw.

Gdy tylko Tanja nauczyła się Techniki AromaTouch, zaczęliśmy ją stosować w naszej rodzinie i widzieliśmy wspaniałe rezultaty dla naszych dzieci: łatwiejsze zasypianie, głębszy sen, a tym samym lepsze wyniki w szkole. Tanja została jednym z pierwszych certyfikowanych trenerów AromaTouch w Europie.

Monir osiągnął niesamowite wyniki w swojej koncentracji i ogólnej sprawności poznawczej. Czytamy setki badań klinicznych olejków eterycznych; tak jak vetiver olejku eterycznego w porównaniu ze zwykłymi rozwiązaniami medycznymi podawanymi studentom i studentom i przekonaliśmy się, że te same wyniki, których doświadczyliśmy, są wymierne i udowodnione! Wtedy wiedzieliśmy: nie możemy dłużej trzymać tego w tajemnicy! Musimy dzielić się tą wiedzą, aby więcej osób mogło zacząć korzystać z tych niesamowicie potężnych rozwiązań, jakimi są olejki eteryczne!

NARODZIŁA SIĘ REWOLUCJA NATURALNEGO ZDROWIA

Wkrótce więcej osób podążyło za naszym wezwaniem i dołączyło do nas. W ciągu zaledwie dwóch lat jesteśmy jednym z największych i najszybciej rozwijających się doTERRA zespołów w Europie.

Teraz 7 lat w branży zdrowia naturalnego, Tanja napisała dwie książki i oboje często przemawiamy na imprezach firmowych. Nasz zespół jest międzynarodowy i rozwinęliśmy się za granicą do kilku krajów europejskich, a dziś jeszcze bardziej się rozwijamy na arenie międzynarodowej.

W naszym życiu osobistym zastąpiliśmy wszystkie konwencjonalne produkty do czyszczenia i pielęgnacji ciała czystymi produktami.

Dbanie o siebie stało się wysokim priorytetem i jesteśmy wdzięczni, że nasze dzieci dorastają w naturalnym stylu życia.

CZEGO NIE WIEMY, KIEDY ROZPOCZYNAMY NASZĄ MISJĘ

Budowanie biznesu z doTERRA to nie tylko zmiana twojego zdrowia i finansów. Rozpoczynasz najwspanialszą podróż w swoim życiu.

Daje Ci to szansę na stanie się najlepszym możliwym sobą – we wszystkich dziedzinach życia!

RÓŻNICA dōTERRA

Zamiast wydawać dużo pieniędzy na drogie kampanie marketingowe, zainwestuj doTERRA swoje pieniądze w ludziach, którzy produkują, zbierają i destylują produkty w sposób zrównoważony, etyczny i uczciwy. Inwestują również w ludzi, którzy lubią szkolić i kierować innych do pracy z olejkami eterycznymi.

Innymi słowy, dōTERRA nagradza i współpracuje z całym łańcuchem ludzi od źródła do Ciebie: rolnikami, kombajnami, gorzelnikami, liderami oraz tymi, którzy dzielą się produktami i prowadzą je z innymi.

W skrócie, doTERRA to świetna okazja biznesowa dla każdego, kto chce zmienić swoją przyszłość i stworzyć wolność dzięki zrównoważonemu dochodowi rezydualnemu i zespołowemu przywództwu.

CO NAS MOTYWUJE?

Naszym celem jest umożliwienie rodzinom odzyskania kontroli nad swoim samopoczuciem. Fizycznie, emocjonalnie i finansowo. Łamie nasze serca, widząc tak wiele rodzin zmagających się finansowo i czujących się uwięzionymi przez okoliczności lub samoograniczające się przekonania.

Stres finansowy jest jednym z najbardziej obciążających zdrowie, wysysających duszę i zabijających szczęście czynników w życiu. Wysysa powietrze z twoich płuc, iskrę twojej kreatywności i miłość z twoich związków.

Chociaż wszyscy powinniśmy wiedzieć: pieniądze to siła dobra. Kiedy czas i pieniądze nie są już problemem, możesz tworzyć, wnosić swój wkład i mieć jeszcze większy pozytywny wpływ na świat.

PRACUJESZ JUŻ W BRANŻY WELLNESS I ZDROWIA?

Specjalne podziękowania dla trenerów zdrowia i terapeutów – czy czujesz, że jesteś złapany w cykl godzin handlu za pieniądze, w którym klienci coachingu 1:1 zajmują tak dużo Twojego czasu, że trudno jest puścić swoją misję i biznes?

Wiemy, że często dajesz innym bez końca w postaci setek bezpłatnych postów na blogach, biuletynów, odcinków podcastów i warsztatów — ale ledwo wiążesz koniec z końcem. Że zawsze utkniesz, gdy, na przykład, Twój samochód wymaga naprawy lub zepsuje się zmywarka.

Zamiast być nagradzanym za odwagę, by porzucić swoje życie od 9 do 5 i podążać za swoim duchowym celem, aby wywrzeć pozytywny wpływ, teraz walczysz finansowo, bez siatki bezpieczeństwa finansowego, mniej czasu, energii i pieniędzy do wydania. rozwijać biznes.

TO MOŻE BYĆ LEPSZE!

Nie chcemy, abyś przestał podążać za swoją pasją! Chcemy, abyś był w stanie tworzyć dochód rezydualny, WCIĄŻ podążając za swoją pasją!
Dlatego stworzyliśmy system sukcesu biznesowego i platformę internetową, z której Ty i Twoi klienci możecie korzystać bez inwestowania godzin i godzin już cennego czasu.
Nie będziemy ważyć Twoich ramion, zamiast tego chcemy dodać Ci skrzydeł i patrzeć, jak błyszczysz, tworząc życie, na które zasługujesz.

TO ZBUDOWALIŚMY

Spędzamy lata na przeprowadzaniu wywiadów z odnoszącymi sukcesy liderami i inwestujemy w komunikację, sprzedaż, biznes, szkolenia SEO i, co nie mniej ważne, szkolenia z olejków eterycznych. Kierowaliśmy się naszymi doTERRA liderzy upline Alysse i Patrick Sedivy oraz przeprowadzili wywiady z kilkoma znanymi liderami w doTERRA jak również z innych firm MLM.

Połączyliśmy wiedzę i know-how i stworzyliśmy własny system szkoleń i budowania biznesu: Build to Success.
Kiedy nadszedł rok 2020 – wiedzieliśmy, że mamy wszystko, czego potrzeba, aby wspierać aktywnych członków naszego zespołu AromaPro. Dzięki biznesowi internetowemu Monir mieliśmy odpowiednich profesjonalistów i know-how, aby w ciągu zaledwie kilku tygodni zacząć działać. System działa już od ponad roku, pomagając w wielu językach trenerom i terapeutom zdrowia, a także początkującym przedsiębiorcom biznesowym w całej Europie. Rozszerzamy się nawet na inne rynki.

Ten system uruchamia każdego, kto z nami współpracuje, prosto do sukcesu. Nie musisz być biznesmenem, kobietą ani ekspertem od zdrowia.

My, jako Twoi mentorzy z upline, zapewniamy Ci niezbędne wsparcie, abyś mógł polegać na działającym systemie, niezawodnej kontynuacji dla swoich klientów i budowaniu silnego biznesu, generującego dochód rezydualny. W ciągu trzymiesięcznego programu doładowania zbudujesz solidne podstawy dla przyszłego biznesu.

CO OTRZYMASZ Z SYSTEMEM AROMAPRO BUDOWANIE DO SUKCESU:

Przestań marzyć – zacznij planować

MYŚLENIE, CELE I WIZJA

Zaplanuj swoją podróż z dōTERRA i zidentyfikuj osoby, z którymi najbardziej chcesz pracować. Ustal cele i uzyskaj strategie, które pomogą Ci je osiągnąć. Własne kontakty sponsorujemy pełnym Pakietem Business Start Up.

Dziel się miłością

PRZYGOTUJ SIĘ I UDOSTĘPNIJ

Dowiesz się, jak dzielić się tymi ekstraktami roślinnymi i programami odnowy biologicznej z innymi z miłością i uczciwością, aby ludzie byli podekscytowani, zapraszając i gotowi do rozpoczęcia własnej podróży aroma wellness. Najlepsze jest to, że możesz wybrać, czy wolisz organizować warsztaty i spotkania, umawiać się na indywidualne spotkania, czy pracować online!

Przestań marzyć – zacznij planować

MYŚLENIE, CELE I WIZJA

Zaplanuj swoją podróż z dōTERRA i zidentyfikuj osoby, z którymi najbardziej chcesz pracować. Ustal cele i uzyskaj strategie, które pomogą Ci je osiągnąć. Własne kontakty sponsorujemy pełnym Pakietem Business Start Up.

Grow świecić

PREZENTUJ I SPRZEDAJ

Dzięki naszej łatwej do zrozumienia formule krok po kroku, gotowym do użycia materiałom informacyjnym i skryptom, które można dostosować, możesz doTERRA łatwo zintegrować biznes z własnym biznesem i sprzedawać z miłością i uczciwością.

Ucz się z łatwością

SPOŁECZNOŚĆ

Razem naprawdę pomagamy i prowadzimy Twoich klientów do zmiany ich zdrowia i życia dzięki naturalnym, nietoksycznym rozwiązaniom. Zawiera przepisy, mieszanki olejków, porady, przeglądy stylu życia i pakiet powitalny, który możesz podzielić się ze swoimi kontaktami! Z nami nigdy nie jesteś sam. Motywujemy i wspieramy pracę zespołową. U nas znajdziesz przyjazną, otwartą grupę ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania i pasję. W ten sposób dzielimy się wiedzą i innowacjami, aby każdy mógł rozwijać się na swój sposób.

Ucz się z łatwością

SPOŁECZNOŚĆ

Razem naprawdę pomagamy i prowadzimy Twoich klientów do zmiany ich zdrowia i życia dzięki naturalnym, nietoksycznym rozwiązaniom. Zawiera przepisy, mieszanki olejków, porady, przeglądy stylu życia i pakiet powitalny, który możesz podzielić się ze swoimi kontaktami! Z nami nigdy nie jesteś sam. Motywujemy i wspieramy pracę zespołową. U nas znajdziesz przyjazną, otwartą grupę ludzi, którzy podzielają Twoje zainteresowania i pasję. W ten sposób dzielimy się wiedzą i innowacjami, aby każdy mógł rozwijać się na swój sposób.

Inspiruj do ekspansji

INSPIRACJA I EDUKACJA

Ty i Twój zespół możecie uczestniczyć w naszych comiesięcznych seminariach internetowych, podczas których będziemy rozmawiać o inspiracjach i szkoleniach związanych z olejkami eterycznymi. Podczas comiesięcznych webinariów biznesowych dowiesz się więcej o strategiach i podejmowaniu właściwych kroków potrzebnych do wspólnego stworzenia tego napędzanego pasją biznesu. Tutaj dowiesz się, jak i gdzie znaleźć, przyciągnąć i pielęgnować fenomenalny zespół, wyjaśnić możliwości biznesowe i plan wynagrodzeń oraz pozycjonować ludzi w Twojej organizacji, aby każdy szybko awansował i zmaksymalizował swoje dochody.

Rozwiń swój sukces

Rozszerz swój sukces Buduj do sukcesu

Czy jesteś gotowy i chcesz zacząć na poważnie? Ten program zapewnia niezbędną koncentrację i pomaga szybko założyć stajnię doTERRA rozwijać biznes. Zobowiązujesz się do 3 miesięcy skupiania się na budowaniu swojego doTERRA założyć firmę. Otrzymujesz pakiet startowy zasponsorowany przez Twój upline i możesz sprawić swoim nowym członkom atrakcyjną ofertę powitalną. Pracujesz razem z grupą mastermind. Co tydzień spotykacie się na 30-minutowym spotkaniu online, na którym ważne są pytania, a Twój wkład jest pożądany. Uczymy Cię również, w jaki sposób Twoje myślenie wpływa na Twoje wyniki i pomagamy Ci uzyskać jasność w Twoich celach, abyś wiedział, dokąd zmierzasz. Uczysz się tworzyć przepływ, który działa dla Ciebie, aby budować swoje doTERRA biznes jest dla Ciebie bardzo naturalny.

Rozwiń swój sukces

Rozszerz swój sukces Buduj do sukcesu

Czy jesteś gotowy i chcesz zacząć na poważnie? Ten program zapewnia niezbędną koncentrację i pomaga szybko założyć stajnię doTERRA rozwijać biznes. Zobowiązujesz się do 3 miesięcy skupiania się na budowaniu swojego doTERRA założyć firmę. Otrzymujesz pakiet startowy zasponsorowany przez Twój upline i możesz sprawić swoim nowym członkom atrakcyjną ofertę powitalną. Pracujesz razem z grupą mastermind. Co tydzień spotykacie się na 30-minutowym spotkaniu online, na którym ważne są pytania, a Twój wkład jest pożądany. Uczymy Cię również, w jaki sposób Twoje myślenie wpływa na Twoje wyniki i pomagamy Ci uzyskać jasność w Twoich celach, abyś wiedział, dokąd zmierzasz. Uczysz się tworzyć przepływ, który działa dla Ciebie, aby budować swoje doTERRA biznes jest dla Ciebie bardzo naturalny.

Bądź pierwszy!

Buduj do sukcesu

Czy jesteś gotowy i chcesz zacząć na poważnie? Ten program zapewnia niezbędną koncentrację i pomaga szybko założyć stajnię doTERRA rozwijać biznes. Zobowiązujesz się do 3 miesięcy skupiania się na budowaniu swojego doTERRA założyć firmę. Otrzymujesz pakiet startowy zasponsorowany przez Twój upline i możesz sprawić swoim nowym członkom atrakcyjną ofertę powitalną. Pracujesz razem z grupą mastermind. Co tydzień spotykacie się na 30-minutowym spotkaniu online, na którym ważne są pytania, a Twój wkład jest pożądany. Uczymy Cię również, w jaki sposób Twoje myślenie wpływa na Twoje wyniki i pomagamy Ci uzyskać jasność w Twoich celach, abyś wiedział, dokąd zmierzasz. Uczysz się tworzyć przepływ, który działa dla Ciebie, aby budować swoje doTERRA biznes jest dla Ciebie bardzo naturalny.

NIE MUSISZ wymyślać koła na nowo.

Jeśli chcesz wolności finansowej, niezależności lokalizacji, więcej czasu na tworzenie lub spędzanie z rodziną, współpracuj z ludźmi o podobnych poglądach ORAZ wykonujesz pracę, która daje Ci satysfakcję…

To jest to.

Po prostu nie ma lepszej okazji biznesowej niż ta. I to będzie działać również dla ciebie, jeśli chcesz wykonać tę pracę. I wiesz co? Każdy ty w tobie doTERRA zespół przedstawia, że ​​otrzymasz BEZPŁATNY dostęp do naszych systemów wsparcia, tak jak Ty! Głęboko szanujemy firmę dōTERRA i jej model biznesowy, ponieważ sprzyja on współpracy. Im lepiej pracujecie razem, tym więcej wszyscy zyskują. Dołączą do Ciebie podobnie myślący ludzie z całego świata, którzy dodadzą Ci pewności siebie i siły, by zanurzyć się w głębokim rozwoju osobistym, przezwyciężyć ograniczające się przekonania i poszerzyć swoją wiedzę. Otrzymasz dostęp do naszego systemu bez dodatkowych kosztów, rejestrując się i kupując za naszym pośrednictwem olejki, co za chwilę pokażemy Ci jak to zrobić... Może teraz myślisz...
Może teraz myślisz...

"A CO JEŚLI MARKETING SIECIOWY NIE JEST DLA MNIE?!"

Uwierz nam, mieliśmy te same myśli. Ale marketing sieciowy z dōTERRA to nic innego jak marketing uczciwy. Jest szczery, przejrzysty i super hojny.
Marketing sieciowy jest powodem, dla którego dōTERRA jest w 100% wolna od długów i jest własnością prywatną, co oznacza, że ​​nie muszą zadowalać inwestorów, aby osiągali wyższe marże, a tym samym nie muszą iść na kompromis w zakresie jakości Certified Pure Tested Grade (CPTG).
Zamiast wydawać miliony na kosztowne kampanie marketingowe, dōTERRA inwestuje swoje pieniądze w ludzi, którzy produkują, zbierają i destylują jej produkty w sposób zrównoważony, etyczny i uczciwy. Inwestują również w ludzi, którzy uwielbiają edukować i umożliwiać innym pracę z olejkami eterycznymi, takimi jak Ty!
Otwiera to możliwość zaoferowania prawdziwych doświadczeń, ciągłej edukacji i najlepszej obsługi klienta wokół tych olejów, w formie warsztatów i konsultacji.
A czy kiedykolwiek poleciłeś coś takiego jak książkę, restaurację lub wystawę rodzeństwu, przyjacielowi, koledze lub klientowi?
Jako ludzie jesteśmy marketerami sieciowymi – przez cały czas! Po prostu nie jesteśmy tego świadomi. Uwielbiamy otrzymywać i dawać rekomendacje osobom, którym najbardziej ufamy.
Prowadzenie firmy dōTERRA polega na prawdziwym nawiązywaniu kontaktu z innymi, słuchaniu ich i pomaganiu im w znalezieniu właściwych rozwiązań.
Teraz wyobraź sobie, jak zarabiasz za polecanie czegoś, co kochasz i w co wierzysz.
To jest marketing sieciowy! A kiedy robi się to z miłością, troską, autentycznością i uczciwością, jest to najpotężniejszy model biznesowy na świecie.
Swoją drogą… czy kiedykolwiek zdałeś sobie sprawę, że większość blogerów, influencerów i ambasadorów marki cały czas próbuje sprzedawać Ci rzeczy?

Dobre dla ludzi - dobre dla planety

ETYCZNY MODEL BIZNESOWY

Preferujemy firmę dōTERRA, ponieważ jest ona całkowicie przejrzysta, nagradza cały łańcuch dostaw i pozwala utrzymać media społecznościowe, blog i świadomość reklam, współpracy, reklam i sponsoringu. Po prostu nie ma na świecie bardziej wydajnego i opartego na współpracy modelu biznesowego. Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z firmą tak innowacyjną, zaangażowaną społecznie i etyczną jak dōTERRA. Od momentu, gdy wzięliśmy udział w naszym pierwszym wydarzeniu firmowym i usłyszeliśmy przemówienie ich założycieli, wiedzieliśmy na pewno, że jest to firma jak żadna inna, z wartościami i zachowaniem w pełni zgodnym z naszym systemem wierzeń. Mieliśmy okazję odwiedzić kilka gorzelni. Byliśmy w Bułgarii i nawet nasze dzieci zostały zaproszone. Monir odwiedził także destylarnie na Sycylii i pojechał do Kanady zobaczyć destylarnię Arborvitea. A Tanja miała wyjątkową okazję dołączyć do wspólnej wyprawy zaopatrzeniowej do Kenii w 2019 roku. Oto, co Tanja napisała o swoim doświadczeniu: „Trudno wyrazić słowami, co zrobiło dla mnie uczestnictwo we wspólnym wycieczce Impact Sourcing. Zwłaszcza wizyta w Kenii naprawdę wpłynęła na mnie, moje życie i sposób, w jaki uczestniczę doTERRA Widzieć. W żaden sposób nie mogłem przygotować się na wdzięczność rolników i ich rodzin za naszą firmę i byłem zdumiony, widząc ogromny pozytywny wpływ tego doTERRA ma w swojej społeczności. Prawie nigdy nie mogę bez łez opowiadać o mojej wizycie. Moment, w którym dotarliśmy do szkoły w Lunga Lunga, przez którą przechodziliśmy doTERRA będąc wspieranym i kiedy dzieci podbiegały do ​​nas, śpiewając i trzymając nas za ręce, śmiejąc się i wyrażając swoją wdzięczność, to jest zapisane w moim sercu na zawsze. Jestem świadoma całej miłości i troski, jaką otaczają rośliny, z których powstają nasze olejki. Staranność, z jaką podejmujemy każdy krok w tworzeniu naszych olejków, nigdy nie marnuje się. Nawet w najbiedniejszym regionie Kenii nasza firma, rolnicy i destylatory robią wszystko, co w ich mocy, aby poddać recyklingowi wszystko, czego używamy lub zabieramy z ziemi, i oddać to naturze. Mam świadomość, że każdą kroplą olejku, którym się dzielę, pomagam nie tylko im, ale wszystkim osobom zajmującym się produkcją olejków i ich rodzinom. Każdy z nas używający olejków i dzieląc się nimi z innymi ma wpływ, nawet większy niż możemy sobie wyobrazić.”

GLOBALNY POZYTYWNY WPŁYW

dōTERRA wyróżnia się dzięki Fundacji Co-Impact Sourcing and Healing Hands – tworzącej 540.000 XNUMX miejsc pracy, wzmacniającej rolników i społeczności na całym świecie w szkołach i szpitalach oraz uwalniającej dzieci od handlu ludźmi we współpracy z kilkoma organizacjami specjalistycznymi i ich inicjatywą NADZIEJA, kobiety i wzmocnienie pozycji oraz edukowanie dziewcząt na całym świecie o ich cyklach i higienie kobiecej z Days for Girls. Produkt, który kochamy i firma, w którą wierzymy – z wartościami, uczciwością i pasją do zmieniania świata. doTERRA troszczy się głęboko o ludzi i planetę, wywierając pozytywny wpływ na wszystkich zaangażowanych.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

CPTG – olejki eteryczne Certified Pure Tested Grade (CPTG), zebrane z najlepszych miejsc na ziemi. Rygorystyczne testy każdej partii zapewniają najczystsze, najsilniejsze i najskuteczniejsze oleje na świecie. Możesz prześledzić cały łańcuch dostaw i raporty jakości każdej butelki na Source To You = 100% przejrzystości!

RENOWACJA

Pozyskiwanie współoddziaływania – Miłość do Matki Ziemi – jeśli dōTERRA nie może zbierać plonów w sposób zrównoważony, nie zrobią tego. Niezachwiane wsparcie dla wszystkich rolników, żniwiarzy i gorzelników (z których wielu mieszka w krajach rozwijających się), rozwijanie długoterminowych, wzajemnie korzystnych partnerstw z dostawcami przy jednoczesnym tworzeniu zrównoważonych miejsc pracy i zapewnieniu niezawodnych, terminowych i uczciwych płatności na obszarach słabo rozwiniętych.

HUMANITARNY

Fundacja dōTERRA Healing Hands pomaga wspierać projekty rozwojowe w rozwijających się społecznościach. Projekty obejmują szkoły, przychodnie zdrowia, udzielanie mikrokredytów, ulepszoną infrastrukturę i systemy czystej wody.

MODEL BIZNESOWY

Model przychodów dōTERRA jest jednym z najbardziej hojnych na rynku. dōTERRA jest światowym liderem w branży olejków eterycznych, a ich możliwości biznesowe są interesujące i solidne. Europa jest obecnie najszybciej rozwijającym się rynkiem. Branża wellness rozwija się na całym świecie, a ekonomiści przewidują ogromny wzrost rynku olejków eterycznych w ciągu najbliższych 30 lat. Zdecydowana większość klientów dōTERRA korzysta z produktów dōTERRA przede wszystkim z korzyścią dla rodziny i przyjaciół. Lojalność klientów wynosi 68%, co widać tylko w firmach takich jak Apple. Rosnące i zróżnicowane możliwości biznesowe firmy dōTERRA zapewniają sposób na zarabianie na różnych poziomach dochodów w niepełnym wymiarze godzin, co dla wielu jest znaczącą przeszkodą, a na najwyższych stanowiskach kierowniczych roczny dochód wzrasta do 7 cyfr.
Tutaj znajdziesz nasze Zrzeczenie się dotyczące zarobków.
Odpowiedzialność
Zgodnie z naszymi własnymi badaniami w ramach naszego zespołu w Europie, chcemy dać Ci możliwe do osiągnięcia kwoty za rangę miesięcznie:
Im bliżej następnej rangi, tym wyższy dochód. Ale szeregi oznaczają znacznie więcej niż tytuł i pieniądze. Wyznaczają drogę do stania się sobą. Naprawdę zasługujesz na to, by zabłysnąć swoim pełnym potencjałem.

TWOJE WŁASNE ZAANGAŻOWANIE JEST CZYNNIKIEM DECYDUJĄCYM

Jak wszystko w życiu, nic nie jest gwarantowane. Każdy może to zrobić, ALE musisz być kimś, kto chce działać, pracować nad swoim nastawieniem i nie boi się rozwijać i poszerzać swojej strefy komfortu, ponieważ wierzysz w siebie. Jeśli to wprowadzisz i dodasz do tego nasz system, wskazówki i szkolenia, ranga Złota lub wyższa jest całkowicie osiągalna. Wyobraź sobie, że masz taką wolność, będąc w stanie zapewnić innym dobre samopoczucie i zdrowie oraz swobodnie zarządzać swoim czasem. Dołącz do naszej rewolucji AromaPro Health już dziś!
Czy jesteś dla nas właściwym wyborem?

TO PRAWDOPODOBNIE NIE DLA CIEBIE, JEŚLI:

Pasujesz do nas?

TA SZANSA JEST IDEALNA DLA CIEBIE, JEŚLI:

Zaczynaj

BUDOWANIE WŁASNYCH DOCHODÓW dōTERRA

Zacznij w 2 krokach

ZACZYNA SIĘ TWOJA PODRÓŻ DOTERRA

Kiedy będziesz gotowy do rozpoczęcia, postępuj zgodnie z tymi wskazówkami.
Gdy tylko Twoja płatność zostanie przetworzona, zostaniemy o tym powiadomieni i skontaktujemy się z Tobą, aby oficjalnie Cię powitać. Zapraszamy również do zaplanowania Konsultacji Wellness, która jest bardzo cenna i gdzie tworzymy codzienny protokół w oparciu o Twoje potrzeby i skargi. Zagłębiamy się również w Twoją długoterminową wizję dobrego samopoczucia i tego, jak olejki eteryczne mogą Cię wspierać. A doTERRA członkostwo jest zawsze bez zobowiązań i bez przyszłych zobowiązań. Pakiet abonamentowy pomaga kupować w cenie hurtowej i jest najtańszym sposobem na zdobycie tych produktów. Zamawiając w tym procesie, otrzymujesz jednorazowe zamówienie bez dalszych zobowiązań!

ZACZĄĆ TERAZ

Oto, co otrzymasz od nas wraz z zakupem:
Jeśli ta okazja przemawia do Twojej duszy, zapraszamy Cię do przyłączenia się do nas i przepisania swojej przyszłości!
Koszyk