Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Mieszanka odwagi doTERRA Brave Kids

 36,00
Rozpocznij każdy dzień z pewnością siebie, łącząc mieszankę Brave Courage z praktyką pozytywnych afirmacji. Pozwól sobie na zresetowanie się, kiedy

doTERRA Calmer Kids Restful Blend

 36,00
Kwiatowy, delikatny, drzewny zapach Calmer zapewnia dziecku kojącą atmosferę, która przyczynia się do poczucia bezpieczeństwa i sprzyja zasypianiu.  

doTERRA Ratownik dla dzieci Mieszanka kojąca

 25,67
Po intensywnie spędzonym dniu zastosuj Kojącą Mieszankę Ratunkową, aby zrelaksować i zmniejszyć uczucie napięcia u rosnących, zmęczonych nóg.

doTERRA Steady Kids Mieszanka Uspokajająca

 25,67
Mieszanka Steady Grounding Blend, idealna do codziennego stosowania lub w razie potrzeby, ma delikatny, zachęcający i lekko owocowy aromat.

doTERRA Stronger Kids Mieszanka Ochronna

Original price was: € 22,33.Current price is: € 11,15.
Kwiatowy, delikatny, drzewny zapach Calmer zapewnia dziecku kojącą atmosferę, która przyczynia się do poczucia bezpieczeństwa i sprzyja zasypianiu.

doTERRA Tamer Kids Mieszanka na trawienie

 26,33
Dzieciństwo to czas pełen niepewności, ale jedna rzecz, której każde dziecko z pewnością bardzo potrzebuje, to pocieszające i uspokajające zapachy. Czy te zapachy towarzyszą masażowi brzuszka po dużym posiłku, długiej podróży samochodem, czy po prostu odpoczynkowi po długim dniu,

doTERRA Thinker Kids Focus Blend

 27,67
Thinker to naturalny sposób na lepszą koncentrację, idealny dla wszystkich, od dzieci po dorosłych. Zaprojektowany, aby zapewnić poczucie czujności i jasności, Thinker jest idealnym rozwiązaniem, kiedy trzeba zwrócić uwagę i skoncentrować się.

Kolekcja doTERRA Kids

Original price was: € 201,33.Current price is: € 151,00.
Unikalna kolekcja mieszanek olejków eterycznych stworzona z myślą o najmłodszych. Teraz z dziesięcioma pierścieniami do zawieszania, dodaj więcej swoich ulubionych rolek do torby z kolekcji Kids. Uaktualnione o nową mieszankę trawienną Tamera, kartę flashcard oraz nowe i ulepszone silikonowe nakładki.

Dyfuzor doTERRA Słoń

Original price was: € 50,00.Current price is: € 37,50.
Ten uroczy dyfuzor w kształcie słonia pomaga stworzyć spokojną, kojącą atmosferę dzięki delikatnej projekcji gwieździstego nieba, spokojnej muzyce i wyjątkowemu