Mieszanka olejków eterycznych

Wyświetlanie 1–32 z 67 wyników

Filter
 • Olejek eteryczny doTERRA MetaPWR 15 ml

   45,33 Mieszanka olejków eterycznych
 • doTERRA Adaptiv (15ml)

   61,00 Mieszanka olejków eterycznych

  System doTERRA® Adaptiv™ jest skuteczną odpowiedzią na zmniejszenie napięcia i pomaga w przystosowaniu się do trudnych sytuacji lub aklimatyzacji w nowym środowisku. Kapsułki Adaptiv łączą w sobie przebadane klinicznie substancje roślinne z mieszanką olejków eterycznych, które pomagają kontrolować skutki stresu i uczucia niepokoju*. Olejek eteryczny Calming Blend, będący idealnym uzupełnieniem kapsułek Adaptiv, jest odpowiedzią na najbardziej wymagające momenty życia. Używaj go aromatycznie lub na skórę, aby zapewnić sobie uczucie spokoju. Używaj kapsułek Adaptiv i dołączonej do nich mieszanki olejków eterycznych, aby stworzyć poczucie równowagi i dostosować się do każdej sytuacji.

 • doTERRA Adaptiv Touch (10ml)

   32,67 Mieszanka olejków eterycznych

  System doTERRA® Adaptiv™ jest skuteczną odpowiedzią na zmniejszenie napięcia i pomaga w przystosowaniu się do trudnych sytuacji lub aklimatyzacji w nowym środowisku. Kapsułki Adaptiv łączą w sobie przebadane klinicznie substancje roślinne z mieszanką olejków eterycznych, które pomagają kontrolować skutki stresu i uczucia niepokoju*. Olejek eteryczny Calming Blend, będący idealnym uzupełnieniem kapsułek Adaptiv, jest odpowiedzią na najbardziej wymagające momenty życia. Używaj go aromatycznie lub na skórę, aby zapewnić sobie uczucie spokoju. Używaj kapsułek Adaptiv i dołączonej do nich mieszanki olejków eterycznych, aby stworzyć poczucie równowagi i dostosować się do każdej sytuacji.

 • doTERRA Air (15ml)

   34,67 Mieszanka olejków eterycznych

  Problemy z oddychaniem są powszechne w naszym współczesnym społeczeństwie.
  Mieszanka Air firmy doTERRA oczyszcza drogi oddechowe, łagodzi je i może być łatwo stosowana na klatkę piersiową, plecy lub pod stopy. Przyjemny zapach sprzyja spokojnemu snu.

 • doTERRA Air Touch Roller (10ml Roller)

   22,33 Mieszanka olejków eterycznych

  dōTERRA Breathe Touch oferuje idealną równowagę mieszanki Breathe firmy dōTERRA z olejkiem kokosowym, aby ułatwić aplikację olejku. Olejek wspomaga drożność dróg oddechowych. Breathe Touch firmy dōTERRA może być bezpiecznie stosowany przez wszystkich członków rodziny.

   

 • doTERRA Air-X (15ml)

   46,33 Mieszanka olejków eterycznych

  Air-X to mieszanka przeznaczona do odświeżania powietrza za pomocą dyfuzora. Zawiera olejki eteryczne z Litwy, Mandarynki, Grejpfruta, Frankincense i Kardamonu.

 • doTERRA Align Centering blend (5ml)

   26,67 Mieszanka olejków eterycznych
 • doTERRA Mieszanka stabilizująca kotwicę (5ml)

   31,67 Mieszanka olejków eterycznych
 • doTERRA Arise Mieszanka Oświecająca (5ml)

   30,00 Mieszanka olejków eterycznych
 • doTERRA AromaTouch Mieszanka do masażu (15ml)

   41,67 Mieszanka olejków eterycznych

  Ta mieszanka do masażu została specjalnie opracowana, aby wykorzystać terapeutyczne właściwości olejków podczas masażu. Olejek jest znany ze swojego relaksującego działania na mięśnie, łagodzenia napiętych i podrażnionych tkanek oraz stymulowania dobrego krążenia. W tej mieszance znajdują się olejki firmy doTERRA: bazylia, grejpfrut, cyprys, majeranek, mięta pieprzowa i lawenda.

 • doTERRA Balance Touch Grounding Essential Oil Blend (10ml)

   23,33 Mieszanka olejków eterycznych

  Świeży i drzewny aromat olejku doTERRA Balance Touch jest idealnym wyborem, kiedy potrzebujesz odrobiny harmonii w swoim życiu. Świerk, drewno Ho, kadzidło, niebieski tansy i niebieski rumianek doskonale łączą się z frakcjonowanym olejem kokosowym, tworząc urzekający zapach, który stosowany miejscowo zapewnia spokój, relaks i dobre samopoczucie. Tę poręczną mieszankę doTERRA Touch Blend możesz mieć przy sobie zarówno w domu, jak i w podróży!

 • doTERRA Równowaga Uziemienie Mieszanka olejków eterycznych (15ml)

   33,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Czy w twoim życiu panuje niepokój i napięcie i czy potrzebujesz więcej spokoju i harmonii? Ta mieszanka firmy doTERRA uspokaja umysł i ciało oraz równoważy emocje. W tym olejku połączono świerk, drewno Ho, Frankincense, Blue Tansy i Blue Chammomile, aby zapewnić silny, uziemiający wpływ na ciało i umysł.

 • Mieszanka odwagi doTERRA Brave Kids

   33,33 Blend dla dzieci
 • doTERRA Calmer Kids Restful Blend

   30,00 Blend dla dzieci

  Kwiatowy, delikatny, drzewny zapach Calmer zapewnia dziecku kojącą atmosferę, która przyczynia się do poczucia bezpieczeństwa i sprzyja zasypianiu.

   

 • doTERRA Radosna Mieszanka Podnosząca na duchu (5ml)

   39,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Czy nadszedł czas, aby wpuścić na chwilę do swojego życia promienie słońca i dać sobie zastrzyk szczęścia, pogody ducha, optymizmu i pozytywności? Mieszanka Cheer Uplifting Blend od dōTERRA to słoneczny i optymistyczny aromat, który podniesie Cię na duchu każdego dnia.

 • doTERRA Cheer Touch roller (10ml)

   26,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Pozwól, aby ciepły aromat wałka Cheer Touch poprawił Twój nastrój, a negatywne myśli nie znajdą już miejsca w Twoim szczęśliwym sercu.

 • doTERRA Citrus Bliss Mieszanka ożywiająca (15 ml)

   32,33 Mieszanka olejków eterycznych

  Orzeźwiająca mieszanka Citrus Bliss to połączenie różnych cytrusowych olejków eterycznych. Ta mieszanka ma właściwości orzeźwiające i pobudzające, które poprawiają nastrój i zmniejszają stres.

 • doTERRA ClaryCalm roll-on (10ml)

   42,33 Mieszanka olejków eterycznych

  Miesięczne dolegliwości mogą nieźle namieszać w pracy. ClaryCalm roll-on może być wsparciem w tym okresie miesiąca.

 • doTERRA Konsolowa Mieszanka Pocieszająca (5ml)

   58,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Mieszanka Pocieszająca DoTERRA wykorzystuje słodkie kwiatowe i drzewne olejki eteryczne, które wspierają uczucie komfortu, dając Ci nadzieję na uzdrowienie emocjonalne.

 • doTERRA Console Touch roller (10ml)

   38,67 Mieszanka olejków eterycznych

  Console Touch ułatwia korzystanie z Mieszanki Komfortowej dla Konsoli. Ten olejek może wspierać uczucia komfortu, pozwalając spokojnym emocjom na ponowne odnalezienie swojego miejsca.

 • doTERRA DDR Prime Cellular Complex (15ml)

   50,33 Mieszanka olejków eterycznych

  DDR Prime® Cellular Complex to mieszanka olejków eterycznych CPTG Certified Pure Therapeutic Grade®, które pomagają chronić organizm przed stresem oksydacyjnym na poziomie komórkowego DNA. Olejki eteryczne zawarte w DDR Prime zapewniają ochronę antyoksydacyjną i wspomagają zdrową reakcję komórek na czynniki stresogenne.

 • doTERRA DDR Prime softgels

   72,67 Mieszanka olejków eterycznych

  Kompleks Komórkowy doTERRA DDR Prime® Softgels to opatentowana mieszanka olejków eterycznych połączonych w celu wspierania zdrowia, funkcjonowania i odnowy komórek. Miękkie żele DDR Prime zawierają olejki eteryczne z Frankincense, dzikiej pomarańczy, trawy cytrynowej, tymianku, koniczyny i Niaouli.

  Przyjmuj 2 razy dziennie z posiłkiem.

 • doTERRA Deep Blue Soothing Blend (5ml)

   52,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Deep Blue jest specjalnie opracowany, aby łagodzić i chłodzić mięśnie i stawy. Soothing Blend to wzbogacona mieszanka olejków idealna do masażu po długim dniu lub intensywnym treningu.

 • doTERRA Deep Blue roll on (10ml)

   97,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Deep Blue® Roll-on Blend DoTERRA został stworzony, aby koić i chłodzić. Wzbogacona mieszanka olejków jest idealna do masażu po długim dniu lub intensywnym treningu. Łatwa aplikacja za pomocą kulki.

 • Roller dotykowy doTERRA Deep Blue

   67,67 Mieszanka olejków eterycznych

  dōTERRA Deep Blue® Touch Soothing Blend Doświadcz korzyści płynących z naszej własnej mieszanki Deep Blue Soothing Blend w delikatnej formule, która jest idealna dla dzieci i dorosłych z wrażliwą skórą lub po intensywnym wysiłku fizycznym. Gotowy do użycia. Zawartość 9 ml.

 • doTERRA Uniesienie Radosna Mieszanka (15ml)

   65,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Jak sama nazwa wskazuje, Radosna Mieszanka Elewacyjna to ożywcza kombinacja olejków eterycznych, które łączą w sobie euforyczne zapachy, aby poprawić Twój nastrój. Olejek wzmacnia poczucie pewności siebie i zwiększa energię.

 • doTERRA Forgive Mieszanka Odnawiająca (5ml)

   32,33 Mieszanka olejków eterycznych

  Świeży, drzewny aromat mieszanki Forgive Renewing Blend pomaga zwalczać emocje gniewu i poczucia winy. Sprzyja też wyzwalaniu uczucia zadowolenia, ulgi i cierpliwości.

 • DoTERRA Forgive Touch roller (10ml)

   21,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Świeży, drzewny aromat Forgive Touch pomaga zwalczać emocje gniewu i poczucia winy. Sprzyja też wyzwalaniu uczucia zadowolenia, ulgi i cierpliwości. Teraz w poręcznej buteleczce roll on o pojemności 10 ml.

 • doTERRA HD clear

   31,33 Mieszanka olejków eterycznych

  HD Clear® Topical Blend DōTERRA to ziołowa mieszanka olejków eterycznych. HD Clear doskonale sprawdza się u nastolatków w okresie dojrzewania, łagodząc problematyczną, trądzikową skórę.

 • doTERRA Mieszanka Dotyku Nadziei (10ml)

   33,33 Mieszanka olejków eterycznych

  doTERRA Hope Touch Blend – Przy każdym zakupie doTERRA Hope Touch, cała cena zakupu jest przekazywana na rzecz fundacji doTERRA Healing Hands Foundation™*, która wspiera działania mające na celu walkę z handlem seksualnym na całym świecie.

 • doTERRA InTune Focus Blend (10ml)

   54,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Mieszanka focusowa
  Mieszanka InTune, która wzmacnia zmysły i pomaga się skupić, jest idealna do utrzymania rytmu podczas nauki lub koncentracji.

 • doTERRA Motivate Encouraging Blend (5ml)

   36,33 Mieszanka olejków eterycznych

  Czy potrzebujesz zachęty i pewności siebie? W takim razie ta mieszanka Motivate Blend firmy doTERRA jest dla Ciebie idealna. Motivate nie tylko dostarcza nowej inspiracji, ale także wytrwałości, by zrealizować swój pomysł. Ta kompozycja olejków eterycznych wzmacnia pewność siebie, odwagę i wiarę oraz zwalcza negatywne emocje, takie jak zwątpienie, pesymizm i cynizm.

Shopping Cart