Mieszanka olejków eterycznych

Wynik 1-32 pokazano wyników 66

Filtruj
 • doTERRA Adaptacyjny (15ml)

   61,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Het doTERRA® Adaptiv™ System to skuteczna odpowiedź na odprężenie i pomoc w przystosowaniu się do trudnych sytuacji lub aklimatyzacji w nowym środowisku. Kapsułki Adaptiv łączą przebadane klinicznie składniki roślinne z mieszanką olejków eterycznych, które pomagają radzić sobie ze skutkami stresu i lęku*. Idealne uzupełnienie kapsułek Adaptiv, olejek eteryczny Calming Blend jest odpowiedzią na najbardziej wymagające chwile życia. Używaj aromatycznie lub na skórę, aby wywołać poczucie spokoju. Użyj kapsułek Adaptiv i mieszanki olejków eterycznych, aby stworzyć poczucie równowagi i dostosować się do każdej sytuacji.

 • doTERRA Adaptacyjny Dotyk (10 ml)

   32,67 Mieszanka olejków eterycznych

  Het doTERRA® Adaptiv™ System to skuteczna odpowiedź na odprężenie i pomoc w przystosowaniu się do trudnych sytuacji lub aklimatyzacji w nowym środowisku. Kapsułki Adaptiv łączą przebadane klinicznie składniki roślinne z mieszanką olejków eterycznych, które pomagają radzić sobie ze skutkami stresu i lęku*. Idealne uzupełnienie kapsułek Adaptiv, olejek eteryczny Calming Blend jest odpowiedzią na najbardziej wymagające chwile życia. Używaj aromatycznie lub na skórę, aby wywołać poczucie spokoju. Użyj kapsułek Adaptiv i mieszanki olejków eterycznych, aby stworzyć poczucie równowagi i dostosować się do każdej sytuacji.

 • doTERRA Powietrze (15ml)

   34,67 Mieszanka olejków eterycznych

  Problemy z oddychaniem są powszechne w dzisiejszym nowoczesnym społeczeństwie.
  doTERRAMieszanka Air oczyszcza, łagodzi i zmiękcza drogi oddechowe i może być łatwo nakładana na klatkę piersiową, plecy lub pod stopami. Przyjemny zapach sprzyja spokojnemu śnie.

 • doTERRA Air Touch Roller (wałek 10 ml)

   22,33 Mieszanka olejków eterycznych

  dōTERRA Breathe Touch zapewnia idealną równowagę między mieszanką dōTERRA Breathe z olejem kokosowym, aby ułatwić aplikację oleju. Olej wspomaga wolne drogi oddechowe. Oddech Breathe Touch firmy dōTERRA może być bezpiecznie używany przez wszystkich członków rodziny.

   

 • doTERRA Powietrze X (15ml)

   46,33 Mieszanka olejków eterycznych

  Air-X to mieszanka przeznaczona do odświeżania powietrza z dyfuzorem. Zawiera litsea, mandaryński, Grapefruit, olejki eteryczne z kadzidła i kardamonu.

 • doTERRA Wyrównaj mieszankę centrującą (5 ml)

   26,67 Mieszanka olejków eterycznych
 • doTERRA Mieszanka wzmacniająca kotwicę (5 ml)

   31,67 Mieszanka olejków eterycznych
 • doTERRA Rozjaśniająca Mieszanka Arise (5ml)

   30,00 Mieszanka olejków eterycznych
 • doTERRA Mieszanka do masażu AromaTouch (15ml)

   41,67 Mieszanka olejków eterycznych

  Ta mieszanka do masażu została specjalnie opracowana, aby wykorzystać terapeutyczne korzyści olejków podczas masażu. Olejek znany jest z działania rozluźniającego mięśnie, łagodzącego napięte i podrażnione tkanki oraz pobudzającego dobre krążenie krwi. Oleje z doTERRA które znajdziesz w tej mieszance Basil, Grapefruit, Cypress, Majeranek, Peppermint en Lavender.

 • doTERRA Mieszanka olejków eterycznych Balance Touch (10ml)

   23,33 Mieszanka olejków eterycznych

  Świeży i drzewny aromat doTERRA Balance Touch to idealny olejek, kiedy potrzebujesz odrobiny harmonii w swoim życiu. Świerk, Ho Wood, Frankincense, Blue Tansy, oraz Blue Rumianek idealnie łączą się z frakcjonowanym olejem kokosowym, aby zapewnić kuszący zapach, który stosowany miejscowo zapewnia spokój, relaks i dobre samopoczucie. To przydatne doTERRA Touch Blend jest idealny, aby mieć go przy sobie, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w podróży!

 • doTERRA Mieszanka olejków eterycznych Balance Ground (15ml)

   33,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Czy niepokój i napięcie biorą górę w twoim życiu i czy jesteś gotowy na trochę więcej spokoju i harmonii? Ta mieszanka doTERRA uspokaja umysł i ciało oraz równoważy emocje. W tym oleju są Świerk, Ho Wood, Frankincense, Blue Tansy i Blue Chammomile łączą się, aby zapewnić potężny, uziemiający efekt dla ciała i umysłu.

 • doTERRA Mieszanka odwagi Brave Kids

   33,33 Mieszanka dla dzieci
 • doTERRA Mieszanka uspokajająca dla dzieci

   30,00 Mieszanka dla dzieci

  Kwiatowy, miękki, drzewny zapach Calmer zapewnia dziecku kojącą atmosferę, która przyczynia się do poczucia bezpieczeństwa i sprzyja zasypianiu.

   

 • doTERRA Mieszanka podnosząca na duchu (5ml)

   39,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Czy nadszedł czas, aby dogonić słońce i dać sobie zastrzyk radości, pogody ducha, optymizmu i pozytywnego nastawienia? Cheer Uplifting Blend dōTERRA to słoneczny i optymistyczny aromat, który każdego dnia poprawia nastrój.

 • doTERRA Wałek Cheer Touch (10ml)

   26,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Niech ciepły aromat wałka Cheer Touch poprawi Ci nastrój, a negatywne myśli nie zagoszczą już w Twoim pogodnym sercu.

 • doTERRA Ożywcza mieszanka Citrus Bliss (15ml)

   32,33 Mieszanka olejków eterycznych

  Ożywcza mieszanka Citrus Bliss to połączenie różnych cytrusowych olejków eterycznych. Ta mieszanka ma właściwości odświeżające i orzeźwiające, które mogą poprawiać nastrój i zmniejszać stres na co dzień.

 • doTERRA ClaryCalm roll on (10ml)

   42,33 Mieszanka olejków eterycznych

  Comiesięczne niedogodności mogą rzucić się w wir prac. Roll-on ClaryCalm może obsługiwać o tej porze miesiąca.

 • doTERRA Mieszanka uspokajająca do konsoli (5ml)

   58,00 Mieszanka olejków eterycznych

  De DoTERRA Console Comforting Blend wykorzystuje olejki eteryczne ze słodkich kwiatów i drzew, aby promować uczucie komfortu, dając ci pełną nadziei ścieżkę emocjonalnego uzdrowienia.

 • doTERRA Konsola Wałek dotykowy (10ml)

   38,67 Mieszanka olejków eterycznych

  Console Touch ułatwia korzystanie z Console Comforting Blend. Olejek ten może promować komfortowe uczucia, pozwalając spokojnym emocjom na powrót na swoje miejsce.

 • doTERRA Kompleks Komórkowy DDR Prime (15ml)

   50,33 Mieszanka olejków eterycznych

  DDR Prime® Cellular Complex to mieszanka olejków eterycznych CPTG Certified Pure Therapeutic Grade®, które pomagają chronić organizm przed stresem oksydacyjnym na poziomie DNA komórkowego. Olejki eteryczne zawarte w DDR Prime zapewniają ochronę antyoksydacyjną i wspierają zdrową odpowiedź na stresory komórkowe.

 • doTERRA Kapsułki DDR Prime

   72,67 Mieszanka olejków eterycznych

  doTERRA DDR Prime® Softgels Cellular Complex to zastrzeżona mieszanka olejków eterycznych, połączona w celu wspierania zdrowia, funkcji i odnowy komórek. Kapsułki DDR Prime zawierają Frankincense, Wild Orange, olejki eteryczne z trawy cytrynowej, tymianku, koniczyny i niaouli.

  Przyjmować 2 dziennie z posiłkiem.

 • doTERRA Głęboka niebieska mieszanka łagodząca (5ml)

   52,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Deep Blue jest specjalnie opracowany, aby łagodzić i chłodzić mięśnie i stawy. Ta Kojąca Mieszanka to wzbogacona mieszanka olejków, które doskonale nadają się do masażu po długim dniu lub intensywnym treningu.

 • doTERRA Kulka w kulce Deep Blue (10ml)

   97,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Mieszanka w kulce Deep Blue® DoTERRA  ma na celu uspokojenie i ochłodzenie. Wzbogacona mieszanka olejków idealnie nadaje się do masażu po długim dniu lub intensywnym treningu. Łatwy do nałożenia za pomocą kulki.

 • doTERRA Ciemnoniebieski wałek dotykowy

   67,67 Mieszanka olejków eterycznych

  dōTERRA Deep Blue® Touch Soothing Blend doświadczyć korzyści płynących z naszej opatentowanej łagodzącej mieszanki Deep Blue w delikatnej formule, która jest idealna dla dzieci i dorosłych o wrażliwej skórze lub po wysiłku fizycznym. Gotowy do użycia. Zawartość 9 ml.

 • doTERRA Mieszanka Elevation Joyful (15ml)

   65,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Jak sama nazwa wskazuje, Elevation Joyful Blend to orzeźwiające połączenie olejków eterycznych, które łączą euforyczne zapachy i poprawiają nastrój. Olejek wzmacnia poczucie pewności siebie i dodaje energii.

 • doTERRA Wybacz Odnawiająca Mieszanka (5 ml)

   32,33 Mieszanka olejków eterycznych

  Świeży, drzewny aromat Forgive Renewing Blend pomaga przeciwdziałać emocjom złości i poczucia winy. Ponadto promuje wyzwalające uczucie zadowolenia, ulgi i cierpliwości.

 • doTERRA Wybacz wałek dotykowy (10ml)

   21,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Świeży, drzewny aromat Forgive Touch pomaga przeciwdziałać emocjom złości i poczucia winy. Ponadto promuje wyzwalające uczucie zadowolenia, ulgi i cierpliwości. Teraz w poręcznej rolce na butelce 10 ml.

 • doTERRA Wyczyść HD

   31,33 Mieszanka olejków eterycznych

  HD Clear® Topical Blend DOTERRA to ziołowa mieszanka olejków eterycznych. HD Clear świetnie sprawdza się u nastolatków w okresie dojrzewania, łagodząc problematyczną, skłonną do trądziku skórę.

 • doTERRA Mieszanka Dotyku Nadziei (10ml)

   33,33 Mieszanka olejków eterycznych

  doTERRA Hope Touch Blend – przy każdym zakupie doTERRA Hope Touch, pełna cena zakupu zostanie przekazana na rzecz doTERRA Healing Hands Foundation™*, która wspiera działania przeciwko handlowi seksem na całym świecie.

 • doTERRA Mieszanka InTune Focus (10 ml)

   54,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Mieszanka ostrości
  Pomagając wzmocnić zmysły i utrzymać koncentrację, mieszanka InTune jest idealna do utrzymywania pulsu, gdy próbujesz się uczyć lub skoncentrować.

 • doTERRA Motywująca Mieszanka Zachęcająca (5ml)

   36,33 Mieszanka olejków eterycznych

  Potrzebujesz zachęty i pewności siebie? Następnie ta mieszanka motywacyjna od doTERRA idealna dla Ciebie. Motywowanie to nie tylko nowe inspiracje, ale także wytrwałość w realizacji swojego pomysłu. Ta mieszanka olejków eterycznych promuje pewność siebie, odwagę i wiarę oraz przeciwdziała negatywnym emocjom, takim jak zwątpienie, pesymizm i cynizm.

 • doTERRA Rolka Motivate Touch (10ml)

   24,00 Mieszanka olejków eterycznych

  Kompozycja olejków eterycznych Motivate Encouraging Blend jest teraz dostępna również w praktycznym roll-on. Ta mieszanka pomaga zwiększyć Twoją kreatywność, łatwiej wyrażać siebie i promować poczucie szczęścia i pozytywnego myślenia.

Koszyk