AKTUALIZACJA KORONY!

To szkolenie zostało przesunięte na 6 czerwca 2020!

AromaTouch Technique to jednorazowa inwestycja w wysokości 150,- €.

W tym materiały szkoleniowe, podręcznik, zestaw AromaTouch z 8 olejkami oraz zajęcia teoretyczne i praktyczne w godzinach 10:00 – 17:30.

Więcej informacji

Technika ta jest aplikacją olejków eterycznych przeznaczoną do użytku osobistego (w domu, dla rodziny i przyjaciół) bez wynagrodzenia finansowego. Każdy, kto wykorzystuje tę technikę do celów biznesowych lub żąda za to rekompensaty finansowej, musi wziąć na siebie pełną odpowiedzialność i postępować zgodnie z ustawodawstwem kraju, w którym technika ta jest stosowana.
jest przeprowadzana.

Szkolenie z Techniki AromaTouch Sobota 6 czerwca 2020 w Almere

  150,00

  Szkolenie z Techniki AromaTouch

  Jednorazowa inwestycja w wysokości 150 €

  Szkolenie teoretyczne i praktyczne w godzinach 10:00 – 17:30 (w tym przerwa na lunch), w tym zestaw szkoleniowy AromaTouch z 8 olejkami eterycznymi firmy doTERRA, podręcznik AromaTouch, materiały szkoleniowe w języku holenderskim oraz dostęp online do oficjalnego filmu szkoleniowego.
  Otrzymasz oficjalny certyfikat firmy dōTERRA.
  Zestaw AromaTouch nadaje się do wielokrotnych zabiegów. Po warsztacie możesz od razu pracować z nim w domu lub w swojej własnej praktyce.

  Trening dzienny nie jest sesją terapeutyczną. Uczestnicy są odpowiedzialni za swoje zdrowie i zachowanie przed, w trakcie i po treningu. Wraz z rejestracją klient potwierdza, że jest zdrowy fizycznie i psychicznie oraz zdolny do udziału w szkoleniu.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry