Kup olejek kurkumowy 15ml za 33 EUR i odbierz ekskluzywną mieszankę Island Mint Blend 15ml o wartości 29,50 EUR gratis! Możesz kupić tę ofertę do 5x i połączyć ją z innymi produktami w sklepie internetowym!

Kurkuma – Turmeric longa 15 ml

Opis produktu
Kurkuma to aromatyczna roślina z rodziny imbirowatych, która od wieków jest używana w Chinach, Indiach i na Sri Lance. Kurkuma ma ciepły, pikantny smak, który może dodać wybuchowego aromatu Twoim ulubionym pikantnym daniom. Ze względu na swoje właściwości kurkuma pomaga również wspierać czystą, zdrową skórę i zmniejsza ryzyko powstawania wyprysków. Może być również emocjonalnie podnoszący na duchu i poprawiać nastrój.

Użyj
– Zrób własną herbatę z kurkumy, mieszając mleko kokosowe, wodę, miód, herbatę i jedną do dwóch kropli olejku eterycznego z kurkumy.
– Dodaj olejek eteryczny z kurkumy do jajecznicy lub frittatas, zwykłego ryżu lub zup, aby uzyskać subtelny pikantny i pieprzny smak.
– Używając olejku eterycznego z Tumeric w kuchni, możesz zacząć od metody wykałaczki – po prostu zanurz wykałaczkę w buteleczce z olejkiem eterycznym, wymieszaj z potrawą, spróbuj i powtórz czynność, aż dodasz odpowiednią ilość olejku.
– Stosuj kurkumę na skórę jako środek punktowy lub jako maseczkę na całą twarz, aby zmniejszyć przebarwienia lub uzyskać zdrową cerę.

Korzyści podstawowe
– Kurkuma dodaje smaku pikantnym potrawom
– Dodaje pikantny i pieprzny smak do Twoich ulubionych gorących napojów
– Pomaga utrzymać czystą i zdrową skórę, jednocześnie zmniejszając widoczność wyprysków.
– Aromat kurkumy tworzy emocjonalnie podnoszące na duchu środowisko.

Zastosowanie:
Intern: Rozcieńczyć jedną kroplę w 125 ml płynu lub zażyć w kapsułce Veggie.
Na skórę: Nanieść jedną do dwóch kropli na wybrane miejsce. Rozcieńczyć z frakcjonowanym olejem kokosowym doTERRA, aby zminimalizować wrażliwość skóry. Patrz dodatkowe środki ostrożności poniżej.

UWAGA:
Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

Island Mint™ – Summertime bl end 15ml

Opis produktu
Ucieknij do tropikalnej oazy w zaciszu swojego domu dzięki Island Mint. Ta pysznie świeża, letnia mieszanka promuje uczucia pozytywności i szczęścia. Island Mint jest doskonale wyważony, aby dać Ci poczucie spokoju i odnowy! Klasycznie słodkie połączenie olejków eterycznych z cytryny i limonki uzupełnione jest świeżą miętą pieprzową i wyjątkową głębią świerku. Ukojenie dla emocji, a jednocześnie orzeźwienie dla ciała. Używaj Island Mint, gdy potrzebujesz odrobiny komfortu i poczucia energii w ciągu dnia. Zmień każde otoczenie w słoneczny raj, mieszając Island Mint Summertime Blend.

Użyj
– Rozpylać przez cały dzień, gdy potrzebny jest zastrzyk energii.
– Dodaj Island Mint do biżuterii dyfuzora lub swojego ulubionego dyfuzora doTERRA
– Stosować jako środek pobudzający czujność podczas długich podróży lub w środku dnia, aby wspomóc koncentrację.
– Wprowadź Island Mint do swojej rutyny, aby promować uczucie spokoju i pozytywnego nastawienia.

Składniki: Limonka, destylowane olejki eteryczne z cytryny, mięty pieprzowej i ostrokrzewu paragwajskiego, limonen*, linalool*.
*Związki występujące naturalnie

Korzyści podstawowe
Podnoszący na duchu i orzeźwiający dla ciała
Promuje uczucie spokoju i pozytywnego nastawienia
Pomaga stworzyć poczucie spokoju i skupienia
Dyfuzja Island Mint pomaga zmienić każde otoczenie w tropikalną oazę….

Aplikacja
Aromat: Użyj trzech do czterech kropli w wybranym dyfuzorze.
Na skórę: Nanieść jedną do dwóch kropli na wybrane miejsce. Rozcieńczyć z olejem nośnikowym, aby zminimalizować wrażliwość skóry. Patrz dodatkowe środki ostrożności poniżej.

UWAGA:
Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi. Unikaj światła słonecznego i promieniowania UV przez co najmniej 12 godzin po zastosowaniu produktu.

 

BOGO Deal - Olejek kurkumowy z darmową mieszanką Island Mint Blend 15ml

    33,00

    Kup olejek kurkumowy 15ml za 33 EUR i odbierz ekskluzywną mieszankę Island Mint Blend 15ml o wartości 29,50 EUR gratis! Możesz kupić tę ofertę do 5x i połączyć ją z innymi produktami w sklepie internetowym!

    Brak w magazynie

    Przewiń do góry