Wskazówki dotyczące użytkowania

Nałóż kilka pociągnięć Calmer na nadgarstki i klatkę piersiową dziecka przed wysłaniem go do szkoły, aby dzień był wolny od stresu.
Na zakończenie dnia zafunduj swojemu dziecku relaksujący masaż stóp z Calmerem.
Pomóż swojemu dziecku uspokoić się, stosując tę bezpiecznie rozcieńczoną mieszankę, gdy czuje się niespokojne lub zdenerwowane.

Więcej informacji

Wspieranie spokojnego snu jest jednym z tradycyjnych sposobów stosowania olejków eterycznych. Olejki eteryczne, jeśli są prawidłowo stosowane, mogą pomóc dziecku w osiągnięciu tego ważnego czynnika w ogólnym samopoczuciu. Jako jedna z mieszanek olejków z kolekcji doTERRA Kids Oil Collection, Calmer Restful Blend została stworzona, aby zmniejszyć uczucie stresu i promować spokój przez cały dzień, pomagając im osiągnąć pełną noc spokojnego snu. Ta mieszanka zawiera Lawendę, Canangę, Drzewo Buddy i Rumianek Rzymski w bazie frakcjonowanego oleju kokosowego.

Lawenda jest często uważana za olejek, który trzeba mieć zawsze pod ręką ze względu na jej wszechstronne zastosowanie, w tym właściwości uspokajające i relaksujące, które sprzyjają spokojnemu snu i łagodzą uczucie stresu.

Cananga ma kwiatowy zapach i działanie uspokajające, podczas gdy zapach Buddha Wood łączy w sobie nutę róży z dymnym drewnem i daje poczucie uziemienia.

Rumianek rzymski ma słodki, kwiatowy zapach, uspokaja i działa łagodząco na skórę.

Frakcjonowany olej kokosowy jest lekkim olejem nośnikowym, który pomaga lepiej rozprowadzić olejek eteryczny i pozostawia skórę gładką i miękką.

Razem, te kojące olejki eteryczne i olej nośnikowy tworzą bezpieczną, rozcieńczoną mieszankę, która zapewnia uspokajającą atmosferę dla Twojego dziecka, promując pozytywny nastrój.

doTERRA Kids Calmer Courage Blend

    30,00

    Kwiatowy, miękki, drzewny zapach Calmer zapewnia Twojemu dziecku uspokajającą atmosferę, która przyczynia się do poczucia bezpieczeństwa i sprzyja zasypianiu.

    Availability: Na stanie

    Przewiń do góry