Po intensywnym dniu pracy zastosuj Rescuer Soothing Blend, aby uzyskać uczucie odprężenia i zmniejszyć napięcie rosnących, zmęczonych nóg. Copaiba, Lavender, Spearmint i Zanthoxylum zostały fachowo połączone z frakcjonowanym olejem kokosowym, aby łagodzić i wspierać sprężystość, a jednocześnie są wystarczająco delikatne dla wrażliwej skóry. Nałóż Rescuer na nogi, ręce lub ramiona po ćwiczeniach lub długim dniu aktywności fizycznej, aby zapewnić sobie poczucie komfortu i ulgi. Zanthoxylum, olejek eteryczny unikalny dla tej mieszanki doTERRA, znany jest ze swoich uspokajających i kojących właściwości. Rescuer ma świeży, ale uspokajający aromat, który zapewnia kojące wsparcie i łagodzi emocje.

Zastosowania
– Nałóż Rescuer na zmęczone nogi przed snem lub po intensywnym wysiłku.
– Nałożyć na skronie i tył szyi, aby złagodzić uczucie napięcia.
– Wmasować w ramiona, kark i plecy, aby uzyskać komfortowe i uspokajające doświadczenie.

Podręcznik użytkownika
Aromatyczne zastosowanie: zrolować w dłoni i wdychać lub podawać na biżuterię aromatyczną wykonaną z naturalnego dolomitu lub skały lawowej.

Stosowanie na skórę: Nanieść na pożądany obszar. Przeznaczony do stosowania pod nadzorem osoby dorosłej.

Ostrzeżenia
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Możliwa nadwrażliwość skóry. Jeśli jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Nie stosować do oczu, uszu wewnętrznych, ust i miejsc wrażliwych.

doTERRA Kids Rescuer Soothing Blend

    23,33

    Kwiatowy, miękki, drzewny zapach Calmer zapewnia Twojemu dziecku uspokajającą atmosferę, która przyczynia się do poczucia bezpieczeństwa i sprzyja zasypianiu.

    Przewiń do góry