Air, wcześniej znany jako Breathe, jest niezwykłą mieszanką olejków eterycznych, które ułatwiają oddychanie. Ten olejek eteryczny oczyszcza i łagodzi drogi oddechowe i może być z łatwością stosowany na klatkę piersiową, plecy lub pod stopy. Przyjemny zapach jest kojący dla zmysłów i idealny do stosowania w dyfuzorze w nocy, aby promować spokojny sen.

Powietrze minimalizuje skutki zagrożeń sezonowych i problemów z oddychaniem, które są powszechne w dzisiejszym nowoczesnym społeczeństwie. Ta mieszanka łączy w sobie następujące olejki eteryczne: Liść Laurowy, Mięta Pieprzowa, Eukaliptus, Melaleuca, Cytryna i Ravensare. Olejki te zostały specjalnie dobrane w celu ułatwienia oddychania, oczyszczenia i ukojenia dróg oddechowych.

Zastosowania*.

 • Umieść 4 krople Air w dyfuzorze lub wdychaj bezpośrednio z dłoni. Nacieranie na klatce piersiowej lub stopach pomaga również w przypadku dużego zagrożenia sezonowego i środowiskowego.
 • Aby zminimalizować te zagrożenia, należy również stosować olej na zewnątrz.
 • Powietrze w dyfuzorze podczas snu pomaga stworzyć spokojne otoczenie.

Ostrzeżenia

Nie bierz tego.
Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.
Unikaj światła słonecznego lub promieniowania UV przez 12 godzin po zastosowaniu tego produktu.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Air (15ml)

  31,33

  Problemy z oddychaniem są powszechne w naszym obecnym nowoczesnym społeczeństwie.
  Mieszanka Air firmy doTERRA oczyszcza i łagodzi drogi oddechowe i może być z łatwością stosowana na klatkę piersiową, plecy lub pod stopy. Przyjemny zapach wspomaga spokojny sen.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry