Immortelle

Mieszanka potężnych, innowacyjnych, rzadkich olejków eterycznych używanych w historii dla ich cudownych właściwości.

Salubelle lub jego stara nazwa Immortelle Anti-Aging Beauty Blend jest przeznaczony do ochrony i odżywiania skóry i zmniejszyć czynniki przyczyniające się do starzenia się skóry. Te silne olejki eteryczne pomagają zachować gładszą, jaśniejszą i młodszą skórę. Salubelle łatwo wchłania się w skórę i może być stosowany na twarz, szyję i dekolt, aby zmniejszyć drobne linie, zmarszczki i starzenie się skóry. jest zastrzeżoną mieszanką silnie regenerujących, rzadkich olejków eterycznych używanych przez całą historię dla ich upiększających korzyści.

Salubelle Anti-Aging Blend został opracowany, aby chronić i odżywiać skórę, pomagając jednocześnie zmniejszyć widoczność starzejącej się skóry. Opatentowana mieszanka potężnych odnawiających rzadkich olejków eterycznych, które były używane przez całą historię dla ich efektów upiększających.

Salubelle firmy dōTERRA jest potężną innowacyjną mieszanką rzadkich olejków eterycznych, które były używane przez całą historię do poprawy urody. Immortelle Anti-Aging Blend został specjalnie opracowany do tego celu. Olejki eteryczne CPTG Certified Pure Therapeutic Grade® z Frankincense, Sandalwood, Lavender, Myrrh, Helichrysum i Rose zostały specjalnie do tego celu zmieszane.

Zastosowania

 • Nałóż cienką warstwę Immortelle na twarz, szyję i dekolt, a następnie powtórz aplikację na wybrane obszary. Następnie zastosuj wybrany przez siebie krem nawilżający DōTERRA.
 • Stosować w celu zmniejszenia widoczności przebarwień.
 • Stosować jako część porannej i wieczornej rutyny twarzy.

Podręczniki użytkownika

Nałożyć jedną do dwóch kropli na pożądany obszar. Rozcieńczyć z frakcjonowanym olejem kokosowym DōTERRA, aby zminimalizować wrażliwość skóry.

Korzyści podstawowe

 • Pomaga zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek
 • Pomaga zmniejszyć oznaki starzenia się skóry
 • Zapewnia gładszą, jaśniejszą i bardziej młodzieńczo wyglądającą skórę

składniki

Żywica Frankincense, Hawajskie Drzewo Sandałowe, Kwiat Lawendy, Żywica Dziurawca, Kwiat Helichrysum i Kwiat Róży.

Aromatyczny Opis

Drzewny, pikantny, bogaty, świeży

ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

Informacje o produkcie nie mają na celu diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

doTERRA Salubelle Beauty Blend 15ml

  121,00

  Immortelle Anti-Aging Blend
  Immortelle, jedna z najbardziej popularnych mieszanek firmy doTERRA, jest potężnym połączeniem specjalnie dobranych olejków eterycznych.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry