AromaTouch Technique to jednorazowa inwestycja w wysokości 150,- €.

W tym materiały szkoleniowe, podręcznik, zestaw AromaTouch z 8 olejkami oraz nauczanie w teorii i praktyce.

Więcej informacji

Technika ta jest aplikacją olejków eterycznych przeznaczoną do użytku osobistego (w domu, dla rodziny i przyjaciół) bez wynagrodzenia finansowego. Każdy, kto wykorzystuje tę technikę do celów biznesowych lub żąda za to rekompensaty finansowej, musi wziąć na siebie pełną odpowiedzialność i postępować zgodnie z ustawodawstwem kraju, w którym technika ta jest stosowana.
jest przeprowadzana.

Szkolenie z Techniki AromaTouch sobota 9 października 2021 w Berlicum

  150,00

  Szkolenie z Techniki AromaTouch

  Jednorazowa inwestycja w wysokości 150 €

  Szkolenie teoretyczne i praktyczne (teoria online w dniu 7 października o godz. 19:00 przez Zoom, praktyka od 10:00 do 13:00 w dniu 9 października w Berlicum)
  Obejmuje zestaw szkoleniowy AromaTouch z 8 olejkami eterycznymi firmy doTERRA, podręcznik AromaTouch, materiały szkoleniowe w języku holenderskim oraz dostęp online do oficjalnego filmu szkoleniowego.
  Otrzymasz oficjalny certyfikat firmy dōTERRA.
  Zestaw AromaTouch nadaje się do wielokrotnych zabiegów. Po warsztacie możesz od razu pracować z nim w domu lub w swojej własnej praktyce. Przed szkoleniem odbędzie się rozmowa Zoom Call z wszystkimi uczestnikami (7 października, godz. 19.00, nagrywana dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć na żywo).
  W potwierdzeniu otrzymasz również link do godzinnego webinarium wprowadzającego do AromaTouch.
  Szkolenie opiera się na tym, udział w webinarium przed szkoleniem jest obowiązkowy.

  Trening dzienny nie jest sesją terapeutyczną. Uczestnicy są odpowiedzialni za swoje zdrowie i zachowanie przed, w trakcie i po treningu. Wraz z rejestracją klient potwierdza, że jest zdrowy fizycznie i psychicznie oraz zdolny do udziału w szkoleniu.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry