1) doTERRA Zestaw wstępu zawiera 3 olejki eteryczne CPTG Certified Pure Tested Grade™ – Lemon, Lavender en Peppermint – oferują idealne wejście dla każdego, kto chce wspomóc swoje zdrowie mocą natury. Zestaw znajduje się w poręcznym pudełku i zawiera kilka zastosowań. Zestaw jest dostępny w poręcznym opakowaniu i zawiera kilka zastosowań na początek.
Lemon (Cytrynowy) to silny olejek oczyszczający, który wspomaga zdrowie i może być stosowany jako nietoksyczny środek czyszczący do powierzchni w całym domu. Lavender (Lawenda) ma uspokajający i relaksujący aromat, który sprzyja wyciszeniu i spokojnemu otoczeniu przed snem. Peppermint (Mięta pieprzowa) jest świeży i chłodzący, pomaga złagodzić sporadyczne rozstrój żołądka i wspomaga zdrowe funkcje oddechowe.

2) Asystent GX to połączenie olejków eterycznych CPTG Certified Pure Therapeutic Grade® ( Oreganomelaleuca, Lemon, Lemongrass, Peppermint en Thyme) i kwas kaprylowy (naturalnie pozyskiwany kwas tłuszczowy z oleju kokosowego; kwas kaprylowy jest stosowany od ponad 40 lat w celu wspierania zdrowia układu trawiennego i równowagi mikrobiologicznej przewodu pokarmowego), aby wspomóc zdrowy przewód pokarmowy, tworząc nieprzyjazne środowisko dla potencjalnych zagrożeń które mogą zakłócać trawienne mechanizmy obronne i powodować problemy trawienne.
GX Assist został opracowany do stosowania przez 10 dni jako wstępny etap oczyszczania przed zastosowaniem PB Assist® + Probiotic Defense Formula.*

3) Wspomaganie PB+ to opatentowana formuła błonnika prebiotycznego i sześciu szczepów mikroorganizmów probiotycznych w unikalnej dwuwarstwowej kapsułce roślinnej. Dostarcza 6 miliardów CFU aktywnych kultur probiotycznych i rozpuszczalnych prebiotycznych FOS (fruktooligosacharydów), które sprzyjają przyjaznemu wzrostowi bakterii. System podwójnych kapsułek o przedłużonym uwalnianiu ma na celu ochronę wrażliwych kultur probiotycznych przed kwasem żołądkowym. PB Assist + zapewnia unikalny, bezpieczny i skuteczny sposób dostarczania powszechnie uznanych korzyści płynących z probiotyków dla układu pokarmowego i odpornościowego.
Przyjmuj dwuwarstwową kapsułkę z jedzeniem trzy razy dziennie przez 10 dni każdego miesiąca, aby promować kolonizację przyjaznej flory trawiennej.
Może być stosowany częściej i przez dłuższy czas, gdy flora przewodu pokarmowego została dotknięta stresorami trawiennymi.

Błyszczący zestaw podstawowy Happy Me Challenge

   129,95

  Treść:

  • 5ml lawendy,
  • 5 ml mięty pieprzowej
  • 5ml lemon
  • GX Assist 60 kapsułek
  • PB Assist 30 kapsułek

   

  Wyzwanie Shiny Happy Me — podstawowe

  Czy Ty też uważasz, że fajnym pomysłem jest podjęcie 30-dniowego wyzwania, w którym Twoje zdrowie i pozytywne nastawienie są traktowane priorytetowo? Fantastyczny sposób na nauczenie zdrowych nawyków i danie swojemu ciału i umysłowi więcej niż zasłużonego „resetu”?

  Dostajesz:

  • pyszne przepisy na zdrowe koktajle, sałatki
  • mnóstwo pomysłów na pielęgnację
  • i super poranna i wieczorna rutyna, aby uzyskać lub utrzymać zdrowy sposób myślenia.

  Robimy to wyzwanie z grupą na Facebooku od 1 stycznia 23 (ale możesz też dołączyć później, jeśli chcesz).

  Co od nas otrzymujesz:

  • Fajna grupa wsparcia
  • Wspaniała książka kucharska
  • Rytuał poranny i wieczorny

  Ty decydujesz, ile wyzwań podejmiesz lub co lubisz, a czego nie.
  Ponieważ… całe to Shiny Happy Me Challenge polega na dbaniu o siebie i poświęcaniu swojemu ciału dodatkowej uwagi.

  ps to wyzwanie jest szczególnie dla osób, które jeszcze tego nie zrobiły doterra mieć konto. W ten sposób możesz poznać nas i to, jak w piękny sposób promujemy zdrowy styl życia bez zobowiązań.

  Wraz z zakupem Shiny Happy Me Challenge otwierasz również własne konto dōTERRA i możesz zamawiać z 12% rabatem przez następne 25 miesięcy.

  Otrzymasz od nas również:
  – Darmowe pudełko upominkowe AromaPro
  – Dostęp w grupie aplikacji AromaPro 24/7
  – Indywidualny plan odnowy biologicznej (4x w roku bezpłatne spotkanie)
  – Comiesięczne webinary
  – Uzyskaj dostęp do aromapro.team, aby uzyskać jeszcze więcej olejkowych inspiracji

  Koszyk
  Błyszczący zestaw podstawowy Happy Me Challenge
   129,95