1) doTERRA Zestaw wstępu zawiera 3 olejki eteryczne CPTG Certified Pure Tested Grade™ – Lemon, Lavender en Peppermint – oferują idealne wejście dla każdego, kto chce wspomóc swoje zdrowie mocą natury. Zestaw znajduje się w poręcznym pudełku i zawiera kilka zastosowań. Zestaw jest dostępny w poręcznym opakowaniu i zawiera kilka zastosowań na początek.
Lemon (Cytrynowy) to silny olejek oczyszczający, który wspomaga zdrowie i może być stosowany jako nietoksyczny środek czyszczący do powierzchni w całym domu. Lavender (Lawenda) ma uspokajający i relaksujący aromat, który sprzyja wyciszeniu i spokojnemu otoczeniu przed snem. Peppermint (Mięta pieprzowa) jest świeży i chłodzący, pomaga złagodzić sporadyczne rozstrój żołądka i wspomaga zdrowe funkcje oddechowe.

2) Asystent GX to połączenie olejków eterycznych CPTG Certified Pure Therapeutic Grade® ( Oreganomelaleuca, Lemon, Lemongrass, Peppermint en Thyme) i kwas kaprylowy (naturalnie pozyskiwany kwas tłuszczowy z oleju kokosowego; kwas kaprylowy jest stosowany od ponad 40 lat w celu wspierania zdrowia układu trawiennego i równowagi mikrobiologicznej przewodu pokarmowego), aby wspomóc zdrowy przewód pokarmowy, tworząc nieprzyjazne środowisko dla potencjalnych zagrożeń które mogą zakłócać trawienne mechanizmy obronne i powodować problemy trawienne.
GX Assist został opracowany do stosowania przez 10 dni jako wstępny etap oczyszczania przed zastosowaniem PB Assist® + Probiotic Defense Formula.*

3) Wspomaganie PB+ to opatentowana formuła błonnika prebiotycznego i sześciu szczepów mikroorganizmów probiotycznych w unikalnej dwuwarstwowej kapsułce roślinnej. Dostarcza 6 miliardów CFU aktywnych kultur probiotycznych i rozpuszczalnych prebiotycznych FOS (fruktooligosacharydów), które sprzyjają przyjaznemu wzrostowi bakterii. System podwójnych kapsułek o przedłużonym uwalnianiu ma na celu ochronę wrażliwych kultur probiotycznych przed kwasem żołądkowym. PB Assist + zapewnia unikalny, bezpieczny i skuteczny sposób dostarczania powszechnie uznanych korzyści płynących z probiotyków dla układu pokarmowego i odpornościowego.
Przyjmuj dwuwarstwową kapsułkę z jedzeniem trzy razy dziennie przez 10 dni każdego miesiąca, aby promować kolonizację przyjaznej flory trawiennej.
Może być stosowany częściej i przez dłuższy czas, gdy flora przewodu pokarmowego została dotknięta stresorami trawiennymi.

4) Mieszanka olejków zendokrynowych wspiera naturalną zdolność organizmu do pozbywania się niepożądanych substancji. Ta potężna mieszanka łączy Rosemary, Cilantro en Juniper Berry, znane ze swoich wewnętrznych właściwości odtruwających i zdolności do wspierania zdrowej funkcji wątroby i nerek, podczas gdy Tangerine en Geranium działają oczyszczająco na niezdrowe substancje. Zendocrine pomaga oczyścić organizm z toksyn i wolnych rodników, które mogą spowalniać układy organizmu.

5) Kompleks enzymów trawiennych TerraZyme jest zastrzeżoną mieszanką aktywnych enzymów spożywczych i wspomagających kofaktorów, których często brakuje w gotowanej, przetworzonej i obciążonej konserwantami żywności. Potężna kombinacja enzymów trawiennych w TerraZyme wspiera stałą produkcję enzymów krytycznych dla zdrowych funkcji biochemicznych, w tym zdrowego trawienia i komórkowego metabolizmu składników odżywczych w energię. TerraZyme zawiera różnorodne enzymy pełnoziarniste, które pomagają w trawieniu białek, tłuszczów, węglowodanów złożonych, cukrów i błonnika.

Błyszczący zestaw średni Happy Me Challenge

   197,95

  Treść:

  • 5ml lawendy,
  • 5 ml mięty pieprzowej
  • 5ml lemon
  • GX Assist 60 kapsułek
  • PB Assist 30 kapsułek
  • 15 ml Zendocrine
  • TerraZyme 90 kapsułek

   

  Wyzwanie Shiny Happy Me — podstawowe

  Czy Ty też uważasz, że fajnym pomysłem jest podjęcie 30-dniowego wyzwania, w którym Twoje zdrowie i pozytywne nastawienie są traktowane priorytetowo? Fantastyczny sposób na nauczenie zdrowych nawyków i danie swojemu ciału i umysłowi więcej niż zasłużonego „resetu”?

  Dostajesz:

  • pyszne przepisy na zdrowe koktajle, sałatki
  • mnóstwo pomysłów na pielęgnację
  • i super poranna i wieczorna rutyna, aby uzyskać lub utrzymać zdrowy sposób myślenia.

  Robimy to wyzwanie z grupą na Facebooku od 1 stycznia 23 (ale możesz też dołączyć później, jeśli chcesz).

  Co od nas otrzymujesz:

  • Fajna grupa wsparcia
  • Wspaniała książka kucharska
  • Rytuał poranny i wieczorny

  Ty decydujesz, ile wyzwań podejmiesz lub co lubisz, a czego nie.
  Ponieważ… całe to Shiny Happy Me Challenge polega na dbaniu o siebie i poświęcaniu swojemu ciału dodatkowej uwagi.

  ps to wyzwanie jest szczególnie dla osób, które jeszcze tego nie zrobiły doterra mieć konto. W ten sposób możesz poznać nas i to, jak w piękny sposób promujemy zdrowy styl życia bez zobowiązań.

  Wraz z zakupem Shiny Happy Me Challenge otwierasz również własne konto dōTERRA i możesz zamawiać z 12% rabatem przez następne 25 miesięcy.

  Otrzymasz od nas również:
  – Darmowe pudełko upominkowe AromaPro
  – Dostęp w grupie aplikacji AromaPro 24/7
  – Indywidualny plan odnowy biologicznej (4x w roku bezpłatne spotkanie)
  – Comiesięczne webinary
  – Uzyskaj dostęp do aromapro.team, aby uzyskać jeszcze więcej olejkowych inspiracji

  Koszyk
  Błyszczący zestaw średni Happy Me Challenge
   197,95