Sale!

BOGO Deal - Rose Touch (10ml) + Beautiful blend (10ml) & Magnolia Touch (10ml) GRATIS

  83,50

  Rose Touch to wygodny sposób, aby doświadczyć korzyści płynących z olejku eterycznego z róży, jednego z najcenniejszych olejków eterycznych na świecie. Rose Touch może być stosowany w punktach pulsacyjnych, aby uzyskać podnoszący na duchu aromat przez cały dzień. Może być stosowany w celu zrównoważenia poziomu nawilżenia skóry, zmniejszenia widoczności niedoskonałości skóry oraz wyrównania jej kolorytu. Rose Touch może być stosowany na szyję i nadgarstki, aby uzyskać piękny, romantyczny zapach osobisty.

  Do wyprodukowania 1 kg olejku eterycznego dōTERRA Rose potrzeba 3500 kg płatków róży.

  W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na olejek eteryczny z róży, firma dōTERRA postanowiła wybudować nową destylarnię, znaną jako Terra Roza, w sercu bułgarskiej Doliny Róż, aby pozyskiwać ten cenny olejek eteryczny. Strategiczne położenie destylarni pozwala firmie dōTERRA na rozpoczęcie destylacji kwiatów róży zaraz po ich zebraniu, co jest bardzo ważne dla zachowania właściwości rośliny.

  Agronomowie Terra Roza dbają o to, aby na polach różanych znajdowały się rośliny różane najwyższej jakości, Rosa damascena, oraz wspierają czyste i organiczne rolnictwo bez pestycydów.

  Piękny dotykUjmij piękno olejków eterycznych z Osmanthusa, Limonki, Bergamotki i Frankincense w tej harmonijnie kwiatowej mieszance. Orzeźwiający zapach limonki i bergamotki pomaga stworzyć przyjemne środowisko. Wykorzystując wspierające i relaksujące aromaty Osmanthusa i Frankincense, Beautiful Touch to uroczy i słodki osobisty zapach do stosowania na co dzień lub na specjalne okazje.

  Osmanthus fragrans to pochodzący z Azji krzew z tej samej rodziny botanicznej co jaśmin, który wytwarza kwiaty pełne cennych lotnych związków aromatycznych. Olejek eteryczny Osmanthus jest bogaty w beta-jonon, część grupy związków (jonowych), które są często nazywane “ketonami różanymi” ze względu na ich obecność w różnych olejkach kwiatowych – zwłaszcza różanym.

  Beautiful Touch Korzyści: Harmonijnie kwiatowy aromat, Orzeźwiający zapach limonki i bergamotki pomaga stworzyć przyjemne środowisko pracy, Tworzy doskonały zapach osobisty, Wspomaga nastrój i dodaje energii

   

  Magnolia Touch – Kwiaty magnolii były używane w chińskich tradycyjnych praktykach zdrowotnych, aby pomóc stworzyć poczucie równowagi w organizmie. Olejek eteryczny z magnolii ma owocowo-kwiatowy aromat i może wspomagać uczucie spokoju i ukojenia. W połączeniu z frakcjonowanym olejem kokosowym, Magnolia Touch nawilża i łagodzi skórę. Dodaj do swojej codziennej rutyny, aby pomóc utrzymać skórę czystą i nawilżoną.

  Kwiaty magnolii muszą być zbierane ręcznie wcześnie rano lub późnym wieczorem, aby można było wydobyć z nich olejek eteryczny.

  Drzewo magnolii posiada gatunki rozproszone w całej Azji Południowej, na Pacyfiku i w Ameryce Północnej, jednak dōTERRA pozyskuje olejek eteryczny z drzew magnolii w południowych Chinach, ze względu na ich szczególnie aromatyczny, piękny zapach.

  Olejek eteryczny pochodzi z kwiatu magnolii. Kwiaty zrywane są z drzewa ręcznie, a następnie rozkładane na kilka godzin do wyschnięcia przed destylacją. Kwiaty magnolii można zbierać dwa razy w roku: po raz pierwszy latem, a następnie późną jesienią lub wczesną zimą.

  Brak w magazynie

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal