Dyfuzor AromaPro Mountain View

 25,00

  Dyfuzor AromaPro Mountain View to niewielki dyfuzor o zaskakująco silnej emisji, przydatny w sypialni, pokoju dziecięcym i biurze.

  Kategoria:

  Dyfuzor AromaPro Mountain View to niewielki dyfuzor o zaskakującej mocy 20ml/h. Jego pojemność wynosi 100 ml. Dyfuzor można stosować w sypialniach, pokojach dziecięcych i biurach (o powierzchni 10-25 metrów kwadratowych).
  Napełnij go czystą, zimną wodą (zwróć uwagę na maksymalną wysokość napełnienia), dodaj swój ulubiony olej lub mieszankę olejów i ciesz się!
  AromaPro Mountain View można ustawić na 5-godzinny program ciągły lub 1-godzinny w 15-sekundowych odstępach. Dyfuzor ma opcjonalnie miękkie światło LED i różne kolory.
  Jego rozmiar sprawia, że dyfuzor można łatwo zabrać ze sobą w podróż.
  Dyfuzor jest dostarczany z kablem USB i musi być podłączony do portu USB.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg