Problemy z oddychaniem nie są zabawne i wszyscy zwracamy się do wszystkiego, co pomoże, ale prawie nigdy tak nie jest. Olejek eteryczny doTERRA Breathe jest sprawdzonym wsparciem, które pomogło wielu osobom w walce z tym odwiecznym wrogiem. Naturalne krople doTERRA Breathe to mieszanka wybranych olejków z olejku eterycznego doTERRA Breathe CPTG Certified Pure Therapeutic Grade ® zmieszana z kroplą do oddychania, aby wygodniej było korzystać z dobrodziejstw tych olejków. Olejki eteryczne z cytryny, mięty pieprzowej, eukaliptusa, tymianku, melisy i kardamonu pomagają oczyścić i ukoić drogi oddechowe, a teraz mogą być dostarczane bezpośrednio do jamy ustnej i gardła w tych pastylkach o wspaniałym smaku.

Pastylki Breathe zawierają olejki eteryczne i pomagają oczyścić i uspokoić drogi oddechowe. Tabletki doTERRA Breathe Breath nie tylko pomagają poprawić zdrowie układu oddechowego, ale również olejki eteryczne zawarte w tej mieszance mają za zadanie ukoić zmysły. Kiedy masz problemy z oddychaniem lub cierpisz z powodu niepokoju, pomocne może być wyciszenie emocjonalne. Użytkownicy doświadczają uspokajających korzyści a także korzystają z poczucia pewności.

Są one specjalnie zapakowane tak, aby były przyjazne w podróży i łatwe w użyciu. Można je stosować w dowolnym czasie i dla każdego. Dla tych czasów, kiedy nie masz pod ręką złożonego olejku Breathe, lub jeśli chcesz ułatwić aplikację swoim dzieciom, przyjmowanie tabletek Breathe firmy doTERRA jest najprostszym sposobem na uzyskanie rezultatów szybko i bez kłopotów.

Podręczniki użytkownika

Dorośli i dzieci w wieku 5 lat i starsze: jedną pastylkę należy powoli rozpuścić w ustach. W razie potrzeby powtarzać co dwie godziny. Dzieci poniżej 5 roku życia: skonsultować się z lekarzem.

Korzyści podstawowe

 • Zapewnia drożność dróg oddechowych i oddychanie
 • Wspomaga ogólne zdrowie układu oddechowego
 • Uspokaja zmysły

składniki

Organiczny cukier trzcinowy, organiczny syrop z brązowego ryżu, olejek cytrynowy, olejek z mięty pieprzowej, olejek kardamonowy, olejek eukaliptusowy, olejek tymiankowy, olejek melisowy.

Informacje o produkcie nie mają na celu diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

 

Krople powietrza

  25,81

  Tabletki Air od dōTERRA zawierają mieszankę olejków eterycznych z cytryny, mięty pieprzowej, eukaliptusa, a teraz także kardamonu i pomogły już wielu osobom w spokojnym oddychaniu.

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal