dōTERRA Spa – Różany balsam do rąk

18,15

Różany balsam do rąk dōTERRA SPA to lekki, atrakcyjny balsam zawierający olejek eteryczny z róży CPTG®, który wspomaga gładką, piękną skórę.

Różany balsam do rąk dōTERRA SPA to lekki, atrakcyjny balsam zawierający olejek eteryczny z róży CPTG®. Ten wyjątkowy krem do rąk zapewnia gładką, piękną i miękką skórę. Ta jedwabiście gładka formuła zawiera naturalne substancje nawilżające i humektanty, które dzięki składnikom odżywczym pozostawiają dłonie miękkie, elastyczne i zdrowe. Znany ze swoich przyjaznych dla skóry właściwości, olejek eteryczny z róży zawiera balsam o autentycznym i podnoszącym na duchu aromacie płatków róży.

Przyczyń się do pomocy Fundacji dōTERRA Healing Hands Foundation, kupując balsam o cudownym zapachu róży.

Balsam zawiera olejki eteryczne z róży bułgarskiej, które nie tylko zmiękczają skórę i wydzielają cudowny zapach, ale także przynoszą korzyść potrzebującym. Pełna cena każdego balsamu doTERRA SPA Rose Hand Lotion zostanie przekazana na rzecz fundacji dōTERRA Healing Hands Foundation™ pomagającej potrzebującym na całym świecie. Twoje serce i skóra stają się bardziej miękkie. Róża dōTERRA SPA jest jedną z najchętniej zamawianych pozycji w asortymencie.

dōTERRA Healing Hands Foundation ™.

dōTERRA Healing Hands Foundation™ jest zarejestrowaną organizacją non-profit 501(c)(3) zajmującą się poprawą jakości życia poprzez współpracę z organizacjami, które dają nadzieję milionom ludzi na całym świecie. Healing Hands stara się przynieść światu uzdrowienie i nadzieję na życie wolne od chorób i ubóstwa oraz nauczyć zubożałe kultury, jak stać się samowystarczalnymi. dōTERRA International, LCC, zajmuje się wszystkimi kosztami ogólnymi i kosztami zarządzania Fundacji dōTERRA Healing Hands, zapewniając, że 100 procent wszystkich darowizn trafia bezpośrednio do osób, które otrzymują wsparcie.

*Informacje o produkcie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!