Rozpocznij każdy dzień z pewnością siebie, łącząc mieszankę Brave Courage z praktyką pozytywnych afirmacji. Pozwól sobie na zresetowanie się, kiedy doświadczasz uczucia zwątpienia i stresu, wałkując Brave na karku i punktach nadgarstka. Dzika pomarańcza, amyris, osmanthus i kora cynamonu połączone w delikatnej, szybkiej metodzie aplikacji, fachowo zmieszane z frakcjonowanym olejem kokosowym, Brave oferuje zastrzyk olejków eterycznych dla Twojego dnia.

Z jasnym i ciepłym aromatem, Brave jest idealną mieszanką, która doda Ci energii i wzmocni Cię, kiedy czujesz się niezmotywowany. Dzięki unikalnemu olejkowi eterycznemu z drewna Amyris, Brave pomaga promować spokojne otoczenie, jednocześnie redukując uczucie niepokoju i stresu. Zanim zmierzysz się z wielkimi (lub małymi) momentami w życiu, zroluj Brave pod stopami i na grzbietach dłoni, aby zaszczepić myśli o odwadze i pozytywnym nastawieniu oraz pewność, że możesz osiągnąć wszystko.

Aplikacja

  • Użyj Brave Courage Blend przez cały dzień, aby promować spokój i zmniejszyć uczucie napięcia i niepokoju, które mogą wystąpić od czasu do czasu.
  • Używaj Brave w nowych lub odmiennych sytuacjach, aby promować uczucia odwagi i pewności siebie.

Podręcznik użytkownika

Zastosowanie aromatyczne: zrolować dłoń i wdychać lub zrolować na biżuterię aromatyczną z naturalnego dolomitu lub kamienia lawowego.

Stosowanie na skórę: Nanieść na pożądany obszar. Przeznaczony do stosowania pod nadzorem osoby dorosłej.

Ostrzeżenia
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Możliwa nadwrażliwość skóry. Jeśli jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Nie stosować do oczu, uszu wewnętrznych, ust i miejsc wrażliwych.

doTERRA Kids Brave Courage Blend

  • A
  • T
  • N

33,00

Availability: Na stanie

Przewiń do góry