Wskazówki dotyczące użytkowania

  • Nałóż odrobinę Calmer na nadgarstki i klatkę piersiową swojego dziecka przed wysłaniem go do szkoły, aby dzień był wolny od stresu.
  • Na zakończenie dnia zafunduj swojemu dziecku relaksujący masaż stóp z Calmerem.
  • Pomóż swojemu dziecku uspokoić się, stosując tę bezpiecznie rozcieńczoną mieszankę, gdy czuje się niespokojne lub zdenerwowane.

Więcej informacji

Wspieranie spokojnego snu jest jednym z tradycyjnych sposobów stosowania olejków eterycznych. Olejki eteryczne, jeśli są prawidłowo stosowane, mogą pomóc dziecku w osiągnięciu tego ważnego czynnika w ogólnym samopoczuciu. Jako jedna z mieszanek olejków z kolekcji doTERRA Kids Oil Collection, Calmer Restful Blend została stworzona, aby zmniejszyć uczucie stresu i promować spokój przez cały dzień, pomagając im osiągnąć pełną noc spokojnego snu. Ta mieszanka zawiera Lawendę, Canangę, Drzewo Buddy i Rumianek Rzymski w bazie frakcjonowanego oleju kokosowego.

Lawenda jest często uważana za olejek, który trzeba mieć zawsze pod ręką ze względu na jej wszechstronne zastosowanie, w tym właściwości uspokajające i relaksujące, które sprzyjają spokojnemu snu i łagodzą uczucie stresu.

Cananga ma kwiatowy zapach i działanie uspokajające, podczas gdy zapach Buddha Wood łączy w sobie nutę róży z dymnym drewnem i daje poczucie uziemienia.

Rumianek rzymski ma słodki, kwiatowy zapach, uspokaja i działa łagodząco na skórę.

Frakcjonowany olej kokosowy jest lekkim olejem nośnikowym, który pomaga lepiej rozprowadzić olejek eteryczny i pozostawia skórę gładką i miękką.

Razem, te kojące olejki eteryczne i olej nośnikowy tworzą bezpieczną, rozcieńczoną mieszankę, która zapewnia uspokajającą atmosferę dla Twojego dziecka, promując pozytywny nastrój.

doTERRA Kids Calmer Restful Blend

  • A
  • T
  • N

30,00

Kwiatowy, miękki, drzewny zapach Calmer zapewnia Twojemu dziecku uspokajającą atmosferę, która przyczynia się do poczucia bezpieczeństwa i sprzyja zasypianiu.

 

Availability: Na stanie

Przewiń do góry

WHAT’RE YOU

WAITING FOR?

10% OFF
Enter your email to unlock this deal