W mieszance doTERRA Rescuer dla dzieci, Copaiba, Lavender, Spearmint i Zanthoxylum zostały fachowo połączone z frakcjonowanym olejem kokosowym, aby ukoić skórę i wspierać jej odporność, a jednocześnie są wystarczająco łagodne dla skóry wrażliwej. Nałóż Rescuer na nogi, ręce lub ramiona po ćwiczeniach lub długim dniu aktywności fizycznej, aby zapewnić sobie poczucie komfortu i ulgi. Zanthoxylum, olejek eteryczny unikalny dla tej mieszanki doTERRA, znany jest ze swoich uspokajających i kojących właściwości. Rescuer ma świeży, ale uspokajający aromat, który zapewnia kojące wsparcie i łagodzi emocje.

Zastosowania
– Nałóż Rescuer na zmęczone nogi przed snem lub po intensywnym wysiłku.
– Nałożyć na skronie i tył szyi, aby złagodzić uczucie napięcia.
– Wmasować w ramiona, kark i plecy, aby uzyskać komfortowe i uspokajające doświadczenie.

Podręcznik użytkownika
Aromatyczne zastosowanie: zrolować w dłoni i wdychać lub podawać na biżuterię aromatyczną wykonaną z naturalnego dolomitu lub skały lawowej.

Stosowanie na skórę: Nanieść na pożądany obszar. Przeznaczony do stosowania pod nadzorem osoby dorosłej.

Ostrzeżenia
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Możliwa nadwrażliwość skóry. Jeśli jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Nie stosować do oczu, uszu wewnętrznych, ust i miejsc wrażliwych.

doTERRA Kids Rescuer Soothing Blend

  • A
  • T
  • N

23,33

Po intensywnym dniu pracy zastosuj Rescuer Soothing Blend, aby uzyskać uczucie odprężenia i zmniejszyć napięcie rosnących, zmęczonych nóg.

Availability: Na stanie

Przewiń do góry

WHAT’RE YOU

WAITING FOR?

10% OFF
Enter your email to unlock this deal