Wskazówki dotyczące użytkowania

Wcieraj mieszankę Stronger na spody stóp przed pójściem spać.
Podwiń nadgarstki, aby zapewnić im wsparcie w ciągu dnia.
Nałóż na klatkę piersiową lub dłonie i wdychaj głęboko, aby uzyskać aromatyczne korzyści.

Co znajduje się w Stronger Protective Blend?

Stronger Protective Blend zawiera kilka olejków eterycznych, które zostały specjalnie wybrane ze względu na ich właściwości wspierające i wzmacniające.

Litsea jest jednym z kluczowych składników mieszanki Stronger. Drzewo litsea jest krzewiaste, wiecznie zielone i wytwarza mały owoc, z którego pochodzi olejek eteryczny. Zapach litsea jest słodki i cytrynowy, podobny do zapachu trawy cytrynowej. Pomaga skórze wyglądać czysto i zdrowo oraz posiada inne właściwości wspomagające.

Drzewny, ciepły i uziemiający olejek eteryczny z drzewa cedrowego może szybko zmienić każde otoczenie w miejsce relaksu i siły. Jest on często stosowany w terapii masażu w celu uspokojenia umysłu i ciała.

Frankincense, znany również jako Król Olejków, jest prawdziwą potęgą wśród olejków eterycznych. Kiedy potrzebujesz wsparcia, zwróć się do Frankincense. Bogaty aromat Frankincense uzupełnia pozostałe olejki w mieszance Stronger szczególnie dobrze, tworząc głęboki, piękny zapach.

Róża, Królowa Olejków, jest jednym z najcenniejszych i najbardziej cenionych olejków eterycznych. Jego delikatny zapach podnosi na duchu i dodaje otuchy, a olejek stosowany miejscowo pomaga przywrócić skórze równowagę i harmonię.

Stronger jest wstępnie rozcieńczony w bazie frakcjonowanego oleju kokosowego, aby ułatwić wchłanianie i zminimalizować wrażliwość skóry.

 

 

doTERRA Kids Stronger Protective Blend

  • A
  • T
  • N

22,33

Kwiatowy, miękki, drzewny zapach Calmer zapewnia Twojemu dziecku uspokajającą atmosferę, która przyczynia się do poczucia bezpieczeństwa i sprzyja zasypianiu.

Availability: Na stanie

Przewiń do góry

WHAT’RE YOU

WAITING FOR?

10% OFF
Enter your email to unlock this deal