Wskazówki dotyczące użytkowania

  • Trzymaj Thinker pod ręką w torebce lub plecaku dziecka i stosuj go po południu, aby utrzymać się w zadaniu.
  • Nałóż na nadgarstki lub dłonie i głęboko wdychaj, aby zwiększyć poczucie jasności i czujności.
  • Użyj Thinkera, aby poprawić nastrój swojego dziecka, gdy doświadczasz uczucia smutku lub stresu.
  • Ulepszaj naukę i wspieraj kreatywność, używając Thinkera podczas nauki.

Dowiedz się więcej

Trzymaj się zadań, czujność i skupienie oraz unikaj rozproszenia – w tym właśnie ma pomóc Thinker. Thinker może pomóc z energii psychicznej podczas promowania silniejsze poczucie koncentracji, zwłaszcza gdy istnieje wiele rozproszenia. Korzenny i lekko słodki, jego wyjątkowy aromat pomaga zapewnić poczucie jasności w chwilach zagubienia.

Podstawowym aromatem tej mieszanki jest olejek eteryczny Vetiver, który jest przydatny dla poprawy koncentracji.

Mięta pieprzowa pomaga złagodzić uczucie stresu i smutku, utrzymując czujność w obliczu trudnych zadań.

Rozmaryn zwiększa poczucie czujności, a badania eksperymentalne sugerują, że wdychany może pomóc w przypomnieniu sobie wcześniej poznanego materiału.

Klementynka jest włączona do tej mieszanki z powodu wysokiego stężenia składnika chemicznego limonenu. Limonen jest znany w chemii jako środek pobudzający. Monoterpen, najlepiej znany z obecności w olejkach cytrusowych, ma długą listę korzyści, z których tylko jedną jest jego zdolność do zapewnienia emocjonalnego pobudzenia, kiedy tego potrzebujesz.

Olejki eteryczne z wetiweru, mięty pieprzowej, klementynki i rozmarynu łączą się, aby pomóc Ci skupić umysł i serce, kiedy tego najbardziej potrzebujesz.

 

doTERRA Kids Thinker Focus Blend

  • A
  • T
  • N

25,00

Idealny dla wszystkich, od dzieci po dorosłych, Thinker to naturalny sposób na większą koncentrację. Zaprojektowany, aby stworzyć poczucie czujności i jasności, Thinker jest idealnym rozwiązaniem, gdy nadszedł czas, aby zwrócić uwagę i skoncentrować się.

Availability: Na stanie

Przewiń do góry