Powrót do listy produktów
Zestaw Niezbędników Rodzinnych doTERRA Original price was: € 233,00.Current price is: € 174,75.

doTERRA Deep Blue Rub (120ml)

 50,33

  Mięśnie i stawy mogą potrzebować ochłodzenia po intensywnym treningu. Deep Blue Rub firmy doTERRA ma kojący wpływ na mięśnie i stawy. Olejek eteryczny Deep Blue i inne składniki połączone w tym kremie zapewniają uczucie chłodzenia i ciepła.

   

  Po intensywnym treningu mięśnie mogą bardzo potrzebować kojącego i wspomagającego kremu, który da im siłę do regeneracji. Wsparcie w postaci chłodzenia jest również przydatne w przypadku sztywnego karku lub zwichniętej kostki. Deep Blue Rub firmy doTERRA to bogaty krem do skóry zawierający prawie 5 ml olejku Deep Blue.

  Deep Blue Rub jest ulubionym produktem fizjoterapeutów i zapalonych sportowców. Może być stosowany przed i po ćwiczeniach; przed ćwiczeniami, aby rozgrzać i rozluźnić mięśnie, po ćwiczeniach, aby wspomóc regenerację. Deep Blue Rub jest zalecany do posiadania w torbie na siłownię, w apteczce lub w punkcie pierwszej pomocy. Ponieważ olejek Deep Blue został zmieszany z nawilżającym kremem emolientowym, krem zapewnia miękką, nietłustą skórę.

  Ten krem ma działanie chłodzące, ale także rozgrzewające na obszary problemowe. Dba o to połączenie specjalnych ekstraktów roślinnych i oleju Deep Blue. Olejek Deep Blue jest mieszanką różnych olejków eterycznych. W tej mieszance znajdziesz więc olejki: Wintergreen (Wintergroen), kamforowy, Peppermint (Pepermunt), Ylang Ylang, Helichrysum, Blue Tansy (Blauwe Boerenwormkruid), rumiankowy i osmanthusowy.

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Aplikacje*

  • Olejek pomaga również w przypadku dyskomfortu u rosnących dzieci, np. w przypadku nóg lub stóp. Wcieraj krem przed snem.
  • Użyj kremu do masażu sztywnej szyi.

  Ostrzeżenia

  Tylko do użytku zewnętrznego.
  Unikaj kontaktu z oczami.
  Nie używaj na rany lub uszkodzoną skórę.
  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby zapobiec połknięciu.
  W przypadku połknięcia należy zasięgnąć porady lekarza.

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg