Po intensywnym treningu mięśnie mogą bardzo potrzebować kojącego i wspomagającego kremu, który da im siłę do regeneracji. Wsparcie w postaci chłodzenia jest również przydatne w przypadku sztywnego karku lub zwichniętej kostki. Deep Blue Rub firmy doTERRA to bogaty krem do skóry zawierający prawie 5 ml olejku Deep Blue.

Deep Blue Rub jest ulubionym produktem fizjoterapeutów i zapalonych sportowców. Może być stosowany przed i po ćwiczeniach; przed ćwiczeniami, aby rozgrzać i rozluźnić mięśnie, po ćwiczeniach, aby wspomóc regenerację. Deep Blue Rub jest zalecany do posiadania w torbie na siłownię, w apteczce lub w punkcie pierwszej pomocy. Ponieważ olejek Deep Blue został zmieszany z nawilżającym kremem emolientowym, krem zapewnia miękką, nietłustą skórę.

Ten krem ma działanie chłodzące, ale także rozgrzewające na obszary problemowe. Dba o to połączenie specjalnych ekstraktów roślinnych i oleju Deep Blue. Olejek Deep Blue jest mieszanką różnych olejków eterycznych. W tej mieszance znajdziesz więc olejki: Wintergreen (Wintergroen), kamforowy, Peppermint (Pepermunt), Ylang Ylang, Helichrysum, Blue Tansy (Blauwe Boerenwormkruid), rumiankowy i osmanthusowy.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

  • Olejek pomaga również w przypadku dyskomfortu u rosnących dzieci, np. w przypadku nóg lub stóp. Wcieraj krem przed snem.
  • Użyj kremu do masażu sztywnej szyi.

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego.
Unikaj kontaktu z oczami.
Nie używaj na rany lub uszkodzoną skórę.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby zapobiec połknięciu.
W przypadku połknięcia należy zasięgnąć porady lekarza.

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Deep Blue Rub (120ml)

 50,33

Availability: Brak w magazynie

Mięśnie i stawy mogą potrzebować ochłodzenia po intensywnym treningu. Deep Blue Rub firmy doTERRA ma kojący wpływ na mięśnie i stawy. Olejek eteryczny Deep Blue i inne składniki połączone w tym kremie zapewniają uczucie chłodzenia i ciepła.

 

Shopping Cart