Aby stosować olejki eteryczne firmy doTERRA na skórę, na przykład do masażu, zawsze warto najpierw rozcieńczyć czysty olejek. W firmie doTERRA jest to najczęściej wykonywane przy użyciu frakcjonowanego oleju kokosowego, który jest codziennym olejem bazowym. Olej ten jest łatwo wchłaniany przez skórę. Frakcjonowany olej kokosowy ma działanie łagodzące i zapewnia ukojoną skórę bez zatykania porów, na przykład.

Pozostawia skórę jedwabiście gładką i nietłustą w przeciwieństwie do innych olejów na bazie roślinnej. Frakcjonowany olej kokosowy jest całkowicie rozpuszczalny we wszystkich olejkach eterycznych, jest bezbarwny, bezwonny i nie plami. Olejek jest płynny i dlatego łatwo się go nakłada podczas masażu.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

 • Frakcjonowany olej kokosowy może nawilżyć skórę, nie wydzielając przy tym nieprzyjemnego zapachu.
 • Wymieszaj go z kojącymi olejkami eterycznymi, takimi jak “Balance” lub “Lavender” i wmasuj w szyję i ramiona, aby głęboko się zrelaksować. Monir: “FCO”
 • Zawsze rozcieńczaj silniejsze oleje, takie jak Oregano, z olejem kokosowym przed nałożeniem na skórę. Zmniejsza to wrażliwość skóry.
 • Stwórz swój własny, osobisty roller łącząc olejki eteryczne i olej bazowy w butelce z nakrętką roll-on.

Podręcznik użytkownika

Ponieważ ten olej jest dobrym olejem bazowym do masażu lub warto wiedzieć, jakich rozmiarów użyć do rozcieńczenia.

 • 20 kropli olejku eterycznego w wałku o pojemności 10 ml, uzupełnić frakcjonowanym olejem kokosowym.
 • Podczas masażu najpierw stosuje się olej podstawowy na plecy, a następnie na plecy można wkraplać od 1 do 3 kropli olejku eterycznego.

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Frakcjonowany olej kokosowy (115ml)

  22,67

  Frakcjonowany olej kokosowy firmy doTERRA jest naturalnym olejem bazowym, który może być używany do rozcieńczania olejków eterycznych. Może to dotyczyć np. robienia wałków lub masażu.

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal