wskazówki dotyczące stosowania doTERRA Air-X

Dyfuzuj, aby odświeżyć powietrze w swoim domu lub biurze.
Użyj Air-X, aby stworzyć jasne środowisko w swojej przestrzeni.
Dodaj kroplę do swojego ulubionego naszyjnika lub bransoletki z dyfuzorem.
Więcej informacji

Jak używać Air-X

Air-X, znany również jako “Air Blend”, został stworzony specjalnie z myślą o zastosowaniach aromatycznych. Zapach jest intensywnie cytrusowy z lekkimi nutami drzewnymi i korzennymi. Oprócz odświeżania powietrza, mieszanka ma uspokajający i podnoszący na duchu aromat.

Dzięki wspaniałemu zapachowi i działaniu wspomagającemu Air-X jest wspaniałą mieszanką do stosowania miejscowego. Zastosuj go na klatce piersiowej, plecach lub na spodzie stóp. Ponieważ Air-X zawiera olejki cytrusowe, unikaj stosowania go na miejsca, które będą bezpośrednio narażone na działanie promieniowania UV lub stosuj go tylko wtedy, gdy wiesz, że nie będziesz spędzać kilku godzin na słońcu.

Air-X może być również stosowany wewnętrznie. Dodaj kroplę Air-X do wody.

 

Jakie olejki eteryczne znajdują się w Air-X?

Air-X to mieszanka olejków eterycznych z Litwy, Grejpfruta, Mandarynki, Frankincense i Kardamonu.

Cytrynowy aromat Litsea jest świeży i jasny. Geranial i neral – dwa główne składniki chemiczne Litsea – oferują korzyści oczyszczające.

Grejpfrut jest ulubionym olejkiem używanym do odświeżania powietrza, ze względu na swój smakowity aromat. Grejpfrut działa podnosząco na każdą atmosferę. Głównym składnikiem grejpfrutowego olejku eterycznego jest limonen, który występuje także w innych olejkach cytrusowych, w tym mandarynkowym. Przyczynia się to do jego właściwości oczyszczających.

Olejek eteryczny z mandarynki, świeży i orzeźwiający, ma również właściwości oczyszczające. Jego aromat stwarza sprzyjające warunki do rozwoju.

Frankincense ma wiele silnych właściwości kojących i ciepły, bogaty aromat.

Kardamon, ceniony na całym świecie jako przyprawa ze względu na swój smak, jest olejkiem eterycznym o wspaniałych właściwościach. Dzięki wysokiej zawartości 1,8-kinolu kardamon daje poczucie czystego oddechu.

doTERRA Air-X (15ml)

  • A
  • T
  • N

 46,33

Availability: Na stanie

Air-X to mieszanka przeznaczona do odświeżania powietrza za pomocą dyfuzora. Zawiera olejki eteryczne z Litwy, Mandarynki, Grejpfruta, Frankincense i Kardamonu.

Shopping Cart
doTERRA Air-X (15ml)
 46,33

Availability: Na stanie