Niesamowita mieszanka do masażu AromaTouch firmy doTERRA łączy w sobie unikalne zalety olejków znanych ze swojego relaksującego i pocieszającego działania. W tym olejku firma DoTERRA zawarła olejki eteryczne Cypress (Cipres), Peppermint (Pepermunt), Marjoram (Marjolein), Basil (Basilicum), Grapefruit oraz Lavender (Lavendel) połączone. Olejek oferuje wiele korzyści dla różnych technik masażu.

Olejek jest istotną częścią Techniki AromaTouch firmy doTERRA – metody opracowanej przez dr Hilla, która polega na stosowaniu olejków eterycznych w celu uzyskania głębokiego doświadczenia wellness. AromaPro oferuje szkolenia z zakresu techniki AromaTouch w całej Holandii.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

  • Nałóż 1-2 krople AromaTouch na kark i ramiona, aby zmniejszyć napięcie.
  • Użyj olejku AromaTouch do masażu dłoni.
  • Dodaj olejek do soli Epsom i rozkoszuj się nim podczas ciepłej kąpieli.
  • Wykonaj masaż techniką AromaTouch. Możesz nauczyć się tej techniki w ciągu jednego dnia. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na naszych warsztatach. Regularnie prowadzimy jednodniowe kursy w całej Holandii.
  • Użyj olejku bezpośrednio na skórę. Aby uzyskać efekt miejscowy, rozcieńcz olejek za pomocą FCO (Gefractioneerde Kokosolie).

Zalety olejku AromaTouch*

  • Pomaga zmniejszyć napięcie.
  • Dodaje aromatyczne doznania do kojącego masażu.
  • Ma pozytywny wpływ na układ oddechowy.
  • Działanie uspokajające, relaksujące.
  • Łagodzi podrażnioną tkankę i poprawia krążenie.

Ostrzeżenia

Nie należy ich spożywać. Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami. Unikaj światła słonecznego i promieniowania UV przez 12 godzin po aplikacji.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA AromaTouch Mieszanka do masażu (15ml)

 41,67

Availability: Na stanie

Ta mieszanka do masażu została specjalnie opracowana, aby wykorzystać terapeutyczne właściwości olejków podczas masażu. Olejek jest znany ze swojego relaksującego działania na mięśnie, łagodzenia napiętych i podrażnionych tkanek oraz stymulowania dobrego krążenia. W tej mieszance znajdują się olejki firmy doTERRA: bazylia, grejpfrut, cyprys, majeranek, mięta pieprzowa i lawenda.

Shopping Cart
AromaTouchdoTERRA AromaTouch Mieszanka do masażu (15ml)
 41,67

Availability: Na stanie