Niesamowita mieszanka do masażu AromaTouch firmy doTERRA łączy w sobie unikalne zalety olejków znanych ze swojego relaksującego i pocieszającego działania. W tym olejku firma doTERRA zawarła olejki eteryczne Cypress, Peppermint, Marjoram, Basil, Grapefruit oraz Lavender (Lawenda) połączone. Olejek oferuje wiele korzyści dla różnych technik masażu.

Olejek jest niezbędnym elementem Techniki AromaTouch firmy doTERRA, metody opracowanej przez dr. Hill, do stosowania olejków eterycznych dla głębokiego doświadczenia wellness. AromaPro oferuje szkolenia z zakresu Techniki AromaTouch na terenie całej Holandii.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

 • Nałóż 1-2 krople AromaTouch na kark i ramiona, aby złagodzić napięcie.
 • Użyj olejku AromaTouch do masażu dłoni.
 • Dodaj olejek do soli Epsom i rozkoszuj się nim podczas ciepłej kąpieli.
 • Wykonaj masaż techniką AromaTouch. Możesz nauczyć się tej techniki w 1 dzień. Aby uzyskać więcej informacji, zajrzyj na nasze warsztaty. Regularnie prowadzimy te jednodniowe kursy w całej Holandii.
 • Stosować olejek bezpośrednio na skórę. Aby uzyskać efekt miejscowy, rozcieńcz olejek z frakcjonowanym olejem kokosowym.

Korzyści Olejek AromaTouch*

 • Pomaga zmniejszyć napięcie.
 • Dodaje aromatyczne doznania do kojącego masażu.
 • Ma pozytywny wpływ na układ oddechowy.
 • Działanie uspokajające, relaksujące.
 • Łagodzi podrażnioną tkankę i poprawia krążenie.

Ostrzeżenia

Nie bierz tego. Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi. Unikać światła słonecznego i promieni UV do 12 godzin po aplikacji.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA AromaTouch Massage Blend (15ml)

  36,33

  Ta mieszanka do masażu jest specjalnie opracowana, aby wykorzystać terapeutyczne korzyści olejków podczas masażu. Olejek ten znany jest ze swojego relaksującego działania na mięśnie, łagodzenia napiętych i podrażnionych tkanek oraz pobudzania dobrego krążenia. Olejki doTERRA wchodzące w skład tej mieszanki to bazylia, grejpfrut, cyprys, majeranek, mięta pieprzowa i lawenda.

  Availability: Na stanie

  Przewiń do góry

  WHAT’RE YOU

  WAITING FOR?

  10% OFF
  Enter your email to unlock this deal