W mieszance Balance Grounding Blend, doTERRA połączyła silne olejki uziemiające, aby promować spokój i harmonię w ciele i umyśle. Olejek ma ciepły zapach, który powoduje uziemienie, relaks i poczucie równowagi. Drzewny aromat zapewnia poczucie spokoju i dobrego samopoczucia. Firma doTERRA zaleca każdemu rozpoczęcie dnia z Balansem pod stopami na dobry początek dnia. Olejek ten zawiera następujące olejki eteryczne firmy doTERRA: Spruce, Ho Wood, Frankincense, Blue Tansy oraz Blue Chamomile w połączeniu z frakcjonowanym olejem kokosowym.

Ho Wood, Blue Tansy i Blue Chamomile mogą zmniejszyć niespokojne uczucia, a Frankincense wspiera uziemienie i równowagę w emocjach. Olejek wspomaga wyciszenie, spokój i relaks oraz pomaga zharmonizować różne systemy fizjologiczne w organizmie. The Balance Grounding Blend może łagodzić nadpobudliwość i ponownie połączyć się z własnymi korzeniami, inicjując uziemienie. Głębokie uczucia niepokoju mogą zniknąć, a blokady emocjonalne zostają zniesione.

Chcesz przeczytać więcej? Kliknij tutaj.

Zastosowania*.

  • Nałóż krem Balance na podeszwy stóp przed rozpoczęciem dnia. W ten sposób uczucie spokoju pozostanie z Tobą przez cały dzień.
  • Nałóż kroplę Balansu na nadgarstki i kark, aby złagodzić uczucie niepokoju lub niepokoju.
  • Połącz olejek z solami epsom lub odrobiną mleka, aby uzyskać relaksującą kąpiel.
  • Olejek może promować spokój i harmonię poprzez dyfuzję w dyfuzorze, w nocy i w ciągu dnia.
  • Odparowuj olej podczas długich podróży samochodem. Pozwala to utrzymać przyjemną atmosferę podczas jazdy.
  • Za pomocą łańcuszka dyfuzora możesz przenosić ciepły aromat Balance przez cały dzień.
  • Balance jest jednym z olejków używanych podczas masażu AromaTouch. Też chcesz nauczyć się tej techniki? Sprawdź nasze warsztaty, aby dowiedzieć się, kiedy szkolenie odbędzie się w Twojej okolicy.

Ostrzeżenia

Nie należy brać
Możliwa nadwrażliwość skóry
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci
Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i miejscami wrażliwymi.

 

 

Produkt ten nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a sam produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. W przypadku choroby należy zawsze skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Balance Grounding Essential Oil Blend (15ml)

Grounding Blend

  • A
  • T
  • N

32,33

Jest niepokój i napięcie brać nad w twój życiu i ty jesteś gotowy dla niektóre więcej pokoju i harmonii? Ta mieszanka firmy doTERRA uspokaja umysł i ciało oraz równoważy emocje. Olejek ten łączy w sobie świerk, drewno Ho, frankincense, Blue Tansy i Blue Chammomile, aby zapewnić silny efekt uziemienia ciała i umysłu.

Availability: Na stanie

Przewiń do góry