W mieszance Balance Grounding Blend firma DoTERRA połączyła olejki o silnym działaniu uziemiającym, aby zapewnić spokój i harmonię ciała i umysłu. Olejek ma ciepły zapach, który powoduje uziemienie, relaks i poczucie równowagi. Drzewny aromat zapewnia poczucie spokoju i dobrego samopoczucia. Firma doTERRA zaleca, aby każdy rozpoczynał dzień z równowagą pod stopami, co zapewni mu dobry początek dnia. W tym olejku znajdziesz następujące olejki eteryczne firmy doTERRA: Spruce, Ho Wood, Frankincense (Wierook), Blue Tansy (Blauwe Boerenwormkruid) i Blue Chamomile połączone z frakcjonowanym olejem kokosowym.

Ho Wood, Blue Tansy i Blue Chamomile mogą zmniejszyć uczucie niepokoju, a Frankincense wspiera uziemienie i równowagę w emocjach. Olejek wspomaga wyciszenie, spokój i relaks oraz pomaga zharmonizować różne systemy fizjologiczne w ciele. Mieszanka Uziemienia Równowagi może uspokoić nadpobudliwość i połączyć cię z własnymi korzeniami, inicjując uziemienie. Głębokie uczucia niepokoju mogą zniknąć, a blokady emocjonalne zostają usunięte.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

  • Posmaruj podeszwy stóp preparatem Balance przed rozpoczęciem dnia. W ten sposób uczucie spokoju pozostanie z Tobą przez cały dzień.
  • Nałóż kroplę Balansu na nadgarstki i kark, aby złagodzić uczucie niepokoju lub niepokoju.
  • Aby uzyskać relaksującą kąpiel, połącz olejek z solą epsom lub odrobiną mleka.
  • Olejek może sprzyjać wyciszeniu i harmonii, jeśli jest rozpylany w dyfuzorze, w nocy i w ciągu dnia.
  • Odparuj olej podczas długich podróży samochodem. Dzięki temu podczas jazdy panuje przyjemna atmosfera.
  • Używając naszyjnika z dyfuzorem, możesz nosić ze sobą ciepły aromat równowagi przez cały dzień.
  • Balans to jeden z olejków używanych podczas masażu AromaTouch. Chcesz się nauczyć tej techniki? Sprawdź nasze warsztaty, aby dowiedzieć się, kiedy szkolenie odbędzie się w pobliżu ciebie.

Ostrzeżenia

Nie bierz
Możliwa nadwrażliwość skóry
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

doTERRA Równowaga Uziemienie Mieszanka olejków eterycznych (15ml)

  • A
  • T
  • N

 34,67

Availability: Na stanie

Czy w twoim życiu panuje niepokój i napięcie i czy potrzebujesz więcej spokoju i harmonii? Ta mieszanka firmy doTERRA uspokaja umysł i ciało oraz równoważy emocje. W tym olejku połączono świerk, drewno Ho, Frankincense, Blue Tansy i Blue Chammomile, aby zapewnić silny, uziemiający wpływ na ciało i umysł.

Shopping Cart
doTERRA Równowaga Uziemienie Mieszanka olejków eterycznych (15ml)
 34,67

Availability: Na stanie