doTERRA ClaryCalm roll-on (10ml)

 53,57

  Miesięczne dolegliwości mogą nieźle namieszać w pracy. ClaryCalm roll-on może być wsparciem w tym okresie miesiąca.

  Na stanie

  Kobiety wiedzą, że comiesięczne dolegliwości mogą czasami bardzo utrudniać życie. ClaryCalm roll-on to kompozycja różnych olejków firmy doTERRA, które mogą mieć kojący i uspokajający wpływ na cykl menstruacyjny kobiety. ClaryCalm ma działanie chłodzące na skórę i równoważy emocje.

  Również podczas faz przejściowych menopauzy ClaryCalm może zapewnić wsparcie w celu zminimalizowania objawów. Ta mieszanka może przynieść ulgę w skurczach brzucha, zmianach hormonalnych i innych dolegliwościach podczas cyklu menstruacyjnego. Olejek znajduje się w poręcznej butelce z zakrętką, dzięki czemu jest łatwy do przenoszenia i stosowania.

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Aplikacje*

  • W przypadku comiesięcznych skurczów brzucha, rozprowadź olejek na brzuchu.
  • ClaryCalm pod stopami lub na nadgarstku może pomóc w zrównoważeniu hormonów.

  Skład mieszanki ClaryCalm dla kobiet na miesiąc

  Ten olejek składa się z następujących olejków eterycznych firmy doTERRA:

  Ostrzeżenia

  Możliwa nadwrażliwość skóry.
  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
  Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg