DDR Prime Cellular Complex to opatentowana mieszanka olejków eterycznych, która wspiera zdrową integralność komórkową*. Mieszanka zawiera olejki eteryczne Clove, Thyme i Wild Orange, które są silnymi przeciwutleniaczami chroniącymi przed stresem oksydacyjnym. Zawiera również olejki eteryczne z Frankincense, Citroengras, Summer Savory, i Niaouli.

DDR Prime jest zarejestrowaną kombinacją olejków eterycznych CPTG Certified Pure Therapeutic Grade®, które pomagają chronić organizm przed uszkodzeniami oksydacyjnymi DNA komórkowego.
Chroni przed uszkodzeniami oksydacyjnymi dzięki antyoksydantom, wspiera zdrową odpowiedź na stres komórkowy. Promuje zdrową odpowiedź komórkową, zdrowy powrót do zdrowia i zdrową regenerację. DDR Prime Cellular Complex jest dostępny w formie butelki lub kapsułki, a butelka zawiera 30 ml (czyli zawiera dwa razy więcej olejku niż większość butelek z olejkami eterycznymi firmy dōTERRA).

Zastosowania

 • Dodaj 1-2 krople do napojów cytrusowych, herbaty lub wody i pij codziennie. DDR chroni ciało i komórki przed stresem oksydacyjnym.
 • W przypadku dzieci można go wcierać w plecy i pod stopy.
 • Dla dorosłych można przyjmować 8 kropli dwa razy dziennie lub 2 kapsułki płynne dwa razy dziennie.

Korzyści podstawowe

 • Wspomaga zdrowie komórkowe.
 • Chroni ciało i komórki przed stresem oksydacyjnym
 • Wspiera ogólne zdrowie komórkowe
 • DDR Prime Essential Oil Cellular Complex firmy DōTERRA jest idealny do naprawy i regeneracji komórek. Wspomaga organizm na poziomie komórkowym.
  DDR Prime zawiera kadzidło, dziką pomarańczę, trawę cytrynową, tymianek, zapach lata, goździk i niaouli, które w badaniach klinicznych wykazały, że wspomagają zdrowie i witalność komórek*.

Aromatyczny Opis

Korzenny, cytrusowy, słodki

*Informacje o produkcie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

doTERRA DDR Prime Cellular Complex (15ml)

 • A
 • I

44,33

DDR Prime® Cellular Complex jest mieszanką olejków eterycznych CPTG Certified Pure Therapeutic Grade®, które pomagają chronić organizm przed stresem oksydacyjnym na poziomie komórkowego DNA. Olejki eteryczne zawarte w DDR Prime zapewniają ochronę antyoksydacyjną i wspierają zdrową reakcję na stres komórkowy.

Availability: Na stanie

Przewiń do góry

WHAT’RE YOU

WAITING FOR?

10% OFF
Enter your email to unlock this deal