Deep Blue Roll On firmy dōTERRA jest idealny i kojący po długim dniu pracy. Wintergreen (Wintergroen), Camphor, Pepermunt, Ylang Ylang, Helichrysum, Blauwe Tansy, Blauwe Kamille oraz Osmanthus współpracować, aby się uspokoić i ochłodzić. Po długim dniu pracy przy komputerze wypróbuj Deep Blue Essential Oil Blend!
Nałóż go na palce, nadgarstki, ramiona i kark, a doświadczysz natychmiastowej ulgi.

Aplikacje
Stosuj na palce, nadgarstki, stopy i kolana przed i po wysiłku fizycznym lub ćwiczeniach.
Wmasuj Deep Blue z kilkoma kroplami oleju nośnego w skórę dzieci cierpiących na zaburzenia wzrostu przed snem.
Roll Deep Blue Roll On na mięśnie pleców po dniu dużego wysiłku w pracy lub podczas ćwiczeń.
Korzyści podstawowe
Kojąca i chłodząca mieszanka olejków
Wygodna część masażu
Instrukcja obsługi

Sposób użycia: Nałóż na wybrane miejsce.

składniki

Wintergreen, kamfora, mięta pieprzowa, Ylang Ylang, Helichrysum, Blue Tansy, Blue Chamomile i Osmanthus

Aromatyczny Opis

Miętowy, przypominający kamforę

Deep Blue Roll On – olejek zmiękczający. Według najnowszych badań ponad połowa ludzi cierpi z powodu dyskomfortu w mięśniach, kościach i stawach. Deep Blue® firmy dōTERRA to kojące rozwiązanie tego problemu. Olejki eteryczne Wintergreen, Kampher, Peppermint, Blue Woodwormwort, German Chamomile, Helichrysum i Osmanthus współpracują ze sobą, aby ukoić wrażliwe stawy i mięśnie. Jego działanie jest głębokie, penetrujące i daje trwałe rezultaty. Po delikatnym wmasowaniu w miejsce bólu, chłodny efekt terapeutyczny Deep Blue będzie odczuwalny niemal natychmiast. Aby uzyskać lepszy efekt, obok Deep Blue użyj olejku eterycznego Frankincense (Wierook) firmy dōTERRA.

Olejki eteryczne firmy dōTERRA są tak skoncentrowane i czyste, że wystarczy ich minimalna dawka, aby odczuć skuteczność.

Operacja .

Koi wrażliwe mięśnie i stawy

Wspomaga zdrowe krążenie krwi

Aplikacje

Na skórze

Składniki

Liść herbaty z Leżącej Góry, kora kamfory, mięta pieprzowa, kwiat piołunu, kwiat rumianku, kwiat słomy, olejki eteryczne z kwiatu osmanthusa

Opis aromatu

Miętowy, przypominający kamforę

Olejki DōTERRA posiadają certyfikat CPTG: Certified Pure Therapeutic Grade®.

ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

Informacje o produkcie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

doTERRA Deep Blue roll on (10ml)

   97,00

  Availability: Na stanie

  Deep Blue® Roll-on Blend DoTERRA został stworzony, aby koić i chłodzić. Wzbogacona mieszanka olejków jest idealna do masażu po długim dniu lub intensywnym treningu. Łatwa aplikacja za pomocą kulki.

  Shopping Cart
  doTERRA Deep Blue roll on (10ml)
   97,00

  Availability: Na stanie