doTERRA Deep Blue roll on (10ml)

 102,67

  Deep Blue® Roll-on Blend DoTERRA został stworzony, aby koić i chłodzić. Wzbogacona mieszanka olejków jest idealna do masażu po długim dniu lub intensywnym treningu. Łatwa aplikacja za pomocą kulki.

  Na stanie

  Deep Blue Roll On firmy dōTERRA jest idealny i kojący po długim dniu pracy. Wintergreen (Wintergroen), Camphor, Pepermunt, Ylang Ylang, Helichrysum, Blauwe Tansy, Blauwe Kamille oraz Osmanthus współpracować, aby się uspokoić i ochłodzić. Po długim dniu pracy przy komputerze wypróbuj Deep Blue Essential Oil Blend!
  Nałóż go na palce, nadgarstki, ramiona i kark, a doświadczysz natychmiastowej ulgi.

  Aplikacje
  Stosuj na palce, nadgarstki, stopy i kolana przed i po wysiłku fizycznym lub ćwiczeniach.
  Wmasuj Deep Blue z kilkoma kroplami oleju nośnego w skórę dzieci cierpiących na zaburzenia wzrostu przed snem.
  Roll Deep Blue Roll On na mięśnie pleców po dniu dużego wysiłku w pracy lub podczas ćwiczeń.
  Korzyści podstawowe
  Kojąca i chłodząca mieszanka olejków
  Wygodna część masażu
  Instrukcja obsługi

  Sposób użycia: Nałóż na wybrane miejsce.

  składniki

  Wintergreen, kamfora, mięta pieprzowa, Ylang Ylang, Helichrysum, Blue Tansy, Blue Chamomile i Osmanthus

  Aromatyczny Opis

  Miętowy, przypominający kamforę

  Deep Blue Roll On – olejek zmiękczający. Według najnowszych badań ponad połowa ludzi cierpi z powodu dyskomfortu w mięśniach, kościach i stawach. Deep Blue® firmy dōTERRA to kojące rozwiązanie tego problemu. Olejki eteryczne Wintergreen, Kampher, Peppermint, Blue Woodwormwort, German Chamomile, Helichrysum i Osmanthus współpracują ze sobą, aby ukoić wrażliwe stawy i mięśnie. Jego działanie jest głębokie, penetrujące i daje trwałe rezultaty. Po delikatnym wmasowaniu w miejsce bólu, chłodny efekt terapeutyczny Deep Blue będzie odczuwalny niemal natychmiast. Aby uzyskać lepszy efekt, obok Deep Blue użyj olejku eterycznego Frankincense (Wierook) firmy dōTERRA.

  Olejki eteryczne firmy dōTERRA są tak skoncentrowane i czyste, że wystarczy ich minimalna dawka, aby odczuć skuteczność.

  Operacja .

  Koi wrażliwe mięśnie i stawy

  Wspomaga zdrowe krążenie krwi

  Aplikacje

  Na skórze

  Składniki

  Liść herbaty z Leżącej Góry, kora kamfory, mięta pieprzowa, kwiat piołunu, kwiat rumianku, kwiat słomy, olejki eteryczne z kwiatu osmanthusa

  Opis aromatu

  Miętowy, przypominający kamforę

  Olejki DōTERRA posiadają certyfikat CPTG: Certified Pure Therapeutic Grade®.

  ostrzeżenia

  Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

  Informacje o produkcie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg