doTERRA Deep Blue Soothing Blend (5ml)

 59,67

  Deep Blue jest specjalnie opracowany, aby łagodzić i chłodzić mięśnie i stawy. Soothing Blend to wzbogacona mieszanka olejków idealna do masażu po długim dniu lub intensywnym treningu.

  Na stanie

  Specjalnie dla wsparcia mięśni i stawów, firma DoTERRA stworzyła Mieszankę Kojącą Deep Blue. Podczas masażu olejek może działać kojąco na mięśnie, kości i stawy. Olejek można stosować po intensywnych ćwiczeniach, nadmiernym wysiłku lub kontuzji sportowej. Olejek ma działanie chłodzące i rozgrzewające mięśnie. Olejki eteryczne w mieszance Deep Blue Soothing Blend współpracują ze sobą, aby chłodzić wrażliwe stawy i mięśnie. Jego działanie jest głębokie, wszechogarniające i daje trwałe rezultaty. Po delikatnym wtarciu w obszar dyskomfortu, chłodne, terapeutyczne działanie Deep Blue będzie odczuwalne niemal natychmiast. Tę mieszankę można również znaleźć w innych produktach z serii Deep Blue produkty.

  Tego oleju NIGDY nie należy spożywać.

  Więcej? Kliknij tutaj.

  Aplikacje*

  • Stosuj na stopy i kolana przed i po ciężkim treningu.
  • Wmasuj Deep Blue z frakcjonowanym olejem kokosowym w nogi dorastających dzieci przed snem.
  • Wetrzyj olejek w dolną część pleców po dniu dużego wysiłku w pracy lub podczas ćwiczeń.

  Skład Mieszanka kojąca Głęboki Błękit

  Ten olejek składa się z następujących olejków eterycznych firmy doTERRA:

  Ostrzeżenia

  Możliwa nadwrażliwość skóry.
  Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
  Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

   

   

  *Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

  W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

  Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

  Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
  dsfdgfdgdfg