Rolka Deep Blue Touch firmy dōTERRA dostarcza kojących korzyści płynących z zastosowania mieszanki olejków eterycznych Deep Blue na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego. DōTERRA Deep Blue Touch jest zapakowany w poręczny roll-up, który może być stosowany do kojącego masażu i daje natychmiastowy efekt ukojenia i relaksu.

Doskonała równowaga olejku eterycznego Deep Blue i frakcjonowanego oleju kokosowego została połączona w wałku dōTERRA Touch Deep Blue, dzięki czemu jest on idealny do stosowania na delikatną skórę i nadaje się do skóry wrażliwej.

Wetrzyj DōTERRA Deep Blue Touch w dłonie, nadgarstki, ramiona i kark po pracy, sporcie lub innym wysiłku fizycznym. Działanie wałka Deep Bleu zmniejsza objawy na dłuższy czas w ciągu dnia. Doświadcz chłodnego i odświeżającego uczucia, jakie daje DoTERRA Deep Blue Touch.

Aplikacje

  • Masuj dōTERRA Deep Blue na nogach i pod stopami u dzieci cierpiących z powodu rosnących nóg. Zastosuj go przed snem.
  • Stosuj na stopy i kolana przed i po ćwiczeniach (sportowych).
  • Wetrzyj Deep Blue w mięśnie pleców po dniu intensywnych ćwiczeń w pracy lub podczas ciężkiej pracy fizycznej.

Korzyści podstawowe

  • Kojąca i chłodząca mieszanka olejków
  • Zapewnia komfortowy masaż

Instrukcja obsługi

Sposób użycia: Nałóż na wybrane miejsce.

składniki

Rozbity olej kokosowy, Wintergroen Liść, Camphor Kora, Pepermuntzakład, Ylang Ylang Kwiat, Helichrysum Kwiat, Blauwe Tansy Kwiat, Blauwe Kamille Kwiat, i OsmanthusKwiat

Aromatyczny Opis

Miętowy, przypominający kamforę

ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

Informacje o produkcie nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

 

Roller dotykowy doTERRA Deep Blue

 67,67

Availability: Na stanie

dōTERRA Deep Blue® Touch Soothing Blend Doświadcz korzyści płynących z naszej własnej mieszanki Deep Blue Soothing Blend w delikatnej formule, która jest idealna dla dzieci i dorosłych z wrażliwą skórą lub po intensywnym wysiłku fizycznym. Gotowy do użycia. Zawartość 9 ml.

Shopping Cart
Roller dotykowy doTERRA Deep Blue
 67,67

Availability: Na stanie