Czy nosisz w sobie ciężar, który z czasem staje się coraz cięższy? Czy lepiej będzie, jeśli po prostu odpuścisz i będziesz mógł stawić czoła przyszłości wolnej od gniewu i poczucia winy? Kiedy będziesz gotowy, by ruszyć dalej, Dotyk Przebaczenia z olejkami eterycznymi z drzew i ziół pomoże ci odkryć wyzwalające działanie przebaczenia, zapomnienia i ruszenia dalej. Dzięki tej kompozycji każdy poranek rozpoczynaj z ulgą i zadowoleniem. Kompozycja ta jest teraz dostępna również w poręcznej butelce z rolką, co ułatwia jej stosowanie.

Forgive Touch to specjalny olejek, którego każdy potrzebuje od czasu do czasu, aby uwolnić swoje serce od ciężaru. Nasze serca są łamane kilka razy, ale dopiero wtedy mogą się powiększyć. Za każdym razem możemy zacząć od nowa, dać sobie nowe możliwości i wykorzystać je. Przebaczenie to największy dar, jaki możesz sobie dać. Przebaczenie sobie i innym jest kluczem do większej wolności i szczęścia w twoim życiu. Wolność, ponieważ uraza lub żal blokują cię i zatrzymują twoją energię. Szczęście, ponieważ miłość do siebie i innych sprzyja otwartym relacjom, pozwalając ci być bardziej sobą i cieszyć się sobą.

Olej ten jest już rozcieńczony frakcjonowanym olejem kokosowym, aby zapobiec podrażnieniom skóry.

Więcej? Kliknij tutaj.

Aplikacje*

 • Rano nanieś olejek na okolice serca, aby rozpocząć dzień z uczuciem wyzwolenia.
 • Używaj Forgive Touch codziennie na nadgarstkach, aby uzyskać spersonalizowany zapach.

Composition Forgive Touch Roller

Ten olejek składa się z następujących olejków eterycznych firmy doTERRA:

Ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry.
Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza.
Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

 

 

*Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom, a produkt i jego działanie nie zostały przetestowane przez NVWA. Jeśli jesteś chory, zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem.

DoTERRA Forgive Touch roller (10ml)

   23,00

  Availability: Na stanie

  Świeży, drzewny aromat Forgive Touch pomaga zwalczać emocje gniewu i poczucia winy. Sprzyja też wyzwalaniu uczucia zadowolenia, ulgi i cierpliwości. Teraz w poręcznej buteleczce roll on o pojemności 10 ml.

  Shopping Cart
  Przebaczenie DotykDoTERRA Forgive Touch roller (10ml)
   23,00

  Availability: Na stanie