Czysta jakość HD

HD Clear Topical Blend jest kluczowym składnikiem systemu HD Clear. Dzięki zawartości oleju z nasion czarnuszki i olejków eterycznych CPTG Certified Pure Therapeutic Grade®, ta silna formuła może być stosowana na określone obszary twarzy i ciała. Olejki eteryczne zawarte w HD Clear są stosowane nie tylko ze względu na swoje dobrze znane zalety, ale są również rozpuszczalne przez lipidy w skórze, dzięki czemu doskonale się wchłaniają i są skuteczne. HD Clear Topical Blend zapewnia czystą i miękką skórę w każdym wieku.

Stosuj HD Clear jako kurację na wypryski* lub do pielęgnacji całej skóry. Formuła z olejkami znanymi z właściwości poprawiających stan skóry

Zapewnia czystą, gładką skórę, usuwając zanieczyszczenia i przebarwienia.

Aplikacje

 • Zastosuj go, aby wygładzić niedoskonałości skóry.
 • Oczyść i nawilżaj skórę, aby rano wyraźnie zobaczyć rezultaty.
 • HD Clear doskonale sprawdza się u nastolatków w okresie dojrzewania, uspokajając problematyczną, trądzikową skórę.*

Instrukcja obsługi

Stosowanie miejscowe: nakładaj cienką warstwę na wybrane miejsca na skórze lub stosuj punktowo. Stosuj, aby zmniejszyć niedoskonałości, takie jak pryszcze. Oczyszcza i nawilża skórę. Warto stosować, aby zapewnić sobie zdrową i promienną skórę.
Rozcieńczaj z olejem kokosowym DōTERRA Fractionated Coconut Oil, aby zminimalizować wrażliwość skóry.

Korzyści podstawowe

 • Zapewnia jasny koloryt skóry
 • Pomaga zredukować wypryski
 • Pomaga utrzymać czystość, przejrzystość i nawilżenie skóry

składniki

Olejek z nasion czarnuszki siewnej, liść drzewa Ho, liść melaleuca, jagody litewskie, liść eukaliptusa, geranium

Aromatyczny Opis

Drzewny, słodki, ziołowy

ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi miejscami.

*Informacje o produkcie nie mają na celu diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

doTERRA HD clear

   34,67

  Availability: Na stanie

  HD Clear® Topical Blend DōTERRA to ziołowa mieszanka olejków eterycznych. HD Clear doskonale sprawdza się u nastolatków w okresie dojrzewania, łagodząc problematyczną, trądzikową skórę.

  Shopping Cart
  doTERRA HD clear
   34,67

  Availability: Na stanie