Wskazówki dotyczące użytkowania

  • Zrób dyfuzor, którym będziesz mógł spryskiwać choinkę lub dekoracje, aby uzyskać świąteczny zapach.
  • Przed spotkaniem rozprosz się po całym domu, aby stworzyć ciepłe, zachęcające otoczenie.
  • Umieść kilka kropli na glinianym dyfuzorze.
  • Użyj Holiday Joy, aby nadać kartkom okolicznościowym przyjemny zapach.

Dowiedz się więcej

Przywitaj sezon i swoich gości słodkim zapachem Holiday Joy. Ta opatentowana mieszanka zawiera olejki eteryczne z goździków, kory cynamonu, gałki muszkatołowej, dzikiej pomarańczy, kasji, jodły syberyjskiej i daglezji oraz absolut wanilii.

Goździk ma właściwości rozgrzewające i energetyzujące. Goździk jest gorącym olejkiem, więc przed zastosowaniem miejscowym należy go rozcieńczyć.
Słodka kora cynamonu jest ulubionym aromatem i ma właściwości oczyszczające. Podobnie jak goździki, kora cynamonu jest gorącym olejkiem, dlatego stosując tę mieszankę miejscowo, należy ją rozcieńczyć.
Znajomy zapach gałki muszkatołowej jest delikatnym i pikantnym dodatkiem do aromatu.
Dzika pomarańcza dodaje do mieszanki cytrusów! Dzika pomarańcza ma silne właściwości podnoszące na duchu, odświeżające i oczyszczające.
Cassia, bliska kuzynka cynamonu, jest mocna i pikantna. Jest to również ciepły olejek, który dodaje jeszcze więcej ciepła do mieszanki.
Sosna syberyjska ma właściwości uziemiające. Jako świerk pochodzący z Rosji i Kanady, ten olejek jest tak zimowy, jak to tylko możliwe.
Ożywiająca i świeża, daglezja może być także znana jako drzewko bożonarodzeniowe.
Absolut wanilii dodaje tej mieszance pysznego słodkiego posmaku, który pomaga połączyć wszystkie zapachy w jedną całość.
Rozpylaj Holiday Joy, aby dodać radosnego ciepła w zimowy wieczór i oczyścić powietrze. Sprawi, że ty i twoi bliscy będą czuli się szczęśliwi i pogodni przez cały sezon.

Olejek eteryczny doTERRA Wakacyjna Radość (15ml)

 35,65

Availability: Na stanie

Stwórz atmosferę komfortu i radości w tym sezonie wakacyjnym dzięki Holiday Joy. Korzenny, ciepły aromat wypełni Twoje serce i dom znajomymi, nostalgicznymi zapachami wakacyjnych wspomnień.

Ta oferta ma ograniczoną ważność i nie może być kupowana poza promocjami.

Shopping Cart
Olejek eteryczny doTERRA Wakacyjna Radość (15ml)
 35,65

Availability: Na stanie