Wskazówki dotyczące użytkowania

  • Spryskaj dom przed spotkaniem lub kiedykolwiek chcesz stworzyć przyjazną atmosferę spokoju i wyciszenia.
  • Dodaj kilka kropli do butelki z wodą, aby uzyskać odświeżający kremowy spray.
  • Zrób spritzer i spryskaj nim swoje dekoracje świąteczne lub sezonowe, aby uzyskać ziemisty, drzewny zapach.
  • Dodaj kilka kropli do ciepłej kąpieli z solą Epsom.

Święta mogą być pracowite, a czasem wręcz przytłaczające. Wprowadź do swojego życia spokojną atmosferę dzięki tej opatentowanej mieszance olejków eterycznych z Frankincense, Siberian Fir, Douglas Fir, Himalayan Fir, Grapefruit i Vetiver.

Frankincense, król wśród olejków, jest od wieków ceniony jako jeden z najcenniejszych i najpotężniejszych olejków eterycznych. Jego bogaty zapach zachęca do odpoczynku i relaksu.
Ziemisty wetiwer ma uspokajający aromat i nadaje się szczególnie do kojących masaży.
Słodki, subtelny i lekki grejpfrut dodaje nutę cytrusów do zapachu. Grejpfrut ma właściwości oczyszczające i pomaga odświeżyć powietrze.
Drzewa iglaste: jodła syberyjska, daglezja i jodła himalajska zapewniają równowagę i orzeźwienie w tej mieszance. Czyste, drzewne i świeże, wszystkie trzy olejki sosnowe pomagają w oddychaniu i mają działanie uziemiające.
Prawdziwie zimowa mieszanka, rozsiewaj w całym domu Wakacyjny Pokój i ciesz się magicznym aromatem świeżego leśnego powietrza.

Olejek eteryczny doTERRA Wakacyjny spokój (15ml)

 35,65

Brak w magazynie

Wprowadź do swojego domu atmosferę harmonii, równowagi i pokoju dzięki Holiday Peace. Odświeżający, orzeźwiający aromat sosny będzie przypominał ci o pogodnych zimowych sceneriach przez cały sezon.

Shopping Cart