doTERRA InTune Focus Blend (10ml)

 54,00

  A
  Aromatic
  T
  Topical

Mieszanka focusowa
Mieszanka InTune, która wzmacnia zmysły i pomaga się skupić, jest idealna do utrzymania rytmu podczas nauki lub koncentracji.

Na stanie

InTune to opatentowana mieszanka olejków eterycznych starannie dobranych pod kątem ich zdolności do wzmacniania i utrzymywania poczucia skupienia.

Niezależnie od wieku trudno jest czasem skupić się na wykonywanym zadaniu. Jest to szczególnie ważne w okresie formacyjnym, kiedy nauka i rozwój tworzą nawyki i fundamenty na całe życie. Starannie dobrane olejki eteryczne w mieszance doTERRA InTune Focus Blend współpracują ze sobą i wspierają wysiłki osób, które mają problemy z koncentracją uwagi i utrzymaniem się w zadaniu.

Drzewo sandałowe, kadzidło i limonka wzmacniają poczucie jasności, a paczula, ylang-ylang i rumianek rzymski działają uspokajająco i kojąco. Przyjemny aromat InTune Focus Blend sprawia, że ta mieszanka olejków eterycznych jest łatwa i smaczna w użyciu.

Przyjemny aromat InTune Focus Blend sprawia, że ta mieszanka olejków eterycznych jest łatwa i smaczna w użyciu. Mieszanka starannie dobranych olejków eterycznych z paczuli, Frankincense, limonki, Ylang Ylang, drzewa sandałowego, rumianku rzymskiego natychmiast wzmocni i wspomoże Twoją koncentrację. Jest to również olejek, który można stosować u zapracowanych dorosłych i dzieci, aby zapewnić im spokój.

Aplikacje

 • Nałóż na skronie i tył szyi podczas zadań wymagających koncentracji.
 • Nałóż na nadgarstki lub grzbiety dłoni i głęboko wdychaj, aby uzyskać jasność umysłu.
 • Korzystaj z InTune w pracy, aby nie stracić czasu na wykonanie zadania lub gdy czujesz się zmęczony po południu.
 • Rozłóż InTune na glinianej płytce i umieść ją na biurku lub w innych ważnych miejscach w klasie.

Instrukcja obsługi

Stosowanie miejscowe: nanieś jedną do dwóch kropli na wybrane miejsce.
Rozcieńczaj z olejem kokosowym DōTERRA Fractionated Coconut Oil, aby zminimalizować wrażliwość skóry.

Korzyści podstawowe

 • Wzmacnia i wspiera poczucie skupienia
 • Wspiera wysiłki tych, którzy mają problemy z utrzymaniem uwagi i wykonaniem zadania
 • Mieszanka czasu nauki

Składniki

Kora Amyris, liść paczuli, żywica Frankincense, skórka limonki, kwiat Ylang Ylang, drewno sandałowe, kwiat rumianku rzymskiego Olejki eteryczne

Aromatyczny Opis

Piżmowy, korzenny, ziemisty

ostrzeżenia

Możliwa nadwrażliwość skóry. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza. Trzymaj się z dala od oczu, uszu wewnętrznych i miejsc wrażliwych. Rozcieńczaj z olejem kokosowym DoTERRA Fractionated Coconut Oil, aby zminimalizować wrażliwość skóry. Unikaj światła słonecznego i promieniowania UV przez 12 godzin po aplikacji.

*Informacje o produkcie nie mają na celu diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania chorobom. Zrzeczenie się odpowiedzialności nasze zrzeczenie się odpowiedzialności!

W doTERRA staramy się wykorzystać moc natury dzięki naszym terapeutycznie wysokiej jakości olejkom eterycznym. Każdy oferowany przez nas olejek jest starannie pozyskiwany z najsilniejszych i najczystszych źródeł na całym świecie. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i społecznościami, aby nie tylko zapewnić najczystsze olejki eteryczne, ale także wspierać zrównoważone praktyki i sprawiedliwy handel.

Nasze olejki eteryczne posiadają certyfikat czystości i nie zawierają wypełniaczy, sztucznych składników ani zanieczyszczeń. Gwarantuje to nie tylko ich bezpieczeństwo i skuteczność, ale także ich moc terapeutyczną. Niezależnie od tego, czy promujesz relaks, łagodzisz dolegliwości, czy odświeżasz swoje otoczenie, doTERRA oferuje naturalne rozwiązanie, które naprawdę działa.

Przekonaj się sam o niezrównanej czystości i sile działania olejków eterycznych doTERRA i stań się częścią społeczności, która stawia zdrowie i dobre samopoczucie na pierwszym miejscu. Odkryj, jak nasze olejki eteryczne mogą pomóc Ci prowadzić zdrowsze i szczęśliwsze życie.
dsfdgfdgdfg